Ne jaunums nekā, ne jau tava skrandaiņa pensija krata gluži vienkārši tās prognoze ir tieši proporcionāla iemaksām valsts kasē. Ja jau plāties ar iemaksām tad kur tās ir?
Teicu jau ka apdirsīsies. Diez kas nav ne nākotnē ar 500eur pensiju?
Man ir unikāla doma ko citur neesmu dzirdējis - nepretoties un darīt pašu minimumu ko "varneši" prasa.
Ā tomēr lasi tik atmiņa kā zelta zivtiņai. Geji tas ir tavs fetišs un bieds, redz uzreiz atsaucies.
Rādi piemēru ieej manapensija.lv un atraksti cik tev tā prognozēta 2050. gadā, nodokļu optimizētāj, ē maksātāj. Apdirsīsies.
Teicu jau ka šiem nav savu domu, troļlu ferma sagatavo zbrosu un antiņi pavelkas.
Mjā, ka jau teicu labāk, lai dēls gejs nevis par Shiiru piedzimst.
Geits jau labi paskaidroja kā darbojas tā "depopulācija" un "izkaušana" tik Rudzīšiem jau nepielec. Paaugstinoties dzīves līmenim samazinās dzimstība un lieta darīta. Tad ko mērķim jābūt dzīves līmeni samazināt un turēties pie nabadzības? Tad jau lockdown palīdz to realizēt un demogrāfiju uzlabot.
To vai 102. pantam ir izņēmumi var pārbaudīt. Jādibina Breivīka partija pret migrantiem ar devīzi "labs imigrants ir miris imigrants" un tad jau manīs vai varēs tādu reģistrēt.
Vismaz vienu poti pret Covid-19 saņēmuši jau 43% iedzīvotāju
www.leta.lv/home/important/D3421D5D-06B2-447A-A662-15EDCA8878DC/
Atļaušos apgalvot, ka šinī uzņēmumā(lasit Latvijā) 51% balstiesības jau pieder vakcinētajiem. Šleseristiem vairākums nespīd.
Elementāros melos, J&J nav dubulta deva un to jebkurš var pārbaudīt pirms publicē melus, un arī kolu var notestēt negatīvi tik instrukcija jāizlasa kā tests lietojams. Analfabēts tu esi, kas ieciklējas uz vienu un vairs neko citu nespēj uztvert. Sāc filtrēt info, bet laikam bezcers, tā kā trūkst kritiskās domāšanas tad nespējot saskatīt kopainu tik atkārto dezinformatoru naratīvu nesagremotā formā.
Vispār jau labprātīgi, kā diženais vadonis varēja pretoties vai vismaz emigrēt, bet nē nodeva valsti, lai tik tauta neuzzin, ka Vadonis ir homītis. Tuvredzīgs narciss.
Shiirs iemet tukšu aploksni.
Nekur nebiju, piržu dīvānā kā jau visi te.
Tas domàjošais elektorāts izskatās pēc tās paša, kas uz praidu ar kaku maisiņiem nāca. Intelekts vairs nav modē.
Nevaram, tad meži jāizcērt vai mazāk jāēd.
Nabadziņi, ka viņiem neiet, tās vakcīnas baisi dārgas, bomži nevar tās atļauties.
Niecīga daļa, at tādiem revolūcija nesanāks. Atlajst sajmu!!!
Nu re, kārtējais dīvānā pirdējs. Saņemies vienreiz.
Nr1 jau ir Shiira kontā, varu tikai pretendēt uz nr2 vai nr3.
Nē lumpeņi pēc plašākas definīcijas ir deklasētie elementi un sabiedrības pabiras. Tādus kas ir pret varu arī komunisti necienīja. Izņēmuma gadījumi neatceļ likumsakarību.
Ar J&J un kolu tu esi iekritis savos melos un pierādījis kritiskās domāšanas trūkumu, tātad esi mēsls.
Fauci, Psaki, Berlīnes pacients, Skripaļu feiks utt. šie ir kremļa naratīvi un hibrīdkara upuru "domas". Nav tur ko kaunēties, izkāp no skapja.