vot šis ir mēsls pēdējais. Aizņēmos no kolēģa, kura tēvs to bija no tiem krāpniekiem nopircis par 1000Ls. Nejēdzīgs, smags, skaļš un velkot vēl kājas var atsist.
Kurš lohs pērk putekļu sūcēju par 2000eur? Tas pirkts no tiem ceļojošajiem krāpniekiem kā agrākos laikos ar demonstrāciju un tūlītēju kredītlīgumu?
Ar N? Tas neskaitās. Ar manuālo varēja ripot sajūgu izspiežot.
Tev radars ir pēc kā ātrumu noteici? Kaut kā neesmu vairs manījis smagos velkamies. Mauc ar pilnu gāzi uz 95km/h nav tur ko pat īsti apdzīt, lai ietaupītu 3min galapunktā.
Izņemot to, ka EV šinī gadījumā nav neko pārkāpis. Tas no sērijas vai pēc uzpildes ir jāpabrauc nost. Īsti labi nav arī pārbraukt, jo kamerās tas izskatās pēc degvielas zādzības.
Tur arī pāķi-skrējēji sabremzējas uz 80km/h. Tie gan besī, kruīzēju bez stresa uz 98 (pēc GPS) visu ceļu, bet nē kādam jaapdzen lai tulīt bremzētu pie radara. Nu neko apdzenu šos arī gar radaru, tik nobola acis.
Tāda ierobežojuma 80km/h vairs nav.
Klients ir klients. Mūžsenais jautājums vai stāvlaukumos, ja nav iezīmētu vietu var nomest auto kur un kā pagadās?
Ko pa kreisi tas oranžbiksis ar pusnolaistām biskēm tur dara saskaņā ar CSN ar nav skaidrs. CSN tāda darbība mīzt bākā nav atrunāta.
Ripot protams ir labāk, bet tāda opcija netiek piedāvāta.
Viens labums, ka EV pasteidzina arī ICE pāreju uz Android borta datoriem, līdz ar to mazāk integrēts kopējā vadībā. Tam pašam Qashqai bija interesants gļuks, ka ja “radio” nav piestartējies(uzkāries) auto nevar palaist, logika nekāda.
Kur to ūdeņradi var pasmelt? Skaties, ka litija adatu pa to laiku nepārņem nātrija adata.
Svara/jaudas attiecība ir svarīga protams, bet tas ka cilvēkiem ir bail no paātrinājuma izrādās ir neatkarīgi no piedziņas. Iepriekš domāju tas dēļ tā ka bail degvielu lieku dedzināt, bet nē arī elektroauto šķiet to neglābs, jo gluži vienkārši nav nekad pedāli līdz metālam iespieduši aiz bailēm. Bet jauda neko daudz te neizsaka, ja vien dragreisā negrib piedalīties. Tā kā bijusi/nebijusi tā jauda, jo vidējam braucējam bail to izmantot un taupa kilometrus dēļ melojošiem borta datoriem. Nav vēl elektroauto masām paredzēts.
Jā kamēr visu jomu speciālists skrūvē savau auto, tikmēr ģimene tipina ar kājiņām. Tātad kā minumums vajag divus 20 gadu vecus auto, ar cerību, ka reizē tie nav jāskrūvē. Ja cilvēks var atļauties pats to auto lēnā garā skrūvēt un turbonizēt, tad visticamāk tas auto vispār nav nepieciešams un var vēl ietaupīt braucot ar velo.
Tak nedaudz uz zoba pavilku. Tika izteikts nepareizs apgalvojums, ka esmu īpašnieks, tie taču ir meli. Bet vispār neviena salīdzinoši jauna auto īpašnieks nav tā īpašnieks, jo dēļ eCall tajā ir SIM karte, kas nav tava un nevari to lietot.
Redz es neplānoju pārkāpt atļauto braukšanas ātrumu tā kā neinteresē jaudas virs 100km/h. Tās retās reizes, kad apdzenot nedaudz uzspiežu nu nejūtu, ka kaut kas tur diži būtu par īsu. Un jā labi, ka atgādināji par pilnpiedziņu, tas tiešām ir risinājums kā iztikt bez ātrumkārbas, katram motoram savs diapazons un aidā. Tesla nav tas labākais piemērs, jo pārspīlē ar jaudām. Par porkas kārbu lieka detaļa, neatsver ieguvumus.
Taycan:

Ir. Rutulim piemēram nācās atkārtot svešvalodas zināšanas.
Lietots EV galīgi nav galvassāpes. Pie tam lietots bez garantijas tas jau ir pāri par 160k km.
Nu..nu…sarēķini cik tad lēts tad ir tas 20 gadu vecs auto. Tad kad jāsāk nolocīt metinātājiem un motora skrūvētājiem nekas lēts tur vairs nav. Retais eksemplārs brauc bez bēdu 20 gadus.
Kā tad pašuzstādīta turbīna ar kolhoza regulējumu nepasliktina mūžu. Tāpat tie turbonizētāji tik griež boostu kamēr ir bums un tad ņem nākošo motoru. Bet jā ar EV nav nekādas vēlmes pēc ātrumkārbas, tā auto raustīšana pārslēdzoties ir pagātne un vēl netrāpīšana turbo-bedrē. Kādi vēl zirgspēki, tā arī ir pagātne un elektromotoram vispār neko neizsakošs lielums.

Tev taču pašuzlādējošais hibrīds, tas neskaitās, nav tīra kūpoša manta.
Pareizi. Es pat neesmu turētājs, turētājs ir sieva, jo apdirsinātāji ir seksisti un večiem neuzticas. Vēl tik jānodeklarē sieva vasarnīcā, lai arī OCTA mazāka, varēs vēl iesipt centu. Kas centu nemīlē, pie eiro netiek. Līgo brīvdienās vēl centu iesipu ar Viršu atlaidēm par uzlādi. Brauc un baudi, nekāda stresa, EKII norma ar jau nobraukta.
Cer uz Šlesera elektorātu. Plakanzemieši tagad ir uz izķeršanu.