VWfans rakstīja: Krix
Sēdekļu auduma un priekšējā paneļa plastmasu materiāls man nešķiet svarīgs - man der arī tas, kas bāzes komplektācijā. Neesmu šajā ziņā izlepis.
neiet runa par izlepšanu, bet par to, ka Tu uzdod par zvaigzni auto bāzes versijā, bet salonu baudījis un sēdekļu regulējumu mocījis esi krietni aprīkotai versijai...
tas pats šķiet par to Tavu Merivu:
biji salonā, noprovēji krietni advancētāku modeli, un, savā taupīšanas tieksmē, kas būtībā nav slikta lieta, iepirki pašu minimumu, lai būtu jauns auto(liec aiz auss, Tavu maciņu neapspriežu);
un kad pirkuma eiforija beidzās, saprati, ka tis nav tis, tis ir drugijs;
nekas cits neatliek, sevis mierināšanai un savu spalvu pucēšanai par ļoooti veiksmīgu pirkumu, Tu sāk visiem pūderēt smadzenes ka esi iegādājis gandrīz pašu autobraukšanas etalona modeli(pirkuma cena/patēriņu/ tabureti uz kuras sēdi).
piemēram, parādījās Citroen DS3. bildēs smuks, sasolīts daudz. nopētīju salonā, izmetām līkumu ar niknāko versiju. patīkams mazs spridzināmais auto, gludām pilsētas ielām un piepilsētas braukšanai pa asfaltu. bet, apskatījis bāzes versiju, saprotu, ka tur nav pat puse no sīkumiem, kas piesaista top versijā(ne tur nošūtās stūres, ne tur krāsainie durvju paneļi ar kičīgi nošūtām ručkām, ne tur smukie aļakarbon ielaidumi panelī, ne tur sānu balsti sēdekļiem, ne citas fiškas).
Nu sajūta tāda pati, kad čomam aizej līdz uz tusu, jo esot divas jaunietes, viena, kas redzēta un ir ar patīkamiem gabarītiem, viņam nedod, jo istabas biedrene paliek tukšā. aizej tur, bet tur pilnīgais bāzes modelis, ne pupu, ne jaudas, un piedziņa arī tikai klasiskā...