>adekvāts motors - nepiedāvā gandrīz nevienā modelī - nu acurās vienīgi.
Ja bail no motora rūkoņas, tad Honda nav priekš tevis. Motori ir dažādi ar lielu griezi, bet maziem apgriezieniem vai lielāku jaudu un lielākiem apgriezieniem, bet mazāku griezi. Priekš tam ir ātrumkārba, kas to salāgo. Tā kā motori abos gadījumos ir adekvāti atšķiras tikai lietošanas veids.
>Kā arī divas reizes priekšējās pusasis nolūza - nezinu, vai slimība, vai braukšanas maniere pie vainas
Savā ziņā ir slimība tiem modeļiem, kam uz pusasīm balansiergumijas, zem tām sāls saēd pusasi un pušu ir. Ja gumijas nav, vai likvidē, tad pusasi neapraus.
Honda mīnuss ir virsbūves krāsojuma kvalitāte, krāsots metāls nerūs, bet ja tas nav pietiekoši aizsargāts vai nepārdomāti štancēts, tad ir problēmas. Piekare un motori pārsvarā nenokaujami ar atsevisķiem izņēmumiem, bet tas bieži dēļ nepietiekošas apkopes.
Zārks uz riteņiem, pēc avārijas var apglabāt uzreiz kopā ar vadītāju un pasažieriem. Vismaz viens labums, ka auto nav mūžīgi, vismaz pasīvā drošība tiek uzlabota.
Tātad inflācija spriežot pēc ministru algām ir 7%
>Polijā tā nav, lai gan dzīves līmenis tur drusku augstāks
Kur tādas muļķības rāvi. Uz poļu skaitu protams tur ir 2miljoni bagātnieku, bet tas jau nenozīmē ka visi.
Nu tas, ka tev ir ieliktas 100w spuldzes jau vien ir pofigisms uz citiem.
No CP par vaļsirdīgu atzīšanos var dabūt 50% atlaidi pirmoreiz, bet radars nav tik dāsns.
Es joprojām nesaprotu kāpēc ir atļauts labais pagrieziens no Ulmaņa gatves uz Vienības gatvi, ja to pašu var veikt pa telts ielu. Tas krustojums vispār ir noburts, jo lai gan pēc krusta ir zīme 70km/h neviens pat nemēģina uzsākt dinamiski, ir kaut kas ar to ielu, kas psiholoģiski bremzē. Varbūt derētu fiziski atdalīt kreiso joslu, lai var droši braukt zinot, ka nebūs līdēju.
Par xc90 taču tiešām Cayenne un X5,X6 ir murgu murgi. XC90 ar visu nogriezto odometru ripo un ripos vēl ilgi.VWfans ir neobjektīvs, var piedot, nav jau pirmā reize.
feciic rakstīja: Ir bijuši 2x2(ātrums) tad nulle, tagad seši par agresīvu braukšanu. Cp kungs bija redzējis kā apbraucu 20-30 mašīnu sastrēgumu un krustojumā aizbraucu taisni pa joslu, no kuras var nogriezties tikai pa kresi. Es un mans pasažieris redzējām to ka pirms krustojuma apdzinu vienīgo lēni braucošo mašinu un krustojumā iebraucu pa pareizo joslu.
Par šādu manevru(https://failiem.lv/u/9zs9aj42) samaksāju 20Ls par neko, jo CP likās, ka iebraucu no otrās joslas otrajā. Vēl iepriecināja, ka būtu varējis piešķirt arī par agresīvu braukšanu, tā neko laipnība nepietiek ar to ka uzliek sodu bez pārkāpuma. Apstrīdēšana beidzās ar neko.
P.S. Atvainojos par video kvalitāti, filmēts pēc tam ar to kas tai laikā bija pie rokas.
tādu nelaidēju dēļ arī rodas tur sastrēgums. Ja aste ir jau līdz estakādei, tad ir tikai normāli, ka brauc līdz zīmei, ka josla beidzas, nevis spiežās uzreiz iekšā. Esi gaišreģis, ka zini kurš līdējs un kurš ne?
Cita lieta, ka pret līdējiem tur derētu beigās atdalīt joslu fiziski, lai neturpina braukt taisni. Pati satiksmes organizācija gan tur ir pastulba, gluži kā D-tilta otrā galā, kur braucot taisni pa savu joslu vari nonāk Piedrujas ielā nevis kur domāji nokļūt.
protams, ka shēma izbeidzas dēļ karstuma un lētajām detaļām, bet tas nenozīmē, ka diodes ilgi nekalpo.
Ja tā, tad beidzot pieleca kāpēc tāds dizains, lai pirktu tikai baltrocīši un tirliņi.
Mājas spuldzītē ne jau diode izbeidzās, bet gan taisngrieža shēma nosvilst, kas pārveido maiņstrāvu līdzstrāvā. Ja darbinātu no līdzstrāvas avota, tad kalpotu stipri ilgāk.
Gaismas diodes strauji nokauj karstums, ja korekti nenodzesē.
Auto lukturu gadījumā diodes izbeigšanās var būt tikai ražošanas brāķis, jo ja nokalpoja garantijas laiku, tad arī pēc garantijas tam bija jākalpo nav tur kam īsti izbeigties.
Teorētiski LED lukturim jābūt mūžīgam, ja tas tāds nav tātad ražotājs nolaidis lažu. Ar BOSCH un Siemens izstrādājumiem nebrīnītos, ka tā tas arī ir, patīk sarežģīt lietas, kur nevajag.
Neviens no gada auto džipveidīgajiem nav pēc izskata vīrišķīgi, labākajā gadījumā tie ir unisex.
Tas gan, pat vidēja izmēra vadītājam tā ir pašaura, citas līdzīgas ir stipri platākas.
Nu bet protams, jo cena uzskrūvēta dēļ kulta auto statusa, nu gluži kā Golfam, cilvēki tak pērk.
Patika liberālistisko un politkorekto mediju statistika, kur detalizēti analizēts cik baltādaino un cik "melnādaino" balsojuši par Trampu tai pat laikā ir sašutuši, ka Tramps esot rasistisks . 
Cena neadekvāti augsta, tas laikam dēļ krāsainā 7" mazā TFT ekrāna un USB/AUX ieejām.
Tas L200 joprojām izskatās kā no divām daļām salīmēts kopā. Frankenšteins.
tupa kaste tagad maksā dārgāk, kā gudrā TV kaste. Un ir pastulbi, ja ir gudrs TV, bet tups skatītājs, kas tam sprauž klāt dekoderi un tad mokās ar divām pultīm. Pie tam neciešu, ka kadru skaita nesakritību dēļ bilde no ārējiem avotiem bieži izskatās sliktāk, jo kadri "jāpiedomā" klāt.