Nu un ko tad izmanto? Ja vakcinētie neaplipināja nevakcinētos tad tā arī ir vien spekulācija. Tā kā tev un man nav nekādu pierādījumu par saviem apgalvojumiem tad ieteiktu pieturēties pie jau zināmā, ka vakcinētie samazina izplatību.
Teorijām netic, bet aktīvi izplata. Ķirzakcilvēki pārņem varu, visu piegriezīs, glābiņa nav...
Kādas vēl riska grupas, vakcinē visus un miers, vakcīnas netrūkst. Tik tev nav piedāvājuma kā, musini lai politiķiem neuzticas un tai pat laikā prasi, lai politiķi pārliecina. Uz īso esi sagājis.
Pākiem, pāķu problēmas. Pats sevi vien appiš un čakarējas.
Kā ta nemaina inkubācijas periodu, ja organismā ir antivielas. Un kas tiecpar pētijumjem un kāda ticamība tam, ka vakcinēts var inficēt citu. Kā tas tiks noteikts? Iepriekš tev tā metode nederēja, bet ja pierādīt ka vakcinēti izplata vīrusu tad tev pēkšņi der. Dubultstandarti. Švaki tev ar veselo saprātu, vienas spekulācijas vien, vazāsies, nevazāsies, varbūt aplipina varbūt nē.
No musinatāja un sazverestību teoriju upura Bradypus, piemēram.
Tā jau zināju atkal vien tavas spekulācijas un nekā konkrēta. Es apgalvoju, ka tiešām vakcinēti, kam vakcīna nostrādājusi ražo vien vairoties nespējīgus vīrusus, kurus uzķer tests, bet tie ir "nedzīvi".
Par taviem otriem maldiem, kur atkal ir tikai tavas spekulācijas arī nevakcinētie var ilgstoši vazāties apkārt un aplipināt daudz lielāku skaitu cilvēku nekā asimptomātisks vakcinētais, kurš nespej nodrosināt nepieciešamo vīrusa slodzi. Te arī ir C19 bīstamiba, ka atsķirībā no gripas inkubācijas periods ir ilgāks un organisms novēloti var reaģēt uz infekcjju.
Jautājums viszinim Bradypus kā tas nākas, ka apgalvo to ka vakcinētie ir asimptomātiski izplata Covid, ja jau tas tiek noteikts ar PCR testu, kas nenosaka vai vīruss ir infekciozs, kā arī taču nevarot noteikt precīzi vīrusa slodzi, jo tur kaut kādi ciklu skaiti nederot.
No kurienes tāda pārliecība par asimptomātiskajiem, ja iepriekš apgalvoji ka jāskaita tikai simptomatiskie, jo testi nekam neder?
Nav msh piedavajums dzirdēts, šim jau ka tikai nekas dzīvē nemainītos, kovids ar iesnas vien, tik nez ko saskrāpējot zodu skrien uz slimnīcu nevis ārstējas pa dabisko.
Tas jau pats minimums, tik grūti nopotēties. To ka potes palīdz ir pieradīts, bet to ka padomājot labas domas pāries pats no sevis gan zinātniska pamatojuma nav.
Taiso savu platformu ja tūbe nepatīk. Internetā cenzūra ir atļauta. Youtube arī dzēs tos, kas atspēko dezinformatorus. Tur jau robots, tam pofig konteksts.
Jūs taču tāpat viņus neievēlējāt, ta kā kāda starpība.
Bišu vēmekļus Apinis vēl nav laikam ieteicis smērēt maskā, varbūt degunā.
Beidz murgot. Lai sagrābtu varu tad arī jāsagrābj vēlēšanu sistēma un jāatstumj no tās opozīcija. Nekas tamlīdzigs nenotiek, tā kā esi vien sekls panikas cēlājs. Kā redzi pēc kaimiņvalstu pieredzes ierobežojumi tiek arī noņemti un vēl jau ir ES ar savu regulējumu, kur pat robežpārkāpējus nevar vairs tā šaut vairs nost ir tie jāsagaida ar puķēm.
Nav tādas norūdīšanās, tas tiešām ir viltus ārstu Apiņu un citu postpadomju guru izgudrojums. Gluži kā veģetatīvā distonija, ko citur nepazīst. Mērcēšanās āliņģī uzlabo veselību, kā tad, ja paveicas varbūt nesabojā.
Ko tur vēl Apinis ieteica bišu kakas(propolisu) smērēt maskās vīrusam tāa negaršojot un jā paelpot ar būs grūtāk, tam arī nekādus pētījumus nevajag, klausi Apini.
Atkal kaut ko savāvuļoji, toč kā bikses pielicis. Ko eiroaziāti tur ņemās savā sulā maz uztrauc.
Mamikins pats arī izdzēsa, viņa kanāls ko grib to dara. Prasi to viņam, ko nodarbojas ar pašcenzūru. Cenzūra internetā ir atļauta.
Nu ja šis tevi uzrunā tad tas neizbrīna. Esi vēl viens maģiskās ticības piekritējs, ka viss tāpat vien vien no sevis pāries un nav ko iespringt, jānoliek tik pāris svecītes. Un tā uzvārdu ķēmošana neko labu arī neliecina vien to ka ķēmotājs ir bērna prātā, neapēdīs putru un ieriebs visai pasaulei.
Rādi piemēru un nopotējies, lai nebūtu ierobežojumi.
Valsts ir tautas spogulis, kādi paši tāda valsts, nu negribam domāt valstiski tad arī dabūjām. Kaut vai PSRS laikā igauņi prata ieturēt kopīgu līniju pret okupantiem. Tas šiem ir asinīs.
Baigā čupošanās arī nebija manīta, dezinfekcijas šķidrumi tukšojas, tualetes papīrs vēl pieejams. Bet jā Lidl, tas atkal ieņirdza par LV nāciju un nolika vietā.
Nav jau visam vairs iespējams izsekot, atkal jau kaut ko pēdejā brīdī spriež, lai gan plānam jau sen bija jābūt. Nē nu maģiskā ticība, ka būs jau labi ir latviešiem tuva, gan jau kaut kā izkruķīsies.
Hmm, bet kā tad Norvēģijā, Zviedrijā ver vaļā un tur mazāk nevakcinēto, sagadīšanās?
Nav jau tāds atsakās vakcinēties, ir pāķu protests pret visu vienmēr un visur. Protams, ka bail klausīt, jo tad vēl nāksies nodokļus maksāt, kontrabandas cīgas un soļaru ar vēl sāks piegriezt un vēl kārtību ieviesīs, nu nē. Nekādu racionālu apsvērumu tur nav. Daudz efektīvāk ir brīvprātīgi-piespiedu kārtā panākt vakcinēšanu, nekā auklēties kā ar maziem bērniem.
Pieauguši cilvèki, bet bērna prātā, negribu uz skolu, negribu klausīties, gribu ar sunīti dauzīties.
Tāpēc jau spirinās un kaut kādas pēdējās drupačas sakasa pa zemi.
Tas ir kā vīlēt auto motoru atgūstot pa pusprāgušam zirgspēkam, kad ar tām pašām pūlēm noturbonizē un ir ieguvums uzreiz .