Nu re un lai uzsāktu laicīgi ir jāietur šķirba,lai var sākt kustēties pirms vēl priekšā esošais ir uzsācis. Reizē uzsākt jau ir par vēlu.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nu re un lai uzsāktu laicīgi ir jāietur šķirba,lai var sākt kustēties pirms vēl priekšā esošais ir uzsācis. Reizē uzsākt jau ir par vēlu.
Jā es esmu tas kretīns,kurš ietur distanci tādu,lai nav jābrauc gāze-bremze režīmā. Gāze-bremze knābāšana rada tikai ilūziju, ka bīdies un bīdi citus ātrāk uz priekšu reāli tas sastrēgumu tikai palielina, jo straujāka sabremzēšana rada bremžu uguņu domino efektu, kur katrs nākošais bremzē arvien straujāk. Lēni bet tomēr ripojot nervus arī var ietaupīt.
Ieturot šķirbas var panākt vienmērīgāku satiksmi, lai sastrēgumā nav jāapstājas. Protams ja katrs otrais ieturēs tad tam jēga zūd.
Tēma: manuālās kārbas problēma
Arī variants. Nebija tā ka arī pie izspiesta sajūga auto nedaudz vilka uz priekšu?
Tēma: manuālās kārbas problēma
Drīzāk vairs nav, jeb nepareizi ekspluatējot tas ir daļēji piebeigts.
Atrādījos pie ārsta ierakstīja slēdzienu "praktiski vesels" ![]()
Tēma: manuālās kārbas problēma
>ka reizēm arī lai uzsāktu braukšanu pirmajā robā krakšķ Nu re pamēģini kā ieteicu likt caur otro un nekrakšķēs. Manam auto pirmajam robam nav sinhronizatora, tas palīdz vieglāk iemest pirmajā. Tev ir vismaz opcija sataisīt.
Tēma: manuālās kārbas problēma
pie tāda ātruma protams nekas slikts, bet liekot pie lielāka jau slodze uz sinhronizatoru ir stipri lielāka, sevišķi ja nesalāgo apgriezienus.
Tēma: manuālās kārbas problēma
Ja pirmajam robam ir sinhronizators tad var nebūt labi, ja neprecīzi pārslēdzas. Vairumam auto, braukšana ar pirmo robu ir diezgan nekomfortabla nav bijusi vajadzība likt pirmajā lai bremzētu ar motoru un tas, piemēram, ziemā pat varētu būt visai bīstami. Palasi rokasgrāmatu, autoražotāji pat iesaka bremzēt ar augstāku pārnesumu un tikai mirkli pirms apstāšanās izspiest sajūgu, lai nenoslāpst.
Tēma: manuālās kārbas problēma
>Runa ir pat par pārlikšanu no otrā pirmajā ar saviem 10km/h ripojot Priekš kam? Pirmais robs ir lai izkustētos no vietas un pēc tam jau ir otrais robs. Tādas vajadzības likt pirmajā gaitā nav un daudzām kārbām pirmajam robam nemaz nav sinhronizators. Arī stāvot var slēgties caur otro un pietaupīt pirmā roba sinhronizatoru. Kas tas par Hyundai, ja nav noslēpums?
Tēma: manuālās kārbas problēma
Iemanies pārslēgt pirmajā caur otru, ar izspiestu sajūgu ieliec otrajā tad pirmajā un tad laid vaļā sajūgu. Līdzīgas problēmas savulaik bija laikam dažām Subaru kārbām, ka ļāvās likt pirmajā robā arī gaitā un rezultātā sinhronizators kaput. Defekts nerodas pēkšņi, bet gan laika gaitā.
Ja nebūtu piesprādzējušies tad jau nebūtu jāskaita zvaigznītes.
Tā sēdvieta pa vidu bija ar siksnu kas neiet pāri plecam.
Pirms pāris gadiem vedot ar GT vieglo auto četrus pasažierus,lai gan tam aizmugurējā sēdeklī ir tikai divas pieaugušo sēdvietas, CP apturēja dokumentu pārbaudei. Neko citu nekonstatējot inspektors tomēr kļuva aizdomīgs par pasažieru skaitu un meklēja ieganstu to tā neatstāt. Tehnpasē sēdvietu un stāvvietu skaits nav norādīts. Uz ko CP darbiniekam bija ģeniāls arguments, skaitam zvaigznītes ** **, viens,divi,trīs,četri...nu re tikai četras vietas. Lieki teikt,ka pēc šīs domu pērles salonā sākās smieklu vētra un ceļu varējām turpināt.
![]()
Es savulaik noliku eksāmenu ar pirmo reizi, tiesa ar 9/10 vai cik tur to punktu bija vērtējumā koroč viens pietrūka, lai izkristu. Punkti tieši pretēji savācās dēļ pārāk pārliecinošas braukšanas pārāk straujas uzsākšanas, viena roka uz stūres pārslēdzoties, bija laikam vēl noslāpšana nu un tā arī savācās
Tā kā eksāmenā ir tomēr jābrauc kā eksāmenā demonstratīvi jāgroza galva un citādi jāparāda, ka spoguļos skaties un uz visām pusēm, lai inspektors var īsajā posmā novērtēt. Veiksmi un pārliecību.
Tēma: OCTA arī nekustīgam auto
Salauztie telefoni. Mediji uzraksta, ka arī auto kas nepiedalās ceļu satiksmē, bet autors ar to saprot nekustīgu auto. Šitā tauta ir viegli zombējama, būs laikam drīz gaidām Latgola naša.
Tēma: sētnieki
Viss jau labi kamēr tā ir pašiniciatīva, bet Rīgā to nosaka noteikumi, ka mājas īpašniekiem ir jātīra ietve un reizēm ielas pie sava īpašuma "pieguļošās" teritorijas. To, ka tevi var notest kāds auto pilsētai pofig. 4.6. dažādu priekšmetu novākšanu no ietvēm, kā arī gājējiem un transporta satiksmei bīstamo vietu iežogošanu ietvju seguma bojājumu gadījumos; situācijās, kad to nevar veikt pašu spēkiem, par to paziņo Rīgas pašvaldības policijai. 11. Transportlīdzekļu īpašnieki vai turētāji, novietojot transportlīdzekļus stāvēšanai uz ielām vai pagalmos ilgāk par trim diennaktīm, nodrošina teritorijas attīrīšanu no sniega ap transportlīdzekli tādā mērā, lai netiktu traucēta gājēju un transporta satiksme, kā arī ielu un piebraucamo ceļu kopšana ar mehāniskajiem līdzekļiem.
Tēma: Kļūdas kodu lasītājs
Tā jau Honda, tās kļūdas var kolekcionēt un tad pie vienas reizes aizbraukt. Ir jau lietas, kuras pats var novērst, tāpēc jau jautā padomu nevis uzreiz uz servisu.
Tēma: Kļūdas kodu lasītājs
CN1 Accordiem tipiska ir P2004 kļūda - IMRC vārsts, bet nu vispirms kļūda jānolasa. To OBD lasītāju tāpat ir vērts iepirkt noderēs nākotnē, nebūs par katru sīkumu jābrauc uz servisu.
Tēma: Kļūdas kodu lasītājs
>Tā var būt? It kā no izdegusas spuldzes sim modelim deg check engine? Vai vaina citur? Tāpēc jau vajag nolasīt kļūdu, lai saprastu kur vaina. Ņem OBD ar bluetooth un varēsi ar telefonu nolasīt. Uzzvani šiem moš šis ir uz vietas - sikumi.lv/lv/?route=product/product&product_id=1006 www.autoera.lv/index.php?productID=1201715 Beznīns/dīzelis?
Tēma: centrala atslega
parasti pulti var piesaistīt bez diagnostikas, atslēgu nevar. Volvo V70 Key Fob Remote. This key fab will need to be programmed. If you have a red security light in the dash of your vehicle, you will be able to manually program this remote. If you do not have a red security light in the dash of your vehicle then you will have to take this to the dealer for programming. To manually program this remote, ensure that all doors, hood, and trunk are closed. Insert key into ignition, turn key to position #2 and back to off at least 5 times in ten seconds. The LED indicator should start to flash, leave ignition on. Once indicator starts you have 15 seconds to program remote. Press the lock button on the remote. The indicator LED lighting for about 2 seconds acknowledges the programming Bet tas laikam pirms 2000.gada
Tādu passat 5b katalogos vispār neatrodu, varētu apskatīties ko tad tur mainījuši.
Msh tev enerģijas nezūdamības likums laikam svešs, ja klapi atver tad vai nu siltums būs vai nebūs, atkarībā vai ir cirkulācija. Un ne jau tieši droseli apsilda, bet gan tukšgaitas vārstu. Nav baigi vajadzīgā lieta tas ties, bet ražotāji tomēr droš paliek nedrošs tādu liek.