Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

PHEV jau iegūst praktiski visas elektroauto īpašības(kaut daļēji) un arī tā īpašniekus pieradina pie kabeļiem. Plus protams iespēja auto salonu uzsildīt no elektrotīkla.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Es nerunāju par elektroauto un nesalīdzinu ar elektroauto bet gan par iekšdedzes motora efektivitāti kā tādu. Nekas tur nav jārēķina pirms.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nekas tur nav apgāzts, patēriņš joprojām ir 2x par lielu.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Hibrīds tāpat elektriskā režīmā nepārtraukti nebrauc. Bet ja tiem kas nekādi nevar iztikt bez laistīšanās ar degvielu tas ir pārejas risinājums

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tie gan apgalvo ko citu, ka auto tur jo braucot svētdienās uz baznīcu.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nē, par tādu to pārvērš guļamrajonu iedzīvotāji.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nekur tālāk nemaz i netika pie tam par 30eur to Teslu var uzlādēt 2x pilnu.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Pilsēta nav autostāvvieta.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Jālikvidē iespēja braukt pilsētas ar privāto transportu. Tam ir sabiedriskais.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

PHEV to likvidē vien īsos pārbraucienos. Tas ir tikpat lietderīgi ka start-stop sistēma.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Es nupat pieradīju, ka ir sliktāks. Pierādi pretējo bez pseidoargumentiem.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Pilnīgi pajāt par ekoloģiju, ar elektrību sanāk lētāk pat ja degvielai noņemtu nodokļus. Te arī atbilde par dižo efektivitāti.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Bezizmešu gluži nebūs, bet Somijā ar Latviju ir dalītā otrā vietā atjaunojamo resursu izmantošanā.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Fukušima ir piliens jūrā vistiešākajā veidā. Tā avārija reāli nepiesārņota vairāk kā viens Biolar tepat LV. Toties pie iekšdedzes auto tīrības vari uzreiz pieskaitīt naftas tankeru un Deepwater Horizon avārijas.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Bet kāds te apgalvo ka iekšdedzes motors ir efektīvāks par tvaika turbīnu, kas rādās nav tiesa. KBJ.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Lietderības koeficientu neviens jauniem ne veciem auto nerēķina, kur tu domā to raut.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Sakars pavisam tiešs tas pierāda, ka iekšdedzes motora lietderība ir zem 50% un lai auto kustētos uz priekšu nav nepieciešams tērēt tik daudz degvielas. Kā tā elektrība nokļuva akumulatorā vai degviela benzīnbākā šo aprēķinu neietekmē.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

>Ko būtisku esi izlaidis efektivitātes aprēķinos Neko. Ja domā rekuperāciju braucot pa šoseju tad tam nav nozīmes, jo arī iekšdedzes auto nelieto degvielu atlaižot gāzi un nelietojot bremzes.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Ko tu tur murgo. Jautājums ir kurš praktiski uzbūvēts motors spēj iekļauties tādā patēriņā, teorētiskie aprēķini neinteresē. Zinu tikai vienu auto kas to spēj Volkswagen XL1 (hybrid), sverot 800kg un izmantojot iekšdzedzes motoru tērē it kā vien 2,7l/100km.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

>Kuram vēl piecvietīgam auto ir jāsver 2,5 tonnas? Nu re te arī jautājums par iekšdedzes motora efektivitāti. Tā kā nav iekšdedzes auto efektīvāks par tvaika turbīnu.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tātad vēlreiz precizēts jautājums. Kā tas nākas, ka Tesla S lai nobrauktu 100km pa bāni uz 120km/h reāli patērē 25kWh, jeb pārrēķinot uz benzīna siltumspēju 9.5kWh/l tie būtu 2,6l/100km. Pie tam tas neņemot vērā auto svaru un zudumus. Kurš vēl auto ar 2.5t pašmasu sasniedz 50% efektivitāti un tērē vien 5.2l/100km braucot vienmērīgā ātrumā 120km/h? Kaut kā apšaubu to iekšdedzes motoru lielāku efektivitāti par 50%.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Par kādu akumulatoru ir runa? Svina-skābes? Nav nekādas atšķirības, vari pats pārbaudīt. Pilna teorētiski ir nedaudz smagāka, bet to tu nevarēsi nomērīt.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Runa ir par 25kW/100km braucot ar ātrumu 120km/h pa bāni.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Pričom tu rekuperācija, ja šie dati par 25kWh/100km ir braucot ar 120km/h pa bāni. Vienīgais ko varētu izslēgt ir uzlaboto aerodinamiku.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kā tas nākas, ka Tesla S lai nobrauktu 100km reāli patērē 25wh, jeb pārrēķinot uz benzīna siltumspēju 9.5wh/l tie būtu 2,6l/100km. Pie tam tas neņemot vērā auto svaru un zudumus. Kurš vēl auto ar 2.5t pašmasu sasniedz 50% efektivitāti un tērē vien 5.2l/100km? Kaut kā apšaubu to iekšdedzes motoru lielāku efektivitāti par 50%. Tā efektivitāte aukstāka ir tikai ziemā izmantojot lieko siltumu.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti