Ja ir vakcīnas nav nekādas vajadzības pēc dabiskas izslimošanas un palielinātas izplatības. Ja neesi pamanījis tava prognoze par vakcīnu trūkumu nepiepildijās.
Nu un kādi tad diži atšķirīgi? Un cik tie ierobežojumi maz ko ietekmē? Cik debīlam ir jābūt, ka ierobežojumi ir tāpēc, lai veicinātu vakcināciju un neaplipinātu nevakcinētos ne tik ka tie būtu superefektīvi. Tad jau esi sarēķinājis ierobežojumu efektivitāti un vari likt aprēķinu galdā.
Nekādi tā Putinlandija neko neietekmē, lai tik žvadzina ieročus un pumpē naftu. Pat savu švakcīnu nespēj legalizēt.
Tas viss, lai infekcijas perēkļi sab.transports un skolas nav jāslēdz.
Nu nepiš nevienu, kas notiek tajā aizspogulijā vai ZKorejā vai kādā citā tamlīdzīgā jaunattīstības valstī. Baidies, atslēgs tevi no neta nevarēsi izpausties.
Strausa politika nepalīdzēs tikt ar šo galā. Naivās aitiņas.
Mamikins pats izdzēsa, tam arī prasi. Bet aitām jau teorija gatava.
Nē, nedrīkst reklamēt tādas Marinkas un pievērst lieku uzmanību, tāpēc ar ķertajiem daudz nekrāmējas. Patiesības teicēja, kā tad.
Kādas ir priekšrocības? Cik iepriekš bijis tāda diagnoze tik uzlika liekas klapatas, drīzàk otrādi, prasa lai nenorāda. Bet msh atkal elementā ar savām pasaciņām.
Vietējo dezinflunceru nedienas, pārslimoja neeksistējošo vīrusu. Tas ka aizelsusies no pastaigas esot vēl nekas, bet mati krītot ārā tās esot šausmas. Zeme atveries:
insta-stories.online/maija_armaneva
Nevienu nepiš, kas notiek Krievijā, pietiek jau arcte liktajiem video ar tur esošo satiksmes ārprātu un avārijām.
Nu un ko tabs anekdotiskais piemērs pierāda? Neko, atkal jau iekriti, statistiskās analīzes speciālist, paļaujoties un uz intuīciju.
Principa pēc. Vai tiešām nespējam vairs paši atrast brīvdabas izklaides individuāli un nepulcējoties? Nē nu ir jau vidējais latvietis ar izdomas trūkumu, bet ka tik ļoti.
To jau es teicu, ka burkšķi tālāk par burkšķēšanu netiks. Pat msh un pārējie nopotēsies kā mīļie, tik pa kluso bez specefektiem.
Nē nu ir dzirdēts, ka skrien kā senos pirmsvakcīnu laikos pie saslimušā un liek spļaut glāzē kuru pēc tam izdzer ar cerību saslimt un cerams izslimot. Fuj...pļē
Galvenais ka nevienu nedrīkstot piespiest ne arī ka citādi finansiāli motivēt, jo tas arī radot ļaunumu. Koroč riska grupām esot jāietinās baltos palagos un jāiet jau uz kapu pusi.
Tieši tāpat kā viņš vazājās arī iepriekš neviena nekontrolērs. Ar vakcīnu tas bezsimptomu posms ir stipri īsāks un arī risks mazāks. Bet ko gan var gribēt no tāda, kas drošības jostu lietošanu sasaista ar lielāku risku iekļūt avārijā kaut korelācija tur 0.
Netiek apdraudēta vairāk, nespekulē.
Riska grupas tāpat nepasargāsi ļaujot "normāli dzīvot". Palielināta izturība tāpat būs līdzvērtīga vakcinēšanai un tiks riska grupai tieši tāpat. Pamodelē nevis spekulē, tu taču esot atbilstoši izglītots.
[q] viisi čipotie parasti domā par SABIEDRĪBU, lai tai ir labāk, kur nu par sevi[/q]
Sabiedrības vārdā tad arī sados.
Teici gan, neizlocies. Pilnīgi nesaistītas lietas bez kopsaucēja.
Nu jau mums tad ir divas pasaku vāceles.
Simulācija nekādi neatceļ evolūciju, tev nu gan putra galvā.
Msh jau ne pirmo reizi izdomā stāstiņus, tā kā jau ticība zudusi. Otrs iespējams ceļotājs ir vakcinēts un stāsta kā braukā bez papīriem un msh to nezin.
Redz kur pat antivakseris Kivičs pa kluso novakcinējās un uz Norgi aizspērās, bet joprojām tēlo, ka ni ni.
Tas ka ir kāds baltais plankums nenozīmē, ka to aizpilda pasaku grāmatu tēli. Tā kādreiz kartes zīmēja, neizpētītās jūrās iezīmēja pūķus un jūras briesmoņus, jo mazums, bet kaut kā redz neatrada tos briesmoņus. Starpposms ir skaidrs, cilvēks acīmredzami ir dabas kļūda un iespējams pietika ar mutāciju atsevišķā gēnā, kas iesāka mutantu izplatību. Saņēma radiācijas devu un lieta darīta.
Es tik nez kā iedomājies kā izskatās starpposms, ka viņu vispār varētu atrast, ja pat it kā attīstitas ciltis nebija piemēram riteni izgudrojušas, tad pēc kā novērtēt intelektu. Bija par šo arī grāmata, kur cilvēkam bez papildus uzskates materiāliem jāpierāda citplanētiešiem, ka viņš ir inteliģents, nekas no tā nesanāca.
Vai pārnēsā nezinu, bet slimo gan. Paziņu paziņam, kas zin paziņu paziņu, ģinene izslimoja un pat kaķis trīs dienas plakans, vienīgi zīdainis it kā neslimoja un tests negatīvs.