Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Passat 5b blondīnes jautājumi

Kā var nebūt atbildes, tak lai pieslēdz pie OBD un nolasa visus datus. Bet vispirms sataisi paneli, lai rāda temp. Tad arī redzēs vai datčiks pareizs.

Tēma: Passat 5b blondīnes jautājumi

Droseli parasti apsilda ar dzesēšanas šķidrumu, lai ziemā neaizsalst, tāpēc ja bija sūce rāva gaisu iekša.

Tēma: Aķīšu ziemas termo soma

Deta kādreiz tika dikti reklamēti, nekāda vaina. Ja negrib pārmaksāt par vārdu, tad www.pkp.lv/akumulatori/detalas/?a=AK-SSP58035 ar nav ne vainas.

Tēma: Ģenētiski Modificētā Pārtika

Gan jau, ka Umami garšu, jeb garšas pastiprinātāju Mononātrija glutamātu E621. E621 izraisa tādu pat atkarību kā sāls lietošana un sekas ir tieši tādas pašas, Nātrija/Kālija elektrolītu disbalanss organismā.

Tēma: Aķīšu ziemas termo soma

>Pēc tam lēnāk uzsils, jo būs izolēts no motora izdalītā siltuma Silst jau no lādēšanas arī, sevišķi, kad uzlādēts.

Tēma: Ģenētiski Modificētā Pārtika

Plastmasa un teflons ir inerti, kāda vaina, izkakāsi.

Tēma: gāze raustās

Ja tā, tad laiks mainīt gāzes iekārtu vai pārdot to auto un iegādāties citu ar jau uzstādītu.

Tēma: gāze raustās

>Papildus jautājums, vai lambda zonde kaut ko ietekmē LPG, gāzes vecis teica, ka nē. Kā ta ne. Jaunākās gāzes iekārtas lambdu vairs neemulē, bet gan pielāgo gāzes padevi pēc tā signāla, ko oriģinālais bloks padod uz benzīna sprauslām. Tā kā lambda ietekmē, tas ir, braucot ar gāzi tiek nojaukta LTFT, STFT adaptācija pārslēdzot uz benzīnu. Kas par auto? Starp citu sveces LPG ir jāliek ar mazāku atstarpi un ar lielāku karstuma indeksu. NGK tādas piedāvā - www.partcat.com/ngk Aizdedzes spole drošvien arī nav vairs pirmā svaiguma.

Tēma: Opelim error kodi un nelec!

Iespējams atslēgā čips nobeidzies, ja nav otras atslēgas, tad jāprogrammē jaunas, vislabāk likvidēt vispār uzliekot kādu immo emulatoru.

Tēma: Ģenētiski Modificētā Pārtika

Par to es nestrīdos. Bet uzlabojot viņi neaizmirst arī, lai garša un izskats nepazūd. Tas vilšanās tiem, kam liekas, ka eko ir kaut kas supergaršīgs un izskatīgs. Gribi eko, tad audzē pats siltumnīcā vai brauc un noplūc pa tiešo no ražotāja.

Tēma: Aķīšu ziemas termo soma

maz ticams. tur vajadzētu nopietnu izolācijas slāni, lai kaut cik uzturētu siltumu. Ja jau pat aukstuma somas un kastes nemaz tik ilgi neuztur aukstumu un ledus kūst tad šī somiņ ne tik. Ja ir pieejama rozete tad var uzstādīt kartera sildītāju. Bet labāk nopērc normālu akumulatoru ar augstu starta strāvu(CCA) un nebūs jāsatraucas. Ieteiktu ņemt Exide, tiem ir vislielākā starta strāva un piešķilsi arī pie -35°C, ja motors un starteris būs kārtībā, tas no personīgās pieredzes.

Tēma: Ģenētiski Modificētā Pārtika

>Manuprāt, ja ir "slikti", tad arī garša un izskats nav labs Tur nu tu kļūdies, kā reiz garša un izskats nekāds ir tieši bio pārtikai. ĢM trūkumus novērš. Nekas slikts no ĢM nevar notikt, tā pati selekcija vien ir, bet slikti ir, ka ĢM izspiež pārējās kultūras. Te video ar aklo testu bio pret ĢM:

Tēma: Opelim error kodi un nelec!

