Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Luksoforu novietojums Rīgā

tā nav tā pareizākā poza pie stūres.

Tēma: Volvo XC-90 pret Dacia Duster

VWfans rakstīja: Šodien izpaudās vēl viens XC90 trūkums: tā kā auto ir augsts, tad ir neērti notīrīt no jumta uz tā sasnigušās sniega kupenas...

Cik novēroju daudzi pat vieglajam auto nespēj notīrīt. Kronis visam bija meiča pie Nissan Juke stūres ziemas cepurē un kažokā. Es tiešām nesaprotu tos, kas brauc aizpogātās jakās un cepurēs mašīnas neprot apsildi ieslēgt? Reāli braucot jakā pastiprināti svīst un salonā ir mitrums. Neesmu tik salīgs un pēc auto notīrīšanas mierīgi novelku jaku un braucu, braucot nav laika salšanai un siltums jau ir pēc minūtes. Ikdienas maršrutā tas man ir 3-5min laikā. Tos dīzelistus(traktoristus) gan neapskaužu, tur toč kažoku vajag.

Tēma: Kuru jaunāko televizoru pirkt? Samsung, Sony vai LG? Testi un atsauksmes

Damn rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Ā, starp citu svarīgs ieteikums nekavējoties rūterī nobloķēt, lai Samsung TV nevar uzlikt atjaunojumus, jo ar katru atjaunināšanos ir vai nu jauni gļuki vai kāda funkcija zūd un atpakaļ vecākas versijas neuzlikt. Atslēdzot atjaunošanos ir arī cerība, ka nākotnē varēs norūtot TV(www.samygo.tv) un lietot pēc saviem ieskatiem.

Jau vairāk kā gadu tiek lietots Samsung TV ar atļautu update. Pilnīgi nekādi gļuki nav novēroti.

Tu jau nelieto pat 10% tā televizora iespēju. Man jau pietika, ka pēc update pazuda HTML5 video iespēja un tiklīdz saņēmu atjaunojumu, kas gļuku izlaboja tā atslēdzu rūterī, lai nekad vairs neatjaunojas. Pie tam update ir bez izmaiņu saraksta, pat Samsung LV pārstāvji nespēj atbildēt, kas tur tiek mainīts un kad tiks izlabots. Tā arī latviešu tulkojums cik greizs bija tik arī palika visos atjauninājumos, piemēram iespraužot ethernet kabeli rāda, ka kabelis nav pievienots, lai gan angliski paziņojums ir tieši pretēji.

Tēma: Kuru jaunāko televizoru pirkt? Samsung, Sony vai LG? Testi un atsauksmes

Mjā SD kontents uz 4K slikti "skeilojas", tur nu tiešām vecs TV ar nieka 720p izķirtspēju izskatīsies labāk. Tā varētu būt arī algoritma problēma, jo uz LG bilde izskatā labāk par Samsūdu.

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Nestrādā auto-login. Laiku pa laikam saņemu šādu error lapas vietā, ko var atrisināt tikai izdzēšot iauto cookies. Cookies izskatās ar laiku iepelē... Bad Request Your browser sent a request that this server could not understand. Size of a request header field exceeds server limit. Cookie /n

Tēma: Esmu pret kreiso pagriezienu Rīgā

un nav normāli, ka vairākums nezin CSN un neļauj pabeigt manevru tiem kas ir krustojumā: 130. Kad luksoforā iedegas atļaujošais signāls, transportlīdzekļa vadītājam jādod ceļš to transportlīdzekļu vadītājiem, kas iebraukuši krustojumā, kad viņiem to atļāva luksofora signāls, kā arī gājējiem, kas nav paguvuši šķērsot brauktuvi.

Tēma: Volvo XC-90 pret Dacia Duster

Latvijā XC-90 ņemt nav prāta darbs. Pārsvarā ar viltus feisliftu, tītu odometru un samelots par izlaiduma gadu.

Tēma: Lattelecom TV pieslēgums pret Netlix TV, filmām un seriāliem. Kurš kuru?

neko tur nevar jēdzīgi atrast. Caur PC var drusku ērtāk meklēt, piemēram, filmas ar RU subtitriem - www.netflix.com/browse/subtitle/ru filmas ar LV subtitriem - www.netflix.com/browse/subtitle/lv filmas ar RU valodu- www.netflix.com/browse/audio/ru

Tēma: Kuru jaunāko televizoru pirkt? Samsung, Sony vai LG? Testi un atsauksmes

Tu jau esi atpalicis. Quantum DOT (kvantu punktu) ekrāni jau sit pušu LED un plazmu. Bez kvantu punktiem HDR video režīms būtu diezgan bezjēdzīgs. Tā kā laikam neesi redzējis jaunākās paaudzes ekrānu blakus savam plazmas gludeklim.

Tēma: Lietots auto līdz 4 500 EUR ģimenei ar bērniem

SEAT ir labas alternatīvas

Tēma: Lattelecom TV pieslēgums pret Netlix TV, filmām un seriāliem. Kurš kuru?

