Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kādas krāsas auto jāpērk ?

Ir piedzīvota pirms 2 gadiem gandrīz identiska situācija, nogriezos pa labi, bet atbilstoši CSN ieņēmu uzreiz otro joslu, kā rezultātā aiz līkuma stāvošajai CP izskatījās, ka apbraucu rindu. Biju pat uz tiesu, bet bezjēdzīgi, mūsu "neatkarīgā" tiesa neies apšaubīt policistu teikto, pie tam CP darbinieki māk stāstīt ticamas pasakas, pat piesaucot, jeb pareizāk sakot izdomājot tādus faktus, ko nemaz fiziski nav iespējams piefiksēt. Diemžēl videoreģistratora man tad nebija, lai pierādītu pretējo Vienīgais "prieks", ka par neesošu pārkāpumu neiešķieba agresīvu braukšanu tad vispār bezcers, lai gan no otras puses tad būtu jēga tiesāties līdz galam.

Tēma: Spečoki palīdziet, kas tā par detaļu.

mufta/krustiņš/šarnīrs

Tēma: Kur jūs labprātāk uzpildaties?

msh rakstīja: Kāpēc jāties ar kaut kādu nestes piparbodi

jo var iefist santīmu/centu

Tēma: Uzbraukšana uz VEF tilta

Nevis taisni, bet nemainot braukšanas virzienu. Man RDSD viedoklis pat no vienas puses "patīk", tas nozīmē, ka ja ceļam ar divām joslām ir neliels līkums, tad varu no otrās joslas taisni(nemainot virzienu) maukt pirmajā joslā un tiem kas pirmajā joslā mani ir jālaiž.

Šis jautājums ir aizsūtīts arī CSDD, bet atbildi drošvien varam arī nesagaidīt.

Tēma: Uzbraukšana uz VEF tilta

Paceļot veco, bet joprojām aktuālo tēmu, lūk skaidrojums no RDSD:

Informējam, ka pa satiksmes pārvadu pār dzelzceļu Brīvības ielā virzienā no centra bezsliežu transportlīdzekļiem atļauts braukt tikai pa pirmo braukšanas joslu laika posmā no plkst.22:00 līdz plkst.16:00. Atlikušajā laika posmā bezsliežu transportlīdzekļi drīkst braukt arī pa tramvaja sliežu klātni atbilstoši Ministru Kabineta noteikumiem Nr.571 „Ceļu satiksmes noteikumi” (turpmāk tekstā - CSN) 102.punktam.

Norādām, ka uz Brīvības ielas (virzienā no centra) apmēram 100m pirms satiksmes pārvada pār dzelzceļu ir uzstādītas divas 108.ceļa zīmes „Ceļa sašaurinājums” ar 801.papildzīmēm „Attālums līdz objektam (100m)”, kas brīdina par to, ka brauktuves daļa tiks sašaurināta no labās puses pēc 100m. Paskaidrojam, ka transportlīdzekļu vadītājiem, kas pārvietojas pa pirmo joslu (brauktuves daļu, kas tiks sašaurināta) jārīkojas saskaņā ar CSN 81.pantu un jādod ceļš transportlīdzekļu vadītājiem, kas, nemainot braukšanas virzienu, brauc blakus.

Papildus informējam, ka uz kaltā bruģakmens seguma ir neracionāli uzklāt ceļa horizontālo apzīmējumu, jo tas pēc īsa laika nodilst un nav vairs redzams.

Ņemot vērā iepriekš minēto, Departaments neuzskata, ka pirms satiksmes pārvada pār dzelzceļu Brīvības ielā (virzienā no centra) ir nepieciešamas izmaiņas satiksmes organizācijā.

Tēma: Nevienmērīga rokas bremze

regulē vēl

Tēma: braucot noslāpst

sāc ar degvielas filtru, vēl sveces, svečvadi.

Tēma: 5 pak. automāts

msh rakstīja: Esošajai kārbai laikam eļļu nemainīja un nekas negaudo.

No turienes arī mana teorija, ka labāk neaiztikt to kas strādā.

Tēma: 5 pak. automāts

Ja maina, tad jāmaina laicīgi, jo vecam automātam eļļas maiņa var pat dot sliktāku rezultātu. Arī motorā eļļu maina ne jau dēļ tā, ka viņa sadalās, bet gan tāpēc, ka piesārņojas ar kvēpiem. Automāta gadījumā eļļa nolietoties var dēļ regulāras pārkarsēšanas.

Ja akurāt grib kaut ko darīt, varbūt paņem paraugu eļļas analīzei un tad domā.

Tēma: Citroen C4 GK-8953 atrasta numurzīme

Uz policiju jānes tad, ja gribi pretendēt uz atradēja algu. Šis gan neizskatās tāds īpašs numurs par ko atlīdzību prasīt.

Tēma: Mazda 6 amerikāņu variants

To jau uzreiz varēji pateikt, ka V6, loģiski, ka gāzi tādam uzstādīt ir dārgāk nekā 4-cilindru.

Tēma: iAuto portāla jaunumi

der

Tēma: Mazda 6 amerikāņu variants

Kam tev vajag tās klapatas, rūsē tā ka prieks tās Mazdas. Aizmirsti.

Skaties un "priecājies" - www.google.com/...

Tēma: check coolant level

Salona apsilde bija atgriezta vaļā, kad lēji?

Tēma: Pašvaldību vēlēšanas 2013

Personīgi nē, nepazīstu, bet ar aizrautību lasu viņa analītiskos rakstus.

Tēma: Pašvaldību vēlēšanas 2013

GB12 rakstīja:

Tev neliekas, ka tas bija speciāli sarunāts? Kaut kā neticas, ka V būtu tik stulbi...

Nē viņi ir tieši tik stulbi un atrauti no realitātes. Viens otru partijā slavējot, ir tik tālu saslavējušies, ka vairs neatšķir, kas ir realitāte un kas ir paškomplimenti.

Vistulbākais ir tas, ka V