Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Detonācija (engine lampina), ludzu palidziet ar padomu!!!!!

2005. gada auto laiks pāriet uz 5w40 sintētiku. 5w30 ir lai iekļautos eko un patēriņa normās, pie 100tk nobraukuma motoram būtu labāk nedaudz "biezāka" eļļa, mazāk arī grabētu vārsti. Laiks arī vārstus regulēt, ja tas nav darīts. Nezinu kāds motors ir 2005 Mazdai 3, bet šeit interesants video ar kaut kādiem tumbler valve, kas taisa troksni aukstam motoram, atslēdzot to skaņa pazūd - www.youtube.com/watch?v=uhlgmu9e28U

Tēma: Vai izvēloties auto, krāsai ir nozīme?

Nokrāso kamuflāžā.

Tēma: Audi 1.9TDI PD eļļa

Tiešai iesmidzināšanai vēl trūkums, ka kartera gāzes apkvēpina vārstus, bet tā kā iesmidze ir pēc vārstiem pa tiešo cilindrā, tad kvēpi netiek izšķīdināti.

Tēma: Detonācija (engine lampina), ludzu palidziet ar padomu!!!!!

Tas var liecināt gan par detonācijas sensora kļūdu, gan par to, ka ir trokšņi motorā, ko sensors uztver kā detonāciju. Vārsti aukstam stipri neklab? Kāda eļļa ir ielieta? Kas tas par servisu, kas neprot detonācijas sensoru notestēt, tur daudz gudrības nevajag. Iedarbina motoru kad kļūda nodzēsta un pie darbojoša motora un nedaudz nospiestas gāzes viegli ar vieglu āmurīti uzsit uz vai pie detonācijas sensora, ja apgriezieni uzreiz nedaudz nokrīt, tātad sensors darbojas. Pirms mainīt sensoru ir jāpārbauda arī vai vadi un to izolācija ir kārtībā. Detonācijas sensoram jābūt ar ekranētu vadu, lai citi traucējumi neradītu viltus signālu. Īsumā jāved uz normālu servisu nevis tikai tupu diagnostiku.

Tēma: Ar kādu auto pārvietojaties pašlaik?

>Vācu industrijas kļūda Tas tiesa, tikpat drošs auto kā Žigulis.

Tēma: Vai izvēloties auto, krāsai ir nozīme?

Sarkanā krāsa parasti ir ar papildus opciju, pēc pāris gadiem tā saulē kļūst rozīga. Krāsa hameleons...

Tēma: Vai izvēloties auto, krāsai ir nozīme?

KIA Optima balts dzīvē arī pa nelielu gabalu izskatās ne sliktāk par Mersi. Prasītos tikai agresīvāka radiatora reste un Latvijā cits nosaukums, jo dēļ Maximas vārds Optima neasociējas ar kvalitāti :D

Tēma: Vai izvēloties auto, krāsai ir nozīme?

Hmm, ja tā padomā PSRS viskorektāk bija to pētīt, jo krāsu neizvēlējās, bet gan ņēma kāda bija līdz ar to nav no īpašnieka rakstura atkarīgs. Par krāsām interesanti, ka sarkanas krāsas auto ir sliktāk pamanāmi. Vēl jāņem vērā, ka acs centrā ir aklais punkts(vieta kur iet redzes nervs), smadzenes šo vietu aizmālē no pārējā attēla, bet ja tuvojošais auto/gājējs iekrīt abu acu aklajā punktā vai otrai acij skatu aizsedz piemēram pie salona spoguļa piekārtais smaržeklis, tad var nepamanīt jebkādas krāsa auto. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc avārijas ir, bija un būs, kamēr auto vadīs cilvēki. www.acis.lv/testi_blindspot.html

Tēma: Bojāts instrumentu panelis ?

Nav gan pa daudz.

Tēma: Vai izvēloties auto, krāsai ir nozīme?

Nemuldi, Meriva tev nebija koši zila, bet gan zilas caurejas krāsā.

Tēma: Vai izvēloties auto, krāsai ir nozīme?

Lūdzu tev 4 katlu motors ar 8 katlu rūcienu pat zinātājs nezinās.

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

Ko tu sauc par želejas akm? Tagad ir AGM "sausie" akumulatori un par želeju vari aizmirst, atstāj to audio entuziastiem un laivu motoriem.

Tēma: Pašlaik netiek apsvērta doma par maksas ceļu izveidi Latvijā

Ja Tīnuži-Koknese būtu 4joslu ceļš arī būtu gatavs maksāt saprātīgu maksu. Tagad no tā ceļa maza jēga, nav reāla ieguvuma pret veco šoseju.

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Tas visticamāk parādās pēc izmaiņām lapā dēļ kā cookies paliek neaktuāls. Kamēr to neizdzēš tikmēr lapas vietā rāda error.

Tēma: Atgādinājums visiem, kuri brauc ar ārvalstīs reģistrētu auto Latvijā.

Latvijā ir dārgi būt nabagam.

Tēma: Alņi sniega bruņmašīnās

Iemesls, lai var pāri apmalēm braukt vai noparkoties nenolaužot bamperu, noder arī, ja kādu bērnu vai zvēru izlaiž starp riteņiem neaizķerot.

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

Nevis ieekonomē, bet gan mazāks skābes blīvums palielina kalpošanas laiku, toties samazina kapacitāti, sasalšanas temp un jaudu, kas gan siltās zemēs nav būtiski.

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

Ne jau kapacitāte griež starteri, bet gan strāva(CA un CCA). Kapacitāte nodrošina, ka ir rezerve, ja ar pirmo nepiešķiļas.

Tēma: Nevar iedarbināt Passat b5 1.8 benzīnieks.

tas pats tur tiek lietots.

Tēma: Satiksmes negadījums ārvalstīs.

No pieredzes pareiza rīkojies, ka neatstāji negadījuma vietu. Tas ir saskaņoto paziņojumu trūkums, ka kāds var "pārdomāt" tiklīdz aizbrauc uz citu vietu. Obligāti vajag visu sabildēt uzreiz pēc negadījuma, ja nu šoferis sadomā pamukt.

Tēma: Nevar iedarbināt Passat b5 1.8 benzīnieks.

Dēļ antifrīza visticamāk nē. Un ko nozīmē nevar piedarbināt? Starteris griež bet nelec? Vai vispār negriež? Visdrīzāk jau būs jāpērk jauns akumulators. Var jau iebraukt kādā servisā, lai pieliek slodzes dakšu un pamēra, cik vēl akumulators dod ārā. Ja negriež var arī nebūt akumulatora, bet mirstoša startera vaina vai arī apsūbējuši vadi, tad akumulatora maiņa var arī nelīdzēt. >Sastindzis sajūga pedālis Ja hidrauliskais sajūgs, tad tas no tā, ka sistēmā ūdens, jāmaina sajūga šķidrums pret svaigu.

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

Tur jau tā lieta, ka nekas sliktāk no tā nebūs. Ražotājs jau ieliek mazāko iespējamo akumulatoru kāds iespējams. Tā kā rezerve par ļaunu nenāk. Mīnuss protams, ka lielāks akumulators dārgāks, bet tā starpība atspēlējas, kad nepaliec bez auto. Uzskatāms salīdzinājums akumulatora jauda atkarībā no temp:

Tēma: Alņi sniega bruņmašīnās

Ir starpība vai citam nevēlamus apstākļus var novērst vai negrib novērst. Pašu minimumu jau var izdarīt, par to ir cepiens. Tad jau klepojot arī roka nav priekšā jāliek, nez ko citi lieki satraucas. Redz kur vēlviens mshveidīgais:

Tēma: Alņi sniega bruņmašīnās

Nu ja no šāda priekšā braucošā man logā met sniegu tad par pateicību pēc apdzīšanas var saņemt savā logā pelnu trauka saturu. Nu mljin nesaku, ka viss jānokasa līdz spīdumam, bet pārbraukt ar slotiņu pāri, lai lielumu noņemtu taču var un tas neprasa pat minūti un rokas nenokaltīs. Kārtējais apstiprinājums, ka msh ir egoists, kuram par citiem satiksmes dalībniekiem pajāt, galvenais, ka tik var kādam ar saviem pabildniekiem iežmiegt acīs.

Tēma: Alņi sniega bruņmašīnās

To jau pēc auto var redzēt vai pirms braukšanas ir bijis tīrs vai tas jau ir kultūrslānis.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti