Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Nostāvējis sētā auto.

Cilvēcību var negaidīt, ja likumā tāda norma nav par dzēšanu tad parāds ir parāds kaut loģikas tam nav nekādas. Birokrātija ar galvu nedraudzējas.

Tēma: Anti Vernona kampaņa.

Pašiem vadītājiem ar nav apziņa, ka var būt arī savādāk. Žēlojas par smagiem darba apstākļiem ko paši kolektīvi ir panākuši pa solīšiem pieļaujot vienu pārkāpumu pēc otra. Principā problēma ir neesošās arodbiedrībās līdz ar to katrs raustās par sevi.

Tēma: Anti Vernona kampaņa.

Vēl ko stulbāku pajautāt nevarēji.

Tēma: Nostāvējis sētā auto.

Noņemt no uzskaites nav tas pats kas norakstīt. Kādā brīdī var arī izdomāt to nodokli piedzīt.

Tēma: Anti Vernona kampaņa.

Jā kaut kad jau bija līdzīgs sižets par Nordeka saistībā ar tualetēm autobusā vai tamlīdzīgi, toreiz ar sižetā skraidīja pa to tukšo kantoru un nevienu nevarēja saķert kādam komentāram, līda zem galda lai tik nepamana. Gluži kā RNP kam ja vienīgais kas prot lasīt un rakstīt ir "atvaļinājumā" vai "apslimis" tad nav kas aizvieto un sniedz kādu komentāru. Dīvainas iestādes.

Tēma: Nostāvējis sētā auto.

Csdd ir tāds interesants viedoklis, ka var arī auto bez apskates un OCTA ekspluatēt un nodoklis jāmaksā par to ka auto aizņem datubāzē vietu.

Tēma: Nostāvējis sētā auto.

Zinot LV brāzmaino likumdošanu tas nav prātīgi atstāt šo gaisā karājamies. Nodokli noraksta tikai norakstot auto, tas ka automātiski noņemas no uzskaites parādu neanulē un ej nu sazin kad tas atdpēlēsies. Piemēram man šogad diemžēl vectēvs nomira un izrādās vienu auto ko pārdevis nav pārrakstījis un otrs kurš jau sen lūžņos ar nav norakstīts plus vēl viens palika ar ko braukāja, lai gan zinot viņu un viņa rūpīgumu nevienam prātā neienāca ka nav nokārtojis attiecības ar CSDD. Tagad tik tuviniekiem klapatas.

Tēma: Anti Vernona kampaņa.

Lai nebūtu tikai par Nordeka, viens komentārs: Привет ездуны, есть фирма Эколайн, я там работал, средняя скорость движения 100 км час, нужно вас доставить во время, если у Вас проблемы на таможне, выкручиваются водители. Нордека, я там тоже работал, пробка, водитель автобуса на конечной не отдохнул, не поел и снова, уставший везёт вас обратно, вам это понравится?Теперь Ригас сатыксме, вы нас резко обгоняете, и включаете правый поворот, даже не подвинете свой транспорт до пешеходного перехода, оставляете свою Жопу на перекрёстке, автобус не может вас обьехать, в итоге автобус завис из-за вас, а у нас движение по минутам. Обед 20 минут, за это время нужно остановить автобус, дойти до диспечера, пописать, помыть руки, поесть, выйти, покурить, и через 20 минут подув в алко тестер, выехать. И так каждый рабочий день. 8-10 выходных, можете представить, что мы думаем о тех, кто сидит в мобильном и не едет, из за таких, в рабочие дни, мы работаем по 8 9 часов без отдыха. Кто не верит, добро пожаловать в Ригас сатыксме. Отстажеровал 12 человек, работает 1,посмотрел на график работы, зарплату и слинял. Удачи вам на дорогах.

Tēma: Anti Vernona kampaņa.

Raustās no visa kas neierasts. Ja ikdienas maršrutā ceļš kādā posmā slēgts tad ir katastrofa.

Tēma: Anti Vernona kampaņa.

Tur priekšā avārija, bet busuem taču grafiks un nākošajā pieturā pēc pabraukšanas visiem garām ir jāpietur un atkal sākas viss no gala.

Tēma: Opel Astrai vibrē ātrumkloķis

Ātrumkloķim liela brīvkustība? Kad ielikts ātrumā var vēl pakustināt pa labi un kreisi? Ja tā tad būtu jāsāk ar kulises maiņu, tad arī ātrumu precīzāk slēgsies.

Tēma: Anti Vernona kampaņa.

Nordeka brauc atkal - m.facebook.com/groups/458288561008987?view=permalink&id=1224575631046939

Tēma: Ar Gāzi (LPG) pa Eiropu.

Tas jau tikai pie uzpildes. Dīzelis savukārt sit degunu ciet nepārtraukti.

Tēma: Ar Gāzi (LPG) pa Eiropu.

Gāzes smaka atšķiras no odorificēšanas piedevas. Tā kā dažādos tankos pildīta smako dažādi un par ar diezgan neitrālu smaku var pat pēc tā piemeklēt. Bet švaks deguns ja gāzi jūt, bet dīzeļa kvēpus ne, es tos nevaru panest sevišķi ziemā.

Tēma: Eds Šīrans un satiksme Rīgā 12.jūlijā

Ja uznāks krusa būs daudz samīto.

Tēma: Led strīpa

Izjaucot lukturi drošvien var parlodēt.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Tas pievienot video nestrādā uz youtu.be īsajiem linkiem.

Tēma: Jelgavas šoseja

Pēc tam tur var nošmaukt gar mazdārziņiem, neprecīzi izteicos.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Nu tad jāārstējas.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Nu tev gan iztēle, smailiki pēc locekļiem izskatās, kurš?

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Un kāpēc, lai tā kārtiņa traucētu? Pie berzes nokrīt nost un nekas.

Tēma: Saskrapets spogulis

Nu VAG tiek krāsoti ar grīdas krāsas toņiem tā kā droši var piemeklēt.

Tēma: Saskrapets spogulis

Krāsas bodē iejauks baloniņā pēc koda plus vēl piemeklēs grunts krāsu. Veikalā pirktie nav baloniņi neturās ne arī ir noturīgi pret šķīdinātājiem.

Tēma: Saskrapets spogulis

Uzliec mīkstumu uz garāžas stūra. Bet piekrāsot var pats, aizbrauc uz auto krāsu bodi pasūti baloniņu pēc krāsas kods un tev vēl izstāstīs ko un kā labāk. Naudas ziņā līdz 50eur iekļausies. Ja nesanāks ideāli būs vismaz labāks skats.

Tēma: Jelgavas šoseja

Waze neved neved pa īsāko var vēl nošmaukt braucot pa D-tiltu un ietaupīt.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti