Cilvēki ir tadi paši lopi reizēm pat vēl sliktāki par lopu. Nekas taviem sīčiem nenotiks, ja netiks pa piķa tumsu padauzīties ārā. Tur arī tā atšķirība no lopiņiem.
Nu kā, vecākus var izsaukt uz "laimīgu mūžīgo bezdarba nometni" un bērni paliks bāreņos bez krustvecākiem.
Tev bērns arī čurā tikai ārā? Stulbs vai izliecies par tādu?
》iespēju vairoties un attīstīties, nenogalinot nesātāju
Te nu tu kļūdies, vīrusam vienalga mirst nēsātājs vai izveseļojas, savu tas ir paveicis. Te nu kreacionists ir bijis izcili cinisks.
Mirušais pat ir noderigāks, līdz pēdējam elpas vilcienam izplata vīrusus arvien lielākā skaitā.
Naudas sodi palīdzēs. Braucot skaidrā apzodz valsti...utt
Dod savu uzvārdu studijā, lai varam arī to dažādi locīt un pa pāķisko ieņirgt.
No tā grafika var secināt, ka neko nevar secināt un katras valsts poeredze nav tieši salīdzināma.
Pie tam izejas dati ir iegūti ar testu palīdzību un vēl mirstība ir no ārstiem nejēgām, kas pieraksta C19 visiem mirušajiem, jo nemāk atšķirt slimniekus.
Bet tas tev netraucē stumt savu propagandu un naratīvu uz nederīgiem datiem, kad pašam izdevīgi.
Kurš tad veicina migrantu plūsmu? Kariņš? Jo neapšauj tos uz robežas?
Dzimstības samazināšana arī strādā un nemanāmāk. Gāzes kameras izsauc sliktas asociācijas.
Tiešām uzskati ka pārapdzivotība ir vēl jāveicina? Imigrantu pietrūkst?
Nu tad izskaidro, kas tavà grafikà noticis ar Čehiju.
Kā piemēram drošibas jostu lietošana palielina risku iekļūt avārijā? Bet tas nav zināms, jo nav pierādāms.
Jā ļoti svarīgs parametrs, tu esi neatzīts ģēnijs.
Neesi uzvedības speciālists, tad nespekulē šajā lauciņā, tā ir cita nozare.
Tā slimīgā pieķeršanās personālijām ar neko labu neluecina. Tātad vēl nosliece uz teoriju, ka pasauli pārvalda mītiskie varenie.
Eu statistiķi pameklē labāk datus cik ir miokardīta "normālais " līmenis un vai tur ir korelācija ar vakcināciju.
Nu nav tāda mehānisma, kas ko tādu ierosinātu no vakcīnas, kur nu vēl mēnesi pēc potes. Kā jau zini no pētījumiem ir lietas, ko nevar izpētīt, jo pētījuma rezultāts ir zem pētijuma kļūdas. Nu un tad mums ir pētījumi, ka mobilais telefons izraisa vēzi galvā, bet kā nevar tā nevar to pierādīt.
Ā, ja kāds idiņš iebāž pirkstis rozetē un nositas ar elektrību, tad nedrīkstam to pieminēt kā muļķību?
Vienīgais ko parasti dara ir nogaida kamēr apglabāts un tad var uzdejot.
》pēc propagandas klāstītā hospitāļos vispār nevajadzētu nonākt 2 pošniekiem.
Kur tādas glupības rāvi? Kura pote sola 100% efektivitāti?
Tava statistika kā jau sazvērestību teoriju bīdītājam ir pieķerties pie vismazticamākā. Zinām jau.
》Lai atrisinātu pasaules pārapdzīvotības problēmas
Nē, lai atrisinātu pārapdzīvotību ir jābūt potēm pret malāriju un pieejamai veselības aprūpei. Mirstībai samazinoties un pieaugot dzīves līmenim samazinās dzimstība.
Bet pat tavu prognozi, dzīvosim redzēsim, bet nepiepildīsies.
Kā ta nerisina, pēc tava paša grafika nāves gadījumi sarūk.
Nu mēs arī tagad esam pirmrindnieki.
Izraēlā ir 60%vakcinēto, ko tur vēl anālizēt.
Nav tāda mehānisma ko var ierosināt vakcīna, bet nevar ierosināt vīruss. Ja nepanes vakcīnu, tad slimību jau vēl, jo mazāk. Kontrindikācija ir alerģija pret kādu no sastāvdaļām, bet ir plašas izvēles iespējas no vakcīnu ražotājiem izvēlēties piemērotāko.
Tic viņs pasaku grāmatām, bet nu jau vairs netic pat savām metinājuma šuvēm, jo tiek pie citām šuvēm uz sejas. Tad gan medicīnai tic un skrien ārstēties ne pa dabisko un sašutis, ka rindas.
Tā kā nepareizi uzdots jautājums paliks bez tiešas atbildes, mēģini pārfrāzēt.
Izraēla jau vairs nav nekāds piemērs ir arī valstis ar labāku vakcinācijas aptveri. Vakcīnu sacensībā Pfizer sāk iepalikt.
Nu re sieviešveidīgie msh arī ir iemesls kāpēc piegriež nepārtikas veikalus, jo iet tur pastaigāties ja nu kaut ko noderīgu atrod, kaut īsti šobrīd vajadzības nav.
Sazvērestības teorijas no tevis birst kā no pārpilnības raga pie jebkura globāla notikuma. Pieķeries pie vismaziespējamākā scenātrija un tik mal, jo jābūt tak opozīcijā. Kaut vai nesenā Lukašenko lidmašinas nolaupīšanas operācija ar viltu piepiežot to nolaisties. Tad ar malies uz riņki un ieciklējies par kādu nebūtisku faktu, jo nekà cita jau nebija ko oponēt.