Un cik attālums no Kubas pajoliņ? 150km, kas ir 10x tuvāk kā līdz Grenlandei. Kubā jau ir Krievijas kodolzemūdenes. Tā kā viltus arguments acu aizmālēšanai. Nekāda sakara ar realitāti. Dānija ir NATO un tās ietvaros visu arī var risināt.

Un cik attālums no Kubas pajoliņ? 150km, kas ir 10x tuvāk kā līdz Grenlandei. Kubā jau ir Krievijas kodolzemūdenes. Tā kā viltus arguments acu aizmālēšanai. Nekāda sakara ar realitāti. Dānija ir NATO un tās ietvaros visu arī var risināt.

Tas pats laiks kas ēdot. Ak vai pa 1h vēlāk galā būsi, kādas šausmas. Gaidu brīdi kad Bradypus nopirks EV un tad stāstīs cik tas ir parocīgs. Un tas brīdis neglābjami pienāks, popkornu jau sagatavoju.
Tas pats Timrots sākumā bija ieņēmis tipisku žurnālistu pozu, ka EV nekam neder, bet nu jau pa kluso ikdienā ar električku pārvietojās. Īsti veči ar EV nebrauc, tie brauc ar Hilux taisni smagajam purnā.
Nu stāsti ko tu proti no EV atšķirt bez Teslām.
Statistika rāda ko citu, maz to skrējēju. Tā jau ir kurš brauc lēnāk par mani ir sēne, bet ātrāk braucošie ir pašnāvnieki.
Un Vācijā tiem numurzīmes neatšķiras. Bradypus drošvien tik Tesla pazīst. Kamēr pats nav interesējies par EV tos arī neatpazīsi, tad jālūr nepieklājīgi izpūtējā. Tā jau ar jebkuru auto, nekad mūžā nav bijis BMW un man tie visi izskatās vienādi, kur nu vēl zināt tos nejēdzīgos virsbūvju kodu.
Bet ja kādreiz uznāks prāta aptumsums un pēkšņi tādu nopirktu, tad noteikti sāktu arī tos atšķirt pa gabalu.
Tādi izteikti EV jau uz bāņa noteikti neparādās un bauda braucienu pa mazākiem ceļiem un neiekuļās Cobra 11 sižetos.
Galīgi tie EV neiet.
Tas taču mūsu izcilais anālītiķis. Ceļošana arī ir tikai ja nobrauc 1000km bez apstājas ar visu ģimeni, ja kāds dara citādi, tad tā nav ceļošana, jo Bradypus tā dara, tātad tā ir pareizi.
Un nemaz uz bāņiem vācieši vairs tā neskrien, degviela arī dārga un tas ieguvums laika ziņā neatsver izmaksas, ja ikdienā jābrauc. Tas pats ar EV ātrāku braukšanu uzlādes laiks nekompensēs.
Vidējais ātrums uz autobāņa neskaitot smagos auto:

ātrāk par 150 km/h brauc vien 10%
Daudziem. Tas ir tipisks skats ziemā pagalmā, ka danco ar piepīpējamiem vadiem un starta gāzi, vai valkā striķī.Redz vairums ar mīzeli brauc, lai ietaupītu.
Es 15sek uzpildu 400km distancei, tieši tik ilgs laiks paiet palaist un pārtraukt uzlādi. Pie tam nav tās 90sek jāsalst uzraugot pistoli. Un nekādi uztraukumi par arktisko elektrību.
Sastrēgumā nobrauc malā un stāvi tad pie lādētāja daudz lietderīgāk. Var arī piecas stundas sastrēgumā, sildītājs ir vien 7kwh, tātad ar pilnu bāku kaut 10h, pie tam tas jau neiet uz pilnu klapi, kad temp sasniegta.
Iegādājies EV un taps skaidrs, nebūs jāuzdod bezjēdzīgi jautājumi, skaidrot kā ir braukt ar EV ir kā sievietei skaidrot cik ērti ir čurāt stāvus un kāpēc uzreiz no rīta nevar pa taisno iet uz tualeti, tāpat nesapratīs.
Un ko Tu dari, kad sastrēgumā benzīns/dīzelis beidzas? Vienmēr ar pilnu bāku brauc, nestāsti.
Nekas ar distanci nemainās, cik ikdienā braukāju attālumus vasarā tik arī ziemā, tāpat nav vajadzības braukt tukšu. Nu jau 20k km ar elektro nobraukts. Tātad garantija uz akumulatoru būs vēl vismaz 5 gadus, tik cik EKII arī prasa, lai ir īpašumā.
Tur jau Kanāda pa vidu. Kanādiešiem tad lielākas pretenzijas.
Pag, bet pasauli tačū pārvalda PVE, tā kā jebkuras sarunas ir šovs. Putins ir ASV dubultaģents.
>NATO valstīm krievi neuzbruks
Kāpēc lai neuzbruktu? Ko tā var zaudēt? NATO neiebruks Kreivijā, tā kā var vien pagūt kādu Narvu vai Daugavpili nokost un uzreiz pie sarunu galda.
Bet bija taču plāni par ES militāro vienību. Kādreiz par to brīnijos, kam vēl tādu.
Nebūtu slikts darījums, tāpat nekas cits viņu dzīvē īpaši nemainītos, dāņi tur ir vien 8% no populācijas.
Lūk lai Putins mācās, kā pievilināt ar burkānu ne tikai ar pātagu uzreiz.
Un Hersonas pilsēta mūžam Krievija, pēc krievu konstitūcijas. Par šo nekādas sarunas nenotiek un līdz ar to Putinam nāktos šo pārskatīt, ko nedarīs tātad būs atkal strīdīgās teritorijas un pamats turpināt konfliktēt. Pie tam tajā “miera līgumā” ir punkts, ka tas nestrādās, ja Ukraina uzbruks, ko elementāri ar viltus apšaudēm atkal var panākt. Tā kā nekāda sarunāšana šeit nesanāks.
Tā ir viņa forma, ko piesējies. Arābi ierodas naktskreklos un tas nevienu nesatrauc, jo bizītis ir bizītis.
Un ASV jāpalīdz dēļ Budapeštas līguma, ja to ignorē, tad rezultāts būs, ka citas valstis arī skatīsies uz kodolieročiem. Tas nav ASV interesēs. Ukraina ir mini-NATO.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Pag tu taču komunist-anarhist biji pret vardarbību. Kas tad nu? Tad tomēr nevar visus padarīt par vienādiem komunistiem bez emociju robotiem.
Iebraucu ar EV un neko nemaksāju. Dubultnelietība.
Sodīt par CSN pārkāpumiem var tikai policija. Kārtējo reizi pierādi savus anarhisma uzskatus, nolaidīšu tev riepas, ja apstāsies manā vietā.
Viss pareizi, pēc tavām anarhisma teorijām aizstāvēšanās ir agresija, jāsoda.
Nepamet ideju apzzaimniekotājiem, tulīt piestādīs rēķinus par CSN neievērošanu stāvlaukumā. Noteikumiem taču piekriti iebraucot, ka nepārkāpsi.
Un tu neuzskati, ka tev pienākas patvaļīgi iekļūt veikalā un krāmēt tur preces bez atļaujas? Ar kādām tiesībām tu ņem bezmaksas maisiņus veikalā par to nemaksājot?