Līdzīga problēma: forum.opelclub-by.com/index.php?showtopic=35958

Tēma: Opelim error kodi un nelec!

Tam nav tas pats bēdīgi slavenais ISUZU 1.7 DTI motors ar brāķa augstpiediena sūkņa vadības bloku?

Tēma: Ģenētiski Modificētā Pārtika

Un?

Tēma: Kaut kas nav kartiba...

Nav jau raķeszinātne. Lai motors darbotos vajag divas lietas degvielu un gaisu tā ka variantu nav daudz Kļūdas neizlec?

Tēma: Par auto norakstīšanu.

>šie uzlika kaut kādus leišu un aizbrauca savās gaitās No savas pieredzes savu pirmo studenta auto arī atdevu šrotam noņemtu no uzskaites izjaukšanai, bet hops pēc diviem gadiem mani uzmeklēja jaunie īpašnieki no Kolkas, kas redz esot to tomēr sačinījuši un gribot arī kur tālāk aizbraukt tā ka vai nevarot pārrakstīt CSDD.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

laikam sekos kāds bargs paziņojums...

Tēma: Passat 5b blondīnes jautājumi

>Nu, atšķirībā no kanibāla japāņiem, kuri jāgaiso, VAGmobīļu motori normāli atgaisojas paši no sevis - bet ja nu tomēr kāds kurkulis kaut kur ir ieķēries Japāņi arī paši atgaisojas, bet tieši tāpat kā VAZmobīļi visātrāk atgaisojas atvelkot nevis kā aprakstīts manuālī.

Tēma: Passat 5b blondīnes jautājumi

Kanibaals rakstīja: Termostats var noklāties gan atvērtā, gan aizvērtā stāvoklī. Karsto gaisu salonā pūš? Bet jā, ja bija sūce dzesēšanas sistēmā, tad drošvien sarāva gaisa burbuļus un ja devējs ir sausumā, tad var iedegties lampiņa. Tā kā pēc servisa iespējams sistēma nav kārtīgi atgaisota, tad ieteikums pamēģināt brīdi pabraukāt sportiskā režīmā ar logiem vaļā un salonā karsto gaisu uz max, lai izdzen visus burbuļus ārā.

>Ko tā karstā gaisa ieslēgšana mainīs? Nē neko nemainīs msh jau gudrāks par visiem... Pretrunas tagad sanāk, ja termostats būtu aizvēries, tad pūstu karstu gaisu. Sāk jau izklausīties pēc problēmām ar ūdenssūkni vai motora galvas blīvi. Ved vien uz servisu, bet kādu citu.

Tēma: Par auto norakstīšanu.

Tādā veidā, ka to auto neizjauca un tagad tas braukā apkārt. Zinot mūsu valsts mainīgos likumus sazin vēl kad tas tagad atspēlēsies un kā.

Tēma: Passat 5b blondīnes jautājumi

Termostats var noklāties gan atvērtā, gan aizvērtā stāvoklī. Karsto gaisu salonā pūš? Bet jā, ja bija sūce dzesēšanas sistēmā, tad drošvien sarāva gaisa burbuļus un ja devējs ir sausumā, tad var iedegties lampiņa. Tā kā pēc servisa iespējams sistēma nav kārtīgi atgaisota, tad ieteikums pamēģināt brīdi pabraukāt sportiskā režīmā ar logiem vaļā un salonā karsto gaisu uz max, lai izdzen visus burbuļus ārā.

Tēma: Par auto norakstīšanu.

Apčakarēja tevi. Izjaukšanai jau nenoņem no uzskaites, bet noraksta.

Tēma: AutomehāniķE

Jāstājas kādā Trofi reida komandā. Un vispār - www.4x4forums.lv/

Tēma: C2 vibrē un skan

akmenis

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti