Reālo inficēto skaitu tu nezini tāpēc arī brīnies par cipariem. Tas ir kā argumentēt ka no gripas mirst vairāk un kamēr nebūs vairāk C19 ir nekas un nu jau C19 gripu ir uzveicis, sagaidijām. Nē nu degvielu jau ar lej tikai tad kad lampiņa iedegas.
Nu ja ir papīrs tad jau ir ko nobildēt, bet drošvien fotoaparātu pazaudējis un telefons izlādējies vai arī suns sagrauza. Bet šis stāstiņš, jo vairāk tiek pārstāstīts, jo nereālāks tas kļūst. Spēle salauztie telefoni.
Ka tik ticība sazverestības teorijām un reliģijai nav vienas un tās pašas ģenetiskās novirzes izpausmes.
Nu i izklaides, toč darīt nav ko, gāzmaskas, rotaļas, mjā...
Risinājums ir meklēt kā ierobežojumus apiet un ierēkt par cirku, lai dabūtu vēl stingrākus ierobeźojumus.
Ad gadījumā nav adenovīruss? Jā letās vakcīnas to izmanto.
Nu re bravurīgie čalis no pāķiem mirst nost no maskas uzlikšanas. Viss krutums izčākst un kā jau teicu tāpat neko pretī nevar izdarīt.
Īsāks darbalaiks, jo šmigu nevarēs nopirkt?
Pilnīgi vienalga ko tu tur redzi, bet, jo vairāk te visādi pāķi spirinās, jo ilgāk vilksies ierobežojumi tik vienkārši un neko pret to tāpat nevarēs padarīt.
Jau iepriekš teicu gudrākie šajos apstākļos piekāpjas.
Kur jūs to panikotājus raujat es gan nevienu tādu nezinu, visi kas man zināmi apkārt pielāgojas un paniku neķer.
Tie arī ir tie aldīgie kam viss ir balts vai melns.
Izveseļojies nozīmē nav seku. Bet kā reiz šis jautājums nav svarīgs tas ir svarīgs tikai musināšanai. Nez ko neviens neuztraucas, ka autoavārijās par mirušiem avāriju pieskaita arī tos, kas miruši 45 dienas pēc avārijas, tas taču neskaitās, nu kā tā var, nemira taču no avārijas bet gan ārstēšanas.
Nav grūti prognozēt, kas notiek ja turpinās izplatība, jo ik pa 14 dienām skaits dubultojas. Vai arī esi no tiem, kam ziema arī šogad iestājās negaidīti?
Tie nieka 500 ir 500 papildus nevis tikai.
Statistikā neuzrāda atkārtotos testus, bet gan no jauna konstatētos saslimušos. Bet nu uzrādīt izveseļojušos, ja nav aktuālu datu arī ir jocīgi paši uzprasās uz liekiem jautājumiem tad vai nu ieliek prognozi ko ik pa laikam aktualizē vai neliek vispār.
》Nah nekas netika darīts, lai gultasvietu būtu vairāk?!
Nav jau tā ka nav kur izguldīt, gluži vienkārši trūkst personāla bet vēl nav tik slikti, lai iesaistītu brīvprātīgos.
Cik lasīju par Slovākiju tad novembra sākumā divreiz tika veikta testēšana. Ieguvums laikam bija ka varēja lokalizēt perēkļus, bet pēc izplatības līknēm nekāda korelācija nav redzama. Pie tam tika lietots ātrais tests un tie rezultāti ar zemāku precizitāti.
Bet par asimptomātiskajiem ir arī vēsturē zināmi gadījumi, kur slimības pārnēsētājs pats neslimo, bet citus aplaiž. Tā kā tas nav nekas jauns, ka vesels arī var būt slims. Ērces arī ar encefalītu neslimo.
Publika tur atlasīta, var no misenēm ēst un nenomirt.
Kā tad, ar savām nopīpētam plaušām kā reiz ir uzņēmīgāki. Pie tam ja jau caur acu gļotādu var uzņemt tad tas neko nemaina.
Ķīnas datiem baigi var neticēt, viņiem vajadzēja pierādīt ka tikuši galā ar sērgu un tad jau arī pētījums pakārtots.
Ir tikai netieši piemēri, kur darbā neaplaida cutus, jo maskās strādāja, vai arī mājās izdodas pasargāt citus. Bet tas varētu būt saistīts vispār ar vairāk piedomāšanu.
Arī jauni. Un agrāk daudzi nemaz bērnību nepārdzīvoja dēļ citām slimībām. Tā kā nav jau tādas statistikas.
Agrāk to sauca par ādas ēdi. Un autoimūnā saslimšana sarkanā vilkēde ar nav moderns nosaukums.
Error 520
Ray ID: 5fa3c0db9a6afe40 •
2020-11-30 10:06:01 UTC
Web server is returning an unknown error
You
Browser Working
Helsinki
Cloudflare Working
iauto.lv
Host Error
Vēl viena līdzība ir ka covid, gripa un herpes izmanto līdzīgu izplatīšanās vektoru apejot nespecifisko imunitāti - sciencenews.dk/en/where-both-herpes-and-covid-19-attack-the-body
Tik tad resurss tam puņķa motoram būtu 10k km.