Kāds ir Jūsu viedoklis par veidu kādā pašlaik var novietot stāvēšanā vieglos auto? Google Maps ielas skatā var redzēt šo auto novietošanas veidu. Man nepatīk ka vieglie auto tiek novietoti pārāk tuvu namu sienām, bet paši novietotāji nepārbauda, ka "aizbraukuši" ar savām mašīnām 2-3 metrus par tālu no ielas apmales. Otrs, vai šāds stāvēšanas variants būtu ieviešams, visur, kur tas iespējams, vai, gluži otrādi, Alauksta iela ir " jānormalizē" un jāatjauno zaļā zona un mašīnas jāliek paralēli brauktuvei?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam






















