Bet kā izskaidrot šo pāķu uzvedību, kam pofig ka vecie nomirs tas esot dabiski, bet diez ko līdz brīdim kad pašiem tuvinieks saslimst tad pēkšņi sauc ātros nevis ļauj nomirt un tad vēl ārsti sliktie, ka neizglābj. Laikam nav tuvinieku, nav šādu problēmu.
Nu un ko sistēmas pretinieki ir panākuši? Nu tā pa lielam. Panāca komendantstundu, paldies, panāca vēl stingrākus ierobežojumus par ko arī paldies. Kad 80% būs novakcinēti tad arī manīsim( 20% būs nevakcinētie nevis kā esi iedomājies). Nu ja vakcīnām tas efekts būs īslaicīgs un nākošā mutācijai tas nelīdzēs tad gan varam ķerties pie "veselā saprāta" raut visu vaļā un ļaut "dabisko" atlasi. Spāņu gripa paplosijās un norima varam cerēt uz ko līdzīgu. Tiem, kas bāreņi un tuvinieku nav jau par ko uztraukties.
Kā tas "uzbrukums" izpaudās?
Ja nestestē tad rādijumi ir izcili, kā Zkorejā.
Slimnīcu pieejamība ir 20x sliktāk kā mums tā kā ķepurojas vien paši.
Latvijā arī 2019. gada nogalē no sacensībām Ķīnā viens zināms atbraukušais ar kaut ko nezināmu izslimoja tā kā nebrīnos. Tas tiem, kas robežas slēdz tikai kad konstatēts pirmais no jau 100 gadījumiem.
Cik zināms bijušas hroniskas kaites, bet arī 5 nedēļas pēc vakcinācijas kaut kā ilgi iedarbojas nu nez. Mūsējie tiešam krīt kā mušas sirds un asinsvadu kaites latviešiem ir topā, nekad nezini kurā brīdī insults vai infarkts klāt. Ja jau no štrunta potes atstiepjas tad kas būtu pārslimojot.
Tiks arī pie bērniem, nesatraucies. Tā nav prioritārā grupa tāpēc arī lai ātrāk apstiprinātu šo vecumu grupu neiekļāva.
Arī Shiirs: ar vīriešiem neguļu izņemot to vienu reizi, bet tas neskaitās.
Pēc vakcinācijas bardaka tiešām jāsāk brīnīties kā Dziesmu un deju svētkus izdodas noorganizēt, bet tai pat laikā eveselības un evakcinācijas ne. Prēmiju valdībai.
Tu ar pa velti darbā virsstundās pašī? Par ko satraukums, ka vakcīnas deva nav tikai šprices pašizmaksa.
Cepuri nost par iekšām šos klausīties.
Dakteris nēesi, bet tipisks bravūrīgs pāķis gan. Ja viso apkārt idioti, tad drīzāk ir tieši pretēji.
Nu ja vīruss pats no sevis sezonas vidū viļņojas. Tā jau antivakseri arī stāsta, ka bakas pašas no sevis pazuda un ar vakcīnām nav sakara.
Valstu līmenī visi ir mulķi. Katra valsts līdz pēdējam cerēja, ka vīruss garām paies. Gluži kā II pas. kara priekšvakarā visi cerēja, ka nebūs jākaro.
Gudrs mācās no citu kļūdām, muļķis no savām. Tā ir ar tiem dirst sūtītājiem.
Tas jau nav tik vienkārši, izplatīšanās ceļi ir vairāki un ierobežojot vienu var arī Excel līkne nemainīties, ja tajā brīdī cits vektors iet uz augšu. Tu jau kā tāds politiķis skaties uz to tik vienkāršoti. Vispār liela daļa ierobežojumu ir par godu tam, lai sab transports nav jāslēdz, kas būtu daudz efektīvāk.
Kolēģim zarazu kā reiz sieva no tramvaja atstiepa, tiesa visi gan no tā mājsaimniecībā neizslimoja. Citam rada gabalam sīkais no bērnudārza atnesa un šis smagi nolikās.
Lai kļūtu nekaitīgs ir arī jārodas pretējām kaitīgākām mutācijām. Vīrusam pa lielam vienalga, izveseļojies vai miris saimniekorganims tam ir viens un tas pats. Mirstošs pat ir izdevīgāks, izklepo vīrusus pastiprināti.
Statistika kā reiz rāda, ka ierobežojumi strādā, ne visi 100%, bet strādā.
Černobiļā vai Fukushimā jau arī nenotika kodolsprādziens, tāds tāpat nav iespējams atomelektrostacijā.
Ļoti labi, būs mazāk vatņiku. Īsti vatņiki tāpat gaida sputņiku. Tā ir ka valodas nemācās.