Ko nu muldi, Masks tic simulācijas teorijai, pats vēl blakus tēmā par šo diskutēji nu jau piesauc kreacionismu. Bet simulācijas teorija nekādi neietekmē evolūciju pie tam vēl Darvina, kas vispār ir sīks nogrieznis laika vienībā.
Un tu šim stāstiņam atkal noticēji, bet stāstiņam, ka slimnieks atzīstas, ka sertifikātu nopircis gan netici, tas gan tad vairs nav fakts.
Nē visticamāk cilvēks kam par 95-99% sakrīt DNS ar šimpanzi un ir tikai nedaudz gudrāks un plikāks kaut kā nez kur no gaisa novēlies. Baltiem diegiem šūta ir tava sektantu pasaku grāmata, nav tur ko pat apspriest. DNS testēšanu veic arī kriminālistikā un varēsi piesaukt teikas cik gribi, bet tavs nē tur neies cauri, ka netici ka esi cēlies no tēva un mātes nevis kāpostos atrasts.
Prasi ķīniešiem, tie sekvencēja.
Nu un kur tas elektriķis liksies? Potēsies kā mīļie. Jau redzu apkārt man zināmie antivakseri jau nopotējās. Tas gan notiek klusi un bez lielas pompas, kā tas bija sākumā skaļi paziņojot ka es nepotēšos un feik pandēmija.
Kārtējā tava prognoze kas nepiepildīsies.
Un kāpēc nevar ticēt, ja C19 slimnieks pie sistēmas pieslēgts atzīstas ka sertifikātu nopircis piekukuļojot māsiņu/ārstu? Kas tur tāds neticams?
Nepotējas tieši tādu pat motivu vadītu kā msh. Bail un čakars, pie tam tas vēl jāatzīst. Vēl TV palīdzēja ar pavasara "asins recekļu" ažiotāžu. Arī tas, ka pārējie apkārt novakcinejušies ieslēdz mshveidīgo domāšanu, ka mežā jau neķer.
Bez bailīgajiem ir arī vidusslānis un tas aizgāja tad kas ārsts piedāvāja. Nekas nebija jāķer ne jāgrābj pirmajiem. Apzinīgie tāpēc ir apzinīgi, ka neskrien pa priekšu, ne arī paliek nopakaļ.
Tādi bailīgie un antivakseri ir mazākums kādi 10%.
Kur tad nu sektants nepiesauks Bībeli. Kur tev tā Bībele uzradās no zila gaisa ar savām idejām? Pierakstīja stāstiņus tas ari viss. Tūkstoš un vienas nakts pasakas arī satur daudz padomus palasi arī tās.
Tur dzīvojošajiem latviešiem un latvijciem tāpat pandēmija neeksistēja.
Dr. Fauci radīja C19.
Zeme ir plakana.
Skripaļi un Navaļnijs paši sevi saindēja.
Pavļuts ir sātanists.
Ko mēs vēl nezinām?
Un pareizi darīja, ka pasūtija. Tie argumenti tiem, kas "nevēlas" vakcinēties ātri parāda ar kādu iedomīgu pāķi ir darīšana. Tie drošības siksnas vai ķiveres ar nelieto, jo redz neesot no valdības 100% garantijas 
Nostradamus, kad beidzot tiksim pie Sputņika dsā? Prognozēji jau sen, bet kā nav tā nav.
Padomā vēlreiz tā kārtīgi piepūlot kaut vienu rievu un sapratīsi kāpēc testi nav pietiekoši uzticamu masu pasākumu rīkošanā, ja apmeklētāji neuzturas karantīnā(sk olimpiādi).
Tad tie avoti ir slikti izglītoti. Pret vīrusu infekcijām nekā labāka un veselīgāka kā vakcīnu nav. Drošvien ne jau vakcīnas atcels, bet atcels pagaidu atļauju un izniegs pilnu atļauju.
Zāles pret vīrusiem šobrīd principā ir reta sagadīšanās, nav antibiotiku līdzinieku vīrusu pasaulē. Jā, no pārslimotajiem var iegūt serumu, bet kurš gan pārslimojis antivakseris ļaus sev durt un vēl atrast kuram durt, lai pārlietu.
Nerādies saulē vai lieto SPF un nebūs tev melanomas.
Ķiveres un drošības siksnas tādiem daiļdirsējiem ar ne sūda nepalīdzot.
Un kur problēma nopotēties, lai nebūtu farss? Laukos pilns ar bērniem nīkuļiem, kam hroniskas saslimšanas un alerģijas?
Šobrīd uzņēmumā y 9 saslimušie un nevar maiņu nokomplektēt, izskatās ka ņems pauzi. Vakcinēto nav. Turpinu novērojumus, jo līp labi.
Tā kā jau to dari. Oficiāli minimālā aldziņa un cik esi nodokļos iemaksājis? Minimālā pensija sanāks? Uzņēmuma samaksātos nodokļus vari neskaitīt, vieta tukša nepaliks, nišu aizpildīs citi uzņēmēji.
Mazāki ienākumi no kā tiem viedajiem?
Lai tik sēz mājās tavi infekciju perēkļi. Skolas un bērnudārzus izgudroja vīrusi, lai vieglāk šos savākt vienkopus. Puņķains bērns nav vesels bērns.
Raudošais bārmenis no balzāmbāra atkal varēs raudāt, ka uzkāpa uz tā paša grābekļa un atkal paveras iespēja politikā, pēc kuras atkal sekos aplauziens.
Ja paškir drusku atpakaļ, tad Bradypus propogandēja, ka no maskām veikalos būs jakāpj pāri līķiem, jo kā zināms, kas uzliek masku mirst no skābekļa trūkuma.
Bet antivakseri vēl joprojām nav atklājuši gadsimta sazvērestību, ka autoavārijās bojāgājušie ir arī tie, kas miruši slimnīcā 45 dienās pēc avārijas, kliedzoša statistikas sagrozīšana.