Apnikuši visi lokdauņi, pošmīži un anālisti. Bradypus kura bija tā valsts uz kuru jāpiš prom, lai no tā visa tiktu vaļā un dzīvotu kā cienītam cilvēkam puenākas?
Atkal kaut ko samurgoji izvēloties kārtējos maz ticamos scenārijus kam nav nekāda sakara ar datiem. Atkarībā no vakcīnas veida izplatība ir zemāka, un tas nav laboratorijā ar to arī visi antisociālie faktori ir ņemti vērā.
Nē tas kā reiz ir reāli. Kas vai tad vakcinējas tikai laboratorijās? Un nav tādi gadījumi, ka ģimenē tikai daži vakcinēti?
Sociālais faktors ir tas kurā tu apmaldies divās priedēs. Antisociālajiem to ir grūti modelēt.
Vislabākais ir par tām drošības jostām...močiem, analītiķis ibio...
Vēl jau izgāšanās ar ātrajiem testiem un kolu, tā arī neko nav sapratis un kategoriski atsakās analizēt kāpēc ir iekritis un atzīt ka nolohojies.
Pašeizējās vakcīnas nodrošina 30-60% mazāku pārnesi. Tu un tavas analīzes.
Tas tulīt pošmīžiem ir tāds stiepts jēdziens. Arī pēc mēneša tas esot tulīt, lai gan nav bioloģiski tāds process ko var ierosināt vakcīna ar šādu novēlošanos. Mans ģimenes ārsts jau pavasarī iesmēja, kad bija epopeja ar trombiem no vakcīnas, ka pēc datiem pat sanāk pretēji, vakcinēto mirstība no šis "blaknes" ir pat mazāka par "normu".
Nu re te arī beidzas tavas analīzes spējas ar google meklēšanu.
Bet vīruss to vien gaida, lai apārstē un vazàjas apkārt.
Izanalizē šo:
Pieņemsim, ka piedalies spēļu šovā un ir dota iespēja izvēlēties no trim durvīm: aiz vienām durvīm ir automašīna; aiz citām, ēzeļi. Izvēlies durvis, piemēram Nr 1, un spēles vadītājs, kurš zina, kas ir aiz durvīm, atver citas durvis, teiksim, Nr.3, aiz kurām atklājas ēzelis. Pēc tam piedāvā: "Vai vēlaties izvēlēties durvis Nr. 2?"
Vai ir izdevīgi mainīt savu izvēli?
Skaidrs, ārstēties nedrīkst.
Manas prognozes par to, ka vajag "nepretoties" tomēr ir izrādījušās visprecīzākas. Tajās valstīs kur nepretojās(jā arī Zviedrijā) varēja kādu brīdi uzelpot, bet citur, jo vairāk spirinājās, jo stingrāki noteikumi. Piemēram pošmīžiem un pesimistiem labākais veids kā pierādīt, ka vakcīnas nelīdz būtu nopotēties. Ar nepotēšanos kā redzams neko nepierādīs.
》Tik vien kā nevar saprast 1000 un 1 reizi teikto, ka vakcīna nav zāles pret vīrusu
To tu nekādi nevarēji zināt. Tik vien kā salīdzinot ar gripu izdarīt spekulācijas. Vakcīnas ir pat labākas par zālēm, jo pat nav jāarstē, zāļu industrijai neizdevīgi, organisms pats no tās ražo zāles.
Tulīt atskries Bradypus un izanalizēs, ka ārstēties nedrīkst, jo tas radīs vīrusu supermutantu.
Jāpotē vēl. Slimot ar slimībām pret kuru it potes kā redzam nav veselīgi.
》pat izsakot personiska rakstura lāstus
Nez lāsti ir draudi? Ja lāsti ir draudi tad māņticība ir oficiāla un jāsauc policija, ja kaimiņa melnais kaķus pār ielu pārskrien, lai dzen atpakaļ.
Kāda tad ir pret krieviem vērsta retorika? Ka Latvijà valsts valoda ir latviešu un ka tā jau ir vismaz 30 gadus?
Vai arī tas ka pašvaldību bērnudārzos jābūt tikai latviešu valodai, lai nevar pēc tam brēkt ka valodu nezin, jo skolā neiemācija. Krievvalodīgo mākslīgi izdomātas problēmas kur to nav.
Varētu padomāt, ka ģimenes ārsti ar viņiem angliski komunicē... Vai arī šie citplanētieši nav nekādā uzskaitē?
Tak nedos buklets neko, jo dzīvo citā informācijas telpā. Nav mums kanāli caur ko viņiem piegādāt informāciju.
Valstī ir 2,5x vairàk cilvēku un blīvums 250x. Vispārīgā veselība muahaha, kur tā bija agrāk kad visi ēda un sportoja veselīgi.
Viņš taču neatzīts ģēnijs, paredzējis bitcoin bumu un ir noteikti saracis miljonus, vai arī nē? Tas arī nepārsteidz redzot viņa prognozes, kas tā arī nepiepildās. Alternatīvā realitāte reti satiekās ar realitāti.
Nē nu vecie stagnāti, kas no medicīnas ir 20 gadus kā prom jau nu ļoti ir noderīgi. Vislabāk ir neko nedarīt, jo tad nekļūdās. Tāpēc jau homeopāti ir topā, neko sliktu jau nedara.
Nu jā Gangam style ir klausītāks par Mocartu tad jau tas ir šedervs
Redz kur Lauski saklausoties urļiku ārstus jau paārstējāas ar pret parazītu zālēm, nepalīdzēja. Teiksi, ka labie parazīti arī vajadzīgi? Ak jā Lausks ar bija ar hronisku saslimšanu - artrītu ar to jau tāpat ilgi nedzīvo...vecs un galigi slims
-----
Un tad pienāca septembra beigas … Manam vīram parādījās Covid -19 simptomi – paaugstināta temperatūra, nespēks, bet nekas īpašs.. vīrs jutās labi, man mājās bija sagatavots komplekts ar D vitamīnu, C vitamīnu, Quercetinu, Ivermectinu u.tt, mēs jutāmies absolūti pasargāti. Slimības 7.dienā vīrs jutās noguris, temperatūra nebija, gaidīja 8.dienu, ka nu beigsies slimība…
Pajoliņ, antibiotikas izraksta, lai neiegūtu papildus infekciju kurai ceļu pavēris vīruss un veicinātu organisma cīņu pret galveno uzbrucēju. Antibiotikas ir pret baktērijām, cilvēks nav baktērija, tam diži nekaitē. Anekdotisks piemērs, nupat izgāju 10dienu antibiotiku kursu nesaistītu ar vīrusiem, un nekādu blakņu vai citu novērojumu, šausmīgi kaitīgi...āpāc.
Tā arī neesi sapratis kā īsti organisms "ārstē" vīrusus un no kā rodas pneimonija(žņaudzējs) un cik veselīgi ir slimot ar vīrusiem pārvēršot savu organismu par vīrusu fabriku.
Atkal jau The Lancet. Kā tur bija ar to Sputņiku?
Jaunajiem ārstiem jāstājas Apiņa vietā, nav nekāds šim monopols. Bet grūti, jo nepraktizējošam pseidoārstam ir daudz brīva laika izplatīt savu naratīvu un audzēt neeksistējošo politisko kapitālu. Stipri Grostiņu atgādina, kas joprojām nevar rimties.