Izskatās ka no rūpnīcas Opel jau liek lietotu kārbu.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Insignia
Šī nav līdzīga problēma? insignia-drivers.uk/threads/22067-Automatic-Gearbox-(AF40)-problem-on-2011-sri-160hp-108k-miles-gutted!?highlight=automatic
Tēma: Run flat parasto vietā
Tas nav rādītājs, jo tās ir mašīnas kas palika, daudzas izbrauca cauri un aizbrauca. Tā kā ir kāds vienojošs faktors vai faktoru kopums kāpēc tās uzsita un palika.
Tēma: Run flat parasto vietā
Tad jā, precīzi pa kanti trāpīts. LVC jau teiks ka kāds no kartupeļu lauka to tur uzmeta.
Tēma: Run flat parasto vietā
Līdzētu to riepu piepumpēt tad arī nesaliektu disku vai arī braukāji jau ar pustukšu.
Kas tā par resti? Ja hromēta plastmasa tad ņem kurmi(kaustiskā soda) pamērcē tajā un viss hroms noies.
Tēma: Run flat parasto vietā
Ja viegli pārsit riepas tātad nav pietiekošs spiediens tajās. Ir pieļaujams atkāpties no ražotāja ieteikumiem kuri ir oriģinālajām riepām paredzēti. Braucu ar nosacīti zemprofila 17" riepām(kā paredzēts) gan ziemas gan vasaras kuras KASKO bedres atteicās apdrošināt un tfu-tfu nav izdevies 5 gadu laikā nevienu no komplektiem parsist kaut ne vienmēr izdodas no visām bedrēm izvairīties. Jā skrūvi vienu dabūju, bet tad automātiski ir run flat jo garām gaisu nelaiž. Bet sūknēju drusku virs rekomendēta spiediena un dilst arī labāk.
Pazīmes ir pārspiediens sistēmā un dzesēšanas šļauku piepūšanās pagāzējot. Vèl var būt arī balta eļļas emulsija dzesēšanas sistēmā. Ja rodas gaisa burbuļi sistēmā pēc atgaisošanas tad arī varētu būt pazīme. Vēl protams iespēja ka ūdenssūknis iet uz beigām. It kā radiators nomainīts tad problēmas ar radiatora korķi var izslēgt. Kāds dzesēšanas šķidrums ieliets?
Būs kāds drošinātājs jāparausta. Vispār bluetooth ir sačakarēts standarts līdz nepazīšanai problēmas garantētas.
Bija savulaik tāds brīnums kā piesprauž Macu pie tīkla ar vadu tā visiem internets pazūd bet Macam iet. Veikli tiek galā ar konkurenci.
Tēma: Lukturu pulēšana
Latvijā tādu meistaru nav. Ja plastmasas reflektors bojāts tad uz plastmasas vēlreiz virsū neko nenohromēs. Var protams nošmaukt un nokrāsot ar hroma imitāciju bet tas nav tas.
Tēma: Lukturu pulēšana
Jebkura laka tam der, tāds jau ir lakas mērķis pasargāt krāsojumu. Es tikai vēršu uzmanību, ka meklējot UV laku var tiešām tādu arī nejauši nopirkt.
Tēma: Lukturu pulēšana
UV laka ir tāda, kas cietē UV staris tad jau vēl UV lampu vajadzēs.
Nekas tur nav jāmaksā, ej uz info un tevi ielaidīs lādēties.
Un kļūdas jau neviens ar nelasa tik nodzēš. Nu labi ja aķis tukšs tad kļūdas var būt arī viltus bet vienalga.
Tas taču pežo, mistiskas problēmas ar elektrību garantētas, pilnīgi mierīgi to aķi var izēst logu pacēlājs , kas ir uz viena drošinātāja ar salona apgaismojumu vai ko nu tur vēl francūži saslēguši vienā slēgumā. Jāmeklē strāvas noplūde.
Tēma: Atgaisošanas skrūve
Līdz galam bet ar jūtām nevis pārvilktai. Pareizi athaisot ir gāzi grīdā un burbulis pats uzsūksies. Kā vispār tur tika gaiss? Līmenis ir?
Tēma: Nostāvējis sētā auto.
Bet jānoņem ir pirms parāds izveidojies, pēc jau līdz tikai norakstīšana.