Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Par LIETOTIEM auto - kuri ir uzticamākie, kuri sagādās vismazāk raižu

>adekvāts motors - nepiedāvā gandrīz nevienā modelī - nu acurās vienīgi. Ja bail no motora rūkoņas, tad Honda nav priekš tevis. Motori ir dažādi ar lielu griezi, bet maziem apgriezieniem vai lielāku jaudu un lielākiem apgriezieniem, bet mazāku griezi. Priekš tam ir ātrumkārba, kas to salāgo. Tā kā motori abos gadījumos ir adekvāti atšķiras tikai lietošanas veids.

Tēma: Par LIETOTIEM auto - kuri ir uzticamākie, kuri sagādās vismazāk raižu

>Kā arī divas reizes priekšējās pusasis nolūza - nezinu, vai slimība, vai braukšanas maniere pie vainas Savā ziņā ir slimība tiem modeļiem, kam uz pusasīm balansiergumijas, zem tām sāls saēd pusasi un pušu ir. Ja gumijas nav, vai likvidē, tad pusasi neapraus. Honda mīnuss ir virsbūves krāsojuma kvalitāte, krāsots metāls nerūs, bet ja tas nav pietiekoši aizsargāts vai nepārdomāti štancēts, tad ir problēmas. Piekare un motori pārsvarā nenokaujami ar atsevisķiem izņēmumiem, bet tas bieži dēļ nepietiekošas apkopes.

Tēma: Par LIETOTIEM auto - kuri ir uzticamākie, kuri sagādās vismazāk raižu

Zārks uz riteņiem, pēc avārijas var apglabāt uzreiz kopā ar vadītāju un pasažieriem. Vismaz viens labums, ka auto nav mūžīgi, vismaz pasīvā drošība tiek uzlabota.

Tēma: VWfans un Volvo XC90

Veci dati, nu ir 4051 XC90 - www.csdd.lv/transportlidzekli/transportlidzekli-vizualizacija

Tēma: Latvijā ministru amatalga pieaugs no 3580 līdz 3828 EUR

Tātad inflācija spriežot pēc ministru algām ir 7%

Tēma: VWfans un Volvo XC90

>Polijā tā nav, lai gan dzīves līmenis tur drusku augstāks Kur tādas muļķības rāvi. Uz poļu skaitu protams tur ir 2miljoni bagātnieku, bet tas jau nenozīmē ka visi.

Tēma: Kāpēc braucam ar miglām+tuvie pilsētā?

Nu tas, ka tev ir ieliktas 100w spuldzes jau vien ir pofigisms uz citiem.

Tēma: Fotoradaru sodi

No CP par vaļsirdīgu atzīšanos var dabūt 50% atlaidi pirmoreiz, bet radars nav tik dāsns.

Tēma: Ierosinājumi Ceļu policijai

Es joprojām nesaprotu kāpēc ir atļauts labais pagrieziens no Ulmaņa gatves uz Vienības gatvi, ja to pašu var veikt pa telts ielu. Tas krustojums vispār ir noburts, jo lai gan pēc krusta ir zīme 70km/h neviens pat nemēģina uzsākt dinamiski, ir kaut kas ar to ielu, kas psiholoģiski bremzē. Varbūt derētu fiziski atdalīt kreiso joslu, lai var droši braukt zinot, ka nebūs līdēju.

Tēma: VWfans un Volvo XC90

Par xc90 taču tiešām Cayenne un X5,X6 ir murgu murgi. XC90 ar visu nogriezto odometru ripo un ripos vēl ilgi.VWfans ir neobjektīvs, var piedot, nav jau pirmā reize.

Tēma: Soda punkti

feciic rakstīja: Ir bijuši 2x2(ātrums) tad nulle, tagad seši par agresīvu braukšanu. Cp kungs bija redzējis kā apbraucu 20-30 mašīnu sastrēgumu un krustojumā aizbraucu taisni pa joslu, no kuras var nogriezties tikai pa kresi. Es un mans pasažieris redzējām to ka pirms krustojuma apdzinu vienīgo lēni braucošo mašinu un krustojumā iebraucu pa pareizo joslu.

Par šādu manevru(https://failiem.lv/u/9zs9aj42) samaksāju 20Ls par neko, jo CP likās, ka iebraucu no otrās joslas otrajā. Vēl iepriecināja, ka būtu varējis piešķirt arī par agresīvu braukšanu, tā neko laipnība nepietiek ar to ka uzliek sodu bez pārkāpuma. Apstrīdēšana beidzās ar neko. P.S. Atvainojos par video kvalitāti, filmēts pēc tam ar to kas tai laikā bija pie rokas.

Tēma: Ierosinājumi Ceļu policijai

tādu nelaidēju dēļ arī rodas tur sastrēgums. Ja aste ir jau līdz estakādei, tad ir tikai normāli, ka brauc līdz zīmei, ka josla beidzas, nevis spiežās uzreiz iekšā. Esi gaišreģis, ka zini kurš līdējs un kurš ne? Cita lieta, ka pret līdējiem tur derētu beigās atdalīt joslu fiziski, lai neturpina braukt taisni. Pati satiksmes organizācija gan tur ir pastulba, gluži kā D-tilta otrā galā, kur braucot taisni pa savu joslu vari nonāk Piedrujas ielā nevis kur domāji nokļūt.

Tēma: Škoda Kodiaq 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

protams, ka shēma izbeidzas dēļ karstuma un lētajām detaļām, bet tas nenozīmē, ka diodes ilgi nekalpo.

Tēma: Toyota RAV4 Hybrid 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Ja tā, tad beidzot pieleca kāpēc tāds dizains, lai pirktu tikai baltrocīši un tirliņi.

Tēma: Škoda Kodiaq 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Mājas spuldzītē ne jau diode izbeidzās, bet gan taisngrieža shēma nosvilst, kas pārveido maiņstrāvu līdzstrāvā. Ja darbinātu no līdzstrāvas avota, tad kalpotu stipri ilgāk. Gaismas diodes strauji nokauj karstums, ja korekti nenodzesē. Auto lukturu gadījumā diodes izbeigšanās var būt tikai ražošanas brāķis, jo ja nokalpoja garantijas laiku, tad arī pēc garantijas tam bija jākalpo nav tur kam īsti izbeigties.

Tēma: Škoda Kodiaq 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Teorētiski LED lukturim jābūt mūžīgam, ja tas tāds nav tātad ražotājs nolaidis lažu. Ar BOSCH un Siemens izstrādājumiem nebrīnītos, ka tā tas arī ir, patīk sarežģīt lietas, kur nevajag.

Tēma: Toyota RAV4 Hybrid 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Neviens no gada auto džipveidīgajiem nav pēc izskata vīrišķīgi, labākajā gadījumā tie ir unisex.

Tēma: Mazda MX-5 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Tas gan, pat vidēja izmēra vadītājam tā ir pašaura, citas līdzīgas ir stipri platākas.

Tēma: Mazda MX-5 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Kas tev ir divas sievas?

Tēma: Mazda MX-5 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Nu bet protams, jo cena uzskrūvēta dēļ kulta auto statusa, nu gluži kā Golfam, cilvēki tak pērk.

Tēma: Donalds Tramps

Patika liberālistisko un politkorekto mediju statistika, kur detalizēti analizēts cik baltādaino un cik "melnādaino" balsojuši par Trampu tai pat laikā ir sašutuši, ka Tramps esot rasistisks .

Tēma: Mazda MX-5 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Cena neadekvāti augsta, tas laikam dēļ krāsainā 7" mazā TFT ekrāna un USB/AUX ieejām.

Tēma: Mitsubishi L200 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Tas L200 joprojām izskatās kā no divām daļām salīmēts kopā. Frankenšteins.

Tēma: trokšņi no paneļa kā pagrieziena klikšķu skaņa

ABS bloks

Tēma: Kuru jaunāko televizoru pirkt? Samsung, Sony vai LG? Testi un atsauksmes

tupa kaste tagad maksā dārgāk, kā gudrā TV kaste. Un ir pastulbi, ja ir gudrs TV, bet tups skatītājs, kas tam sprauž klāt dekoderi un tad mokās ar divām pultīm. Pie tam neciešu, ka kadru skaita nesakritību dēļ bilde no ārējiem avotiem bieži izskatās sliktāk, jo kadri "jāpiedomā" klāt.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti