Piesakos
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tas braucot ar gāzi vai benzīnu? Nodzēšot kļūdas un uz benzīna tas pats? Kādas sveces? Spoles kārtībā? Kas tas par modeli un motora kodu, jo tādu XJ6 2004 ar 3.0 motoru neatrodu.
Tēma: Superlīme uz virsbūves
Gan jau ka nevis slieksni bet moldingu, citādi nez kā uz krāsas varēja uzpilināt.
Tēma: Superlīme uz virsbūves
Variants ir ar saldēšanu piesaldēt. Uzpūt šķiltavu gāzi vai speciālu ieķīlējušos skrūvju piesaldēšanas baloniņu. Diemžēl tie šķīdinātāji, kas šķīdina līmi šķīdina arī krāsu. Acetons tikai liekas spēcīgs, bet superlīmi slikti ņem. Bet visticamāk nevajag darīt neko un ar laiku nokritīs, nav superlīme ļoti noturīga pret karstumu, UV stariem un ūdeni.
Kāpēc zilu var taču caurejas krāsā kādā bija Meriva.
Ir viens nenozīmīgs sīkums, kopš ir atklāts Habera process vairs par līdzsvaru nevar būt runa. Mākslīgais mēslojums ļauj palielināt ražu, kas piesaista vairāk CO2. www.la.lv/1913-gada-9-septembri-2
Tēma: i-CTDi eļļa
Nu jau ir par vēlu tur liet kādu pareizo eļļu. Pa šo laiku jau izdilums un blīvju nolietojuma pakāpe jau prasās pāriet uz citu viskozitāti. Nebūs ekonomiski lietderīgi lietot oriģinālo.
Piemēru, kur ir tādi pagalmi, kur jābrauc pāri apmalēm.
"Nevienam netraucējot", bet nez ko ietves tā izbraukajāt, ka tās sabruka. Ietves nav paredzētas auto braukšanai. Te arī atbilde ka tomēr traucēja un kamēr nebija oficiāla iesnieguma tikmēr visi skaldīja ka sūdzību taču nav un nevienam netraucē. Tiesa RPP varētu būt opcija ka pirmajam pārkāpumam izsaka tikai brīdinājumu, bet RPP apelē ka redz likums neparedz.
Skola maksā naudu. Tas ir bērnudārzs bērniem bez kājiņām, ka obligāti pie pašām durvīm jāpiebrauc?
Tam kam ir auto bet dzīvo hruščovkā diez vai daudz naudas paliek pāri. Arī nealkst pēc vēlmes sakārtot apkārtni, tā vietā ieliek bezgaumīgas dzelzs durvis un ieslēdzas aiz tām.
Amortizācija līdzīgi kā šajā Bose video, bet diemžēl tas viss ir par smagu. youtu.be/kJ0ljaqeZ1g
Tāpēc ka maglev. Iekšdedzes auto tad viss barotos no superjaudīga ģeneratora, kas drīzāk vedina uz hibrīdu.
Nemaz tā ES nauda neaiziet poļu bāņu būvniecībā. Par savu naudu pārsvarā būvē.
Bij kaut kur video par to kā Krievijā jaundibināta firma nejauši vinnēja konkursu kuru tai nebija jāvinnē un uzbūvēja vienu ceļa posmu nemaksājot otkatus un kukuļus. Loģiski nākošajos posmos vairs klāt nelaida. Tagad pēc 10 gadiem lieliski var salīdzināt tas posms ir kā jauns, bet pārējie jau brūk kopā. Jāpameklē links.
Tēma: Kas tas ir?
Tik tāds sīkums, ka jāievēro 3m līdz citam auto. RDSD prāt tur zīmes ir izvietotas šādi:

Iepriekšējiem modeļiem bija līdzīga problēma un kā jau likās tas ir saistīts ar svecēm - www.vauxhallownersnetwork.co.uk/index.php?threads/engine-flooding.331025/ Bet var arī nedarīt neko un ņemt šo īpatnību vērā un neveikt superīsus pārbraucienus kā arī zināt kā piedarbināt pārlietu. Nekas kritisks tas nav tik akumulatoram jābūt kārtībā lai var pietiekoši ilgi izgriezt.
O jā sveces nomainīt 4cilindrniekam maksās tikpat cik jaunu motoru, nepaliec smieklīgs. Nu nebūtu tik viegli jāparlejas ja ar aizdedzi viss kārtībā. Tāpat sveces agrāk vai vēlāk būs jāmaina. Ja grib braukt bez rūpēm tad nedaudz būs jāieguldas profilaktiskās apkopēs. Ir daži kas maina sveces pie katras eļļas maiņas un nekādu problēmu ar spolēm kamēr citi tam pašam modelim piesauc spoles kā slimību un tik maina vienu pēc otras.
Tas drīzāk liecina par nekorektu PCV sistēmas darbību. Starp citu bieži nepietiekoši novertēta tā ietekme uz benzīna motoru nekorektas darbības dēļ.
Autorei ieteiktu izlasīt konkrētā auto rokasgrāmatu un kā rīkoties pārliešanas gadījumā. Ja noslāpst tikko iedarbināts tad var gadīties ka motors tiks pārliets un tad jāpadarbina ar izspiestu gāzes pedāli līdz galam. Nav jābaidās, jo tas ir speciāli paredzēts un motors neiedarbosies ar pilniem apgriezieniem, bet gan netiks padota degviela vispār lai griežot sveces "izžāvētu". Ja nav zināms kad pēdējo reizi mainītas tad vērts būtu nomainīt un pret kvalitatīva ražotāja. Spoles arī derētu pārbaudīt vai nav korpuss caursists. 2010. gadam svečvadi drošvien vairs nav.
Kam tad elektromagnētiskais lauks ir traucējis? Ja nemaldos braucot ar tramvaju tas ir kā braukt elektromagnētiskā lauka burbulī un nevienam nekas.