Ne sliktāks domāšanas veids par tavējo melu propagandu. Te vismaz ar laiku no spekulācijām patiesība atklājas, bet tavi meli un spekulācijas ir un paliek. Visi līdzekļi tad tev labi, lai stumtu savu naratīvu.
Tad TV3 ir loši, ka iekrīt spēlītēs. To jau minēju, ka skrienot pēc sensācijām nemāk piebremzēt. Tā jau bija ar asins recekļu epopeju, ka tik pašumēties.
Tiešam posts, ka tie kas aicina nevakcinēties mirst no tās pašas slimības.
Un ne jau vakcīna vainīga, ka mums pāķu un dīvānekspertu daudz, jo redz Zviedrijā vakcinējas bez brīvprātīgiem piespiedu līdzekļiem. Posts un negals.
Ja būtu zāles tad tās tiks ievadītas pret pacientu gribu, jo kur varēs parakstīties par atteikšanos no ārstēšanas?
Paskaties no citas puses, TV3 panāca, ka tuvinieki runā ko citkārt nebūtu vēlējušies atklāt. Nesmuki, bet rezultāts sasniegts par ko paldies žurnālistiem, slīpēti.
Nu, nu tas ir tikai viens no pieturas punktiem. Nu gluźi kā tavi apgalvojumi, ka testi neder, un ārsti idioti neatšķirot slimības.
Antivielu daudzums negarantē imunitāti, bet trūkums gan liecina par pretējo. Atkal putrojies.
Lai neaizceļotu, tad būtu jāslēdz robežas un jāklausās propagandu, ka viss valstī zeļ un plaukst, bet ak vai to taču nedrīkst, jo tad arī būtu jāklausa varai.
Turki uz Vāciju skrēja arī bez visa ES. Tādu turkveidīgo netrūkst arī mums.
Izslasīji kā tās zāles strādā? Antivakseri tāpat tās nelietos, jo šīs zāles arī ir "ģenētiskā modificēšana". Par vakcinēšabos un distancēsanos nekas labāks nav izgudrots. Elpināšana vai zāles jau ir pēdējais salmiņš. Brīnumzāļu gaidītāji.
Liec ko gribi neviens taču pāķiem nebūs labs.
Zāles pret vīrusiem? Mums jau tādas ir saucas ķiploks, ārstē visu.
Ar diplomiņiem pats sāki mētāties, klasisks ad hominem veids kā parādīt, ka it kā tavi argumenti no tā kļūst spēcīgāki. Ja jau mētājies tad izturi līdz galam. Ta kā vari sarullēt tos savus diplomiņus, kā redzi netver nevienā jomā laukumu ne ar ne bez diplomiņiem.
Imunitati nenosaka antivielu daudzums
Vakcinētie ir neefektivi vazaņķi:
When infected with the delta variant, a given contact was 65 percent less likely to test positive if the person from whom the exposure occurred was fully vaccinated with two doses of the Pfizer vaccine. With AstraZeneca, a given contact was 36 percent less likely to test positive if the person from whom the exposure occurred was fully vaccinated.
Nē, neizplata, jo PĶR tests neko nepierādot un ārsti neprotot atšķirt slimības, plus vēl intubē visus priekšā un pakaļā kas patrāpās pa rokai.
Tas jau tika izrunāts šajā jautājumā neviena argumenti nav pārliecinoši, tā kā vai nu izplata tikpat cik nevakcinētie vai mazāk.
Tev ir arī diploms socioloģijā, ka vari ko pārliecinoši argumentēt?
Muahahaha...kas par idiotismu.
Gluži kā videoreģistrators palielina iespeju iekļūt avārijā...
Neesi laikam pamanījis, ka cilvēki turpina arī nesprādzeties un brauc vēl agresīvāk vai arī aizmirst piespradzēties, bet uzvedību nemaina. Agrāk kad nebija ar ko piesprādzēties lidoja tāpat, uz močiem ari nevar piespradzēties kur tur ir riska kompensācija?Personīgi tas notiek tik automātiski, ka pat nezinu un nejūtu esmu vai neesmu piesprādzējies, tad speciāli jāpiedomā.
Atkal tavas diletantiskās spekulācijas kuras tu nevari pierādīt, jo tas ir zem mērijumu ticamības. Ko vari slimīgi iecikleties uz maznozīmīgiem faktoriem, kas neko neietekmē un nav nomērāmi.
Tava pošmīžu sieviešveidigā suga jau nespētu nosedēt lohdaunā. Daži īpaši lohpāķi pat pa pāli braukā pēc komendantstundas, jo cilvektiesibas.
Nē, tās ir tikai tavas spekulācijas, beidz pļūtīt, neko vakcinētie vairāk neizplata.
Kas ir neadekvāta drošība, piesprādzēties? Riskus tu nespēj novērēt to ja zinām un esi pilnīgs diletants cilvēku uzvedības modelēšanā.
Nevis placebo, bet nocebo. Galvenais turpini ticēt. Koknesē mācītājs arī stipri ticēja, ka C19 iesnas vien ir, bet nekā saķēra un nokļuva "debesu mūžīgā bezdarba nometnē".
Kas ta nu? Depresija piemetusies?
Nu tu tenku vācele. Cik vēl versijas izstāstīsi nežagojoties?
Stāstiņš uzjautrinošs, tā kā smaidiņi vietā.
Volx, kas tur bija ar to radinieku?
www.la.lv/arna-cimdara-meita-teta-riciba-nebija-viltots-covid-19-vakcinacijas-sertifikats