Sretsked rakstīja:
Sviestnesis rakstīja: Vojager atpaliek no Sharana
Ef,nu beidz pīpēt vecas zeķes...
Ar ko atpaliek
Ar 2,5 CRD jaudu no Sharana 1,9TDI
vai ar ko citu
Ar ietilpību
Ar komforta aprīkojumu
Ar ko tieši
Nu,es tā domāju,jo ir pieredze ar abiem un manas domas ir tādas.


pieredze viņam. Pieredze tāda, ka viņs siekalojas uz jamiem pepelaciem, braucot ar savu pontijaku, un tad , kad sadušojas tos apskatīt, pārģerbies par VWfanu, aizgāja uz veikalu, un tur ievēra p!mpi CV elektriskajās durvīs un dabūja pa pļešku ur muļķika aizm.durvīm
vot i visa pieredze
Tas viss ir pīsģjošs...
Vecs 1 MB ir 346,87 reizes labāks, nekā 452 vojādžeri un šarāni kopa paņemti.

Sretsked rakstīja:
cap rakstīja:
Sretsked rakstīja:
Sviestnesis rakstīja: Vojager atpaliek no Sharana
Ef,nu beidz pīpēt vecas zeķes...
Ar ko atpaliek
Ar 2,5 CRD jaudu no Sharana 1,9TDI
vai ar ko citu
Ar ietilpību
Ar komforta aprīkojumu
Ar ko tieši
Nu,es tā domāju,jo ir pieredze ar abiem un manas domas ir tādas.
pieredze viņam. Pieredze tāda, ka viņs siekalojas uz jamiem pepelaciem, braucot ar savu pontijaku, un tad , kad sadušojas tos apskatīt, pārģerbies par VWfanu, aizgāja uz veikalu, un tur ievēra p!mpi CV elektriskajās durvīs un dabūja pa pļešku ur muļķika aizm.durvīm vot i visa pieredze
Nosiekaloji monitoru no laimes,losīt ?
Un tagad viņš arī monitoru apsiekalojis un priecīgs mums to paziņo, parakstījies arī kā daunito kaut kāds
, tas laikam sekas šitām te - www.iauto.lv/...
-skat 7.komentu 
Sretsked rakstīja: Hrr hrr hrr, riktīgi ņirdzīgi,capiņ, esi pievienojies riktīgi smieklīgo izteicienu izteikt varētāju pulkam
Nu a par tēmu slabo?
Ar ko šarans pārāks par CV? Kāda ir tava pieredze ar šiem?
Nu tak izbeidziet vienreiz!
Šie visi spriedelējumi ir buļļa un/vai suņa sūds, kā arī slima zirga murgi, jo viss, ~120 gadu ilgās autobūves vēstures powers, ir tikai un vienīgi 124 Mercedesā.
Pārējais ir atraugas.

cap rakstīja:
Sretsked rakstīja: Hrr hrr hrr, riktīgi ņirdzīgi,capiņ, esi pievienojies riktīgi smieklīgo izteicienu izteikt varētāju pulkam
Nu a par tēmu slabo?
Ar ko šarans pārāks par CV? Kāda ir tava pieredze ar šiem?
kurmis brauc ar vecu pontiacu? 


Sretsked rakstīja:
Kā tu zini,ka tam ML nebija naudas klučiem? Kāpēc diskus mainīt,ja tos var virpot ?? Tevi pis,ka kāds nopērk premium auto?
Losi,sēdi tranzīta pakaļējā sēdeklī un brauc uz savu vistu fermu vai mašīnu mazgātuvi tālajā Īrijā vai kurā tur nostūrī slauki puņķi, laimes meklētājiņ.
Nu, ja tu kaut ko vari atļauties, tev izdzirdot šīs lietas cenu nāk no tevis ārā "oi bļē" un tamlīdzīgi izteicieni?
Ja tu teiksi "jā", tad tu esi kapeikpisējs, ja "nē", tad tu piekrīti man,ka tas cilvēks tos savus 12 klučus par trijiem sotakiem pacēla ar mokām 
robotbarbers rakstīja: Nu tak izbeidziet vienreiz!
Šie visi spriedelējumi ir buļļa un/vai suņa sūds, kā arī slima zirga murgi, jo viss, ~120 gadu ilgās autobūves vēstures powers, ir tikai un vienīgi 124 Mercedesā.
Pārējais ir atraugas.
Ņifiga. Auto būves zieds ir Opel-Meriva.
VWfans rakstīja:
robotbarbers rakstīja: Nu tak izbeidziet vienreiz!
Šie visi spriedelējumi ir buļļa un/vai suņa sūds, kā arī slima zirga murgi, jo viss, ~120 gadu ilgās autobūves vēstures powers, ir tikai un vienīgi 124 Mercedesā.
Pārējais ir atraugas.
Ņifiga. Auto būves zieds ir Opel-Meriva.
Pilnīgs bulšitc!
Autobūves galvenā Krizantēma ir Saab 900 OG kombi-cupe turbo!
Pirmais rakstīja: pāri visam ir renaults, protams
Bet tehniskais pārākums vienalga slēpjas iekš divdesmit trīs gadus veca audī deviņdesmit kvatrõ!

Pirmais rakstīja: pāri visam ir renaults, protams
Nu manuprāt braukšana tajā renaultā no vecā čehu tramvaja atšķiras tikai ar to,ka tas neapstājas katrā pieturā un nav jāmaksā 70 santīmi. 
VWfans rakstīja:
robotbarbers rakstīja: Nu tak izbeidziet vienreiz!
Šie visi spriedelējumi ir buļļa un/vai suņa sūds, kā arī slima zirga murgi, jo viss, ~120 gadu ilgās autobūves vēstures powers, ir tikai un vienīgi 124 Mercedesā.
Pārējais ir atraugas.
Ņifiga. Auto būves zieds ir Opel-Meriva.
biškiņ palēji eļļu ugunī... ? 
Pirmais rakstīja: pāri visam ir renaults, protams
Jā, jā, jā... FU Renaults. 
Shiirs rakstīja: renaults tas ir kautkads ciemats latgalee?
stulbs tu esi un tāds arī nosprāgsi 

renaults ir tāds tējas krāsas padzēriens fasēts stikla pudelēs...
Pirmais rakstīja:
Shiirs rakstīja: renaults tas ir kautkads ciemats latgalee?
stulbs tu esi un tāds arī nosprāgsi
renaults ir tāds tējas krāsas padzēriens fasēts stikla pudelēs...
Tu labāk savai mājai iedod nausaukumu "Renaulti"!
Lielie Muļķi un Urlas jau ir aizisti!
/nekā personīga/
Sīkāk sk. te: neogeo.lv/... 
Sretsked rakstīja:
draco rakstīja: da viss shai pasaulee ir subjektiivs. taa ka otmazka netiek ieskaitiita
a wot reekinu par to, kas ar lv kopsh padomijas laikiem noticis, tev dereetu piestaadit, ja jau, kaa tu saki, taa ir "tava valsts un tava zeme"....
nu un kas tad ir noticis ?? Noticis ir tas,kam loģiski ir jānotiek, neko tādu sevišķi greizu neredzu. Palasi vairāk dažādu valstu attīstības stadijas, paskaties, kas kur kā noticis, ņem vērā,ka tāda situācija,kādā bija Latvija, bija unikāla pasaulē, jo nebija komunistiskas sistēmas sabrukums tik lielā mērogā bijis un tad stum savu sūdu.
Jā, Latvija ir mana Dzimtene un mana zeme.
Ko nu es tev pastāstīšu, tev lielais dzīves sapnis ir garais tranzīts....
latvijas karodzinji, vadzi, ir piesobachiiti tavam ikdienas vaagjim, nee?
nu bet protams - ko nu man staastiisi - ja mans sapnis buutu melna beha un treninbuikses, vai kas tev pasham patlaban topaa, tad jau gan es tev buutu kaa radinieks, vaine?
bet tranziiti - tie jau nekoteejas...
kungi, atkal metajam personigus apvainojumus, bet nekaa pa teemu. man domaat ka apgalvojums ka sharans ir voyagera konkurents ir galiigi aplams, jo konkurenti ir T4-5 un voyageris 3-4. un man, (kaa man liekas, tehniskam cilveekam) vairaak patiik tas chruslers, ko arii lietoju ikdienaa, pats laboju, un tt. ir pieredze arii ar T4, un varu saliidzinaat. ne tehnikie parametri, ne dizains, ne salona ertums, komforts, nekas nav fofagena pusee, pat iisti nezinu par ko tur naudu maksaat.
es gan zinu, par ko tur naudu maksaa. "kaiminjam i fw, man ar taadu jaapeerk, tik krutaaku "
elektoraata izveele, tas gan jau nosaukumaa ar redzams.
a runaajot pa visiem tiem kraisleriem - trakoti mazi jamie tak tomeer. kaa mazmaziit lielaaks par parastu universaali - jaa, ok, bet nu baigi pamazs tas izaugums sanaak. dazhiem gan i netik nevajag.