Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Insignia

Izskatās ka no rūpnīcas Opel jau liek lietotu kārbu.

Tēma: Insignia

Kāds ir tava auto kārbas kods?

Tēma: Insignia

Šī nav līdzīga problēma? insignia-drivers.uk/threads/22067-Automatic-Gearbox-(AF40)-problem-on-2011-sri-160hp-108k-miles-gutted!?highlight=automatic

Tēma: Insignia

Varbūt tomēr aizbraukt pie spečukiem pirms kārbai čau.

Tēma: Run flat parasto vietā

Tas nav rādītājs, jo tās ir mašīnas kas palika, daudzas izbrauca cauri un aizbrauca. Tā kā ir kāds vienojošs faktors vai faktoru kopums kāpēc tās uzsita un palika.

Tēma: Run flat parasto vietā

Tad jā, precīzi pa kanti trāpīts. LVC jau teiks ka kāds no kartupeļu lauka to tur uzmeta.

Tēma: Run flat parasto vietā

Līdzētu to riepu piepumpēt tad arī nesaliektu disku vai arī braukāji jau ar pustukšu.

Tēma: Nepieciešams krāsotājs Rīgā (priekš restes)

Kas tā par resti? Ja hromēta plastmasa tad ņem kurmi(kaustiskā soda) pamērcē tajā un viss hroms noies.

Tēma: Run flat parasto vietā

Ja viegli pārsit riepas tātad nav pietiekošs spiediens tajās. Ir pieļaujams atkāpties no ražotāja ieteikumiem kuri ir oriģinālajām riepām paredzēti. Braucu ar nosacīti zemprofila 17" riepām(kā paredzēts) gan ziemas gan vasaras kuras KASKO bedres atteicās apdrošināt un tfu-tfu nav izdevies 5 gadu laikā nevienu no komplektiem parsist kaut ne vienmēr izdodas no visām bedrēm izvairīties. Jā skrūvi vienu dabūju, bet tad automātiski ir run flat jo garām gaisu nelaiž. Bet sūknēju drusku virs rekomendēta spiediena un dilst arī labāk.

Tēma: Ford 2.9 vadibas bloks

Kas ta vecajam blokam?

Tēma: tiešām izpūsta galvas blīve?

Pazīmes ir pārspiediens sistēmā un dzesēšanas šļauku piepūšanās pagāzējot. Vèl var būt arī balta eļļas emulsija dzesēšanas sistēmā. Ja rodas gaisa burbuļi sistēmā pēc atgaisošanas tad arī varētu būt pazīme. Vēl protams iespēja ka ūdenssūknis iet uz beigām. It kā radiators nomainīts tad problēmas ar radiatora korķi var izslēgt. Kāds dzesēšanas šķidrums ieliets?

Tēma: Honda CR-V īpašniekiem un lietotājiem, tests, atsauksmes

Būs kāds drošinātājs jāparausta. Vispār bluetooth ir sačakarēts standarts līdz nepazīšanai problēmas garantētas.

Tēma: Honda CR-V īpašniekiem un lietotājiem, tests, atsauksmes

Bija savulaik tāds brīnums kā piesprauž Macu pie tīkla ar vadu tā visiem internets pazūd bet Macam iet. Veikli tiek galā ar konkurenci.

Tēma: Lukturu pulēšana

Latvijā tādu meistaru nav. Ja plastmasas reflektors bojāts tad uz plastmasas vēlreiz virsū neko nenohromēs. Var protams nošmaukt un nokrāsot ar hroma imitāciju bet tas nav tas.

Tēma: Lukturu pulēšana

Jebkura laka tam der, tāds jau ir lakas mērķis pasargāt krāsojumu. Es tikai vēršu uzmanību, ka meklējot UV laku var tiešām tādu arī nejauši nopirkt.

Tēma: Lukturu pulēšana

UV laka ir tāda, kas cietē UV staris tad jau vēl UV lampu vajadzēs.

Tēma: Lukturu pulēšana

Stils prasa upurus

Tēma: Lukturu pulēšana

Teorētiski TA nespīd, jo lukturi nedrīkst pārklāt.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Nekas tur nav jāmaksā, ej uz info un tevi ielaidīs lādēties.

Tēma: Nepieciešams padoms par Volkswagen Passat B5 no 2004

Taisi jaunu tēmu.

Tēma: Vai tiešām manu auto gribēja nozagt?

Un kļūdas jau neviens ar nelasa tik nodzēš. Nu labi ja aķis tukšs tad kļūdas var būt arī viltus bet vienalga.

Tēma: Vai tiešām manu auto gribēja nozagt?

Tas taču pežo, mistiskas problēmas ar elektrību garantētas, pilnīgi mierīgi to aķi var izēst logu pacēlājs , kas ir uz viena drošinātāja ar salona apgaismojumu vai ko nu tur vēl francūži saslēguši vienā slēgumā. Jāmeklē strāvas noplūde.

Tēma: Atgaisošanas skrūve

Līdz galam bet ar jūtām nevis pārvilktai. Pareizi athaisot ir gāzi grīdā un burbulis pats uzsūksies. Kā vispār tur tika gaiss? Līmenis ir?

Tēma: vainīgs BMW

CSN laikam ir kāds IQ testa paveids ko jāpilda ar pildspalvu.

Tēma: Nostāvējis sētā auto.

Bet jānoņem ir pirms parāds izveidojies, pēc jau līdz tikai norakstīšana.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti