Ko tu tur murgo. Uzliec to aplikāciju un sapratīsi kā tā strādā. Nē labak neliec, būsi lohs ka citi lohi citādi.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19
Ko tu tur murgo. Uzliec to aplikāciju un sapratīsi kā tā strādā. Nē labak neliec, būsi lohs ka citi lohi citādi.
Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19
Pats jau sarēķināji miljons numuri reiz 4centi jau ir nauda, lai tāpat vien tos nepievāktu. SPRK izsniedz numurus ne jau operatori.
Jā tur ir bērnu sitēju viedoklis. Dziļa doma tā teikt.
Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19
>4sant samaksa par tel numuru ir it kā ieplānota kā "dižpienesums Budžetam" Nē tas nav pienesums budžetam, bet gan sods operatoriem par numerācijas aizsišanu. Vienreiz jau dēļ tā pārgājām uz 8zīmju numuriem, tā turpinot būtu arī uz 9zīmju jāpāriet.
Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19
4 iemesli kāpēc tā aplikācija nav panaceja - www.idginsiderpro.com/article/3541713/4-reasons-why-apples-and-googles-exposure-notification-wont-work.html
Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19
Biežāk uzdotie jautājumi par aplikācijas darbibu: apturicovid.lv/biezak-uzdotie-jautajumi/
Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19
Izejas kods ir šeit - github.com/google/exposure-notifications-android Tas izmanto Exposure API tā kā aplikācija neko vairāk ko dod ārā API savākt nevar.
Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19
iAuto redakcijas satraukums kā reiz sakrīt ar G punktiem.
Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19
Neesi sapratis kā tā aplikācija darbojas, nekādu tiešo kontaktu nav. support.google.com/android/answer/9888358?hl=en
Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19
Tā viņa nestrādā. Nosūta vien tiem ko satiki pirms tev atklāja.
Te kāds jau rēķinājis un mērijis - electronics.stackexchange.com/questions/414535/considering-power-loss-in-a-simple-series-connection-due-to-cable
Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19
Viens uz Gobzema partiju laikam sataisījies.
Tēma: Sarežģīta lieta ?
Jā civillikums mums novecojis, ka mutisks līgums arī ir līgums, tā it kā mums vēl puse būtu analfabēti. Vecmamma bija no 30. gadiem saglabājusi savu pirmo darba līgumu, kas rakstīts uz noplēstas rūtiņu lapas stūra, "Pieņemu A.B. par ganu. Datums paraksts". Tik vienkārši. Bet nē mums joprojām iespējams apgalvot ka pārdevu bez līguma. To derētu kriminalizēt, ja atzīsti ka esi ko pārdevis auto vai ko līdzīgu bez līguma tad ķurmī iekšā.
Tēma: Sarežģīta lieta ?
Ir pagājis tikai mēnesis, tā kā drusk par ātru celt trauksmi, bet jā poliči ir jātrobelē citādi būs kā parasti vainīgaie nav noskaidrots kaut tan nav nozīmes ja ir zināms ar kuru auto tas nodarīts. Policijai ie cits mērķis atrast subjektu, bet OCTA gadījumam puetiek ar objektu. Tur tiešām prasās būt iespējai policijas dabūt starpziņojumu par neapstrīdamiem faktiem, lai talāk muļļajas paši negaidot gadsimta izmeklēšanas beigas.
Tas jau Pļurkt regulāri pašapmierinās pats ar sevi. Tipa viņam ir "profila zaglis" un tad ar sevi izrunājas.
Tēma: Akumulātoru lādētājs
Vienā vārdā to sauc par jaudu P=U x I Kā tu tur lodē nezinot Oma likumu...
Tēma: Akumulātoru lādētājs
Telefona lādētājus tā nodedzināju eksperimentējot, tā kā nevar vis. Ja vēl dažādās rozetēs iesprauž var arī ar lielāku sprieguma starpību norauties.
Tas moš vasarā kad arā neizturamie +20°C ![]()
Lielbritānijā sēzot savās mitrajās un pelējuma sēnes pārņemtajās mājās nebrīnītos, ka tas ir riskanti. Sēdēt mājās jau nenozīmē tur ieslēgties, ārā iziet drīkst. Bet vispār ar gaisa kvalitātes normām telpās Anglijā un Īrijā ir zem jebkuriem standartiem, sliktāk kā pie mums. Atceros Dublinā viesnīcā, kas agrāk bijusi cietoksnis vai pils ievācoties uzreiz ierubīju AC lai izdzītu mitrumu. No rīta dodoties brokastīs atkal ieslēdzu, bet ko tas deva atgriežoties istabene apkopjot numuriņu to protams izrubījusi un atrāvusi logu vaļā, februārī kad ārā līņā un vētra tuvojas. Paši sevi mēģina piebeigt. Un tas atkārtojās arī pec dienas, bezcers ieskaidrot.
Drizāk drošinātājs, bet nu jocīgi ka uz viena drošinātāja airbag un logi.
Tēma: Kas notiek?
Vēl jau var pārsūdzēt, ir nekorekti norādīts ka tas ir OCTA gadījums, kaut izmaksāts no KASKO. Tas gan neko nemainīs, bet tiks pie labota sprieduma.
》Toties viņu nupat aizvakar aizizolētais Premjērs esot jau gandrīz izveseļojies. Nespēj to teātri nospēlēt līdz galam 14dienas sēdēt slimnīcā par grūtu tāpēc jāizspēlē drīza izveseļošanās.
Tēma: Kas notiek?
KASKO tiktu izmaksāts arī ja pati būtu stabā ieskrējusi kāds tam vel sakars ar šādas, kā teici, salīdzinoši mazas summas piedzīšanu regresa prasībā. Vēl jo vairāk tad jāvērtē kā zaudējumi radušies. Izskatās BTA atrada veidu kā uzvārīties dubultā, saņem gan prēmiju, gan vēl regresu šaubīgā situācijā. Jaizvazā BTA publiski, lai pabojā vismaz reputāciju, tās kapeikas lai dārgi maksā.
Kultūras īpatnības. Tas pats WHO angliski izplata, ka tautas medicīna nelīdz, bet Mandarīnu valodā tas punkts izņemts arā. Tas pats ar tiem tirgiem kapēc slēgt ja tikai reizi 20 vai 100 gados tas notiek, neies taču kultūru mainīt un taču tik lieliski tika galā tas ka aplaida visu pasauli komuņagām jau pofig.
Neslēdz, jo tagad iekšējam patēriņam Ķīnā uzlikta jauna plate, pie vainas vīrusa izplatībā esot svešinieki un iebraucēji, to tagad izolē. Sevišķi tiek turēti aizdomās melnādainie. Tā kā pelnu kaisīšana sev uz galvas nav ĶKP partijas interesēs un ir atrasts ārējais ienaidnieks ASV un Austrālija.