Tas tad nav ITV, bet virszemes TV ar švaku bildes kvalitāti.

Tēma: Opel Mokka X 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Nissan Juke lētāks un tikpat neietilpīgs

Tēma: Kuru jaunāko televizoru pirkt? Samsung, Sony vai LG? Testi un atsauksmes

Ā, starp citu svarīgs ieteikums nekavējoties rūterī nobloķēt, lai Samsung TV nevar uzlikt atjaunojumus, jo ar katru atjaunināšanos ir vai nu jauni gļuki vai kāda funkcija zūd un atpakaļ vecākas versijas neuzlikt. Atslēdzot atjaunošanos ir arī cerība, ka nākotnē varēs norūtot TV(www.samygo.tv) un lietot pēc saviem ieskatiem.

Tēma: Lattelecom TV pieslēgums pret Netlix TV, filmām un seriāliem. Kurš kuru?

Bet nu arī nopirkt dārgu SmartTV un tad slēgt klāt dekoderi , mazohisms.

Tēma: Lattelecom TV pieslēgums pret Netlix TV, filmām un seriāliem. Kurš kuru?

Samsungam ar Tizen OS LTC videonomas aplikācijas nava, tā kā izvēle jau izdarīta. Tā kā LTC nevar piedāvāt tikai LV kanālus atsevišķā pakā, tad personīgi es nemaksāju un nemaksāšu par "krievu pakām", lai iet ieskrieties. Ar SmartTV un labu inet pieslēgumu interesējošo var jau skatīties atkārtojumus skaties.lv un replay.lsm.lv/. Netflix ir forši, bet saturs par maz, interesē filmas nevis ziepju operas.

Tēma: Lietots auto līdz 4 500 EUR ģimenei ar bērniem

Un lielais nodoklis

Tēma: Kuru jaunāko televizoru pirkt? Samsung, Sony vai LG? Testi un atsauksmes

Netflix atbalsta HDR, to tur tad var dažām filmām arī notestēt.

Tēma: Kuru jaunāko televizoru pirkt? Samsung, Sony vai LG? Testi un atsauksmes

Ja skatās virszemes TV, tad 4K nav vajadzīgs, bildes kvalitāte būs tikai sliktāk. Ieliektie ekrāni ir reklāmas triks, efekts ir minimāls un nav tā vērts, tad tam jābūt vismaz 55". QDot un HDR gan ja var atļauties ir gan noderīga īpašība. Ja pirktu SmartTV, kas nekļūst par DumbTV pēc neilga laika(kā LG un Samsungi) tad jāņem tādu, kam ir AndroidTV OS, tas vismaz nepaliks bez aplikācijām. Philps neiesaku ņemt, Sony var, bet jāskatās pēc modeļa. Katrā ziņā + ir ja ekrāna malas ir plānas, kā tas ir Samsūdiem un Sony, tad vizuāli ekrāns būs lielāks. + nav vērts ņemt ekrānu mazāku par 50", mazāki ātri kļūs par mazu. Un atvaino, kas ir lēta un kas dārga plastmasa? Kas tev jāglauda tas TV?

Tēma: Kuru jaunāko televizoru pirkt? Samsung, Sony vai LG? Testi un atsauksmes

Liela starpība. Pērkot Philips tas visticamāk drīz pēc garantijas beigām būs jāmaina, jo izbeigsies.

Tēma: Volvo XC-90 pret Dacia Duster

Nē tas ir atkarīgs arī no auto formas, ir kas nemet tik traki.

Tēma: Lietots auto līdz 4 500 EUR ģimenei ar bērniem

Kaprīzi ir mazmotori, kad tos spīdzina VWfans braucot pazeminātos pārnesumos un taupot degvielu uz motora resursa rēķina.

Tēma: Lietots auto līdz 4 500 EUR ģimenei ar bērniem

klīrenss ir pamazs, bet piekare ir neiznīcināma(piekare no CRV) un iespēja aizķert karteri arī maza. Tāpēc teicu, ka tas ir vienīgais, kas īsti netīk.

Tēma: Volvo XC-90 pret Dacia Duster

Vēl viens mīnuss XC90, šodien lietus laikā aiz tāda gabalu pabraucot, baigi met augšā ūdeni no riepām un padara nebaudāmu braucienu citiem. Nezinu kā tas Dusteriem nevienu braucošā stāvoklī neesmu redzējis.

Tēma: Lietots auto līdz 4 500 EUR ģimenei ar bērniem

HONDA FR-V arī iekļaujas budžetā un ar savām 3 sēdvietām priekšā kā radīta ģimenes vajadzībām. Jā rūsē arkas/sliekšņi, ja nepieskata un nav īsti džips, tomēr ietilpīgs un praktisks un nav kam tur lūzt.

Tēma: Opel Mokka X 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Dusters labāks, tam arī 4 riteņi.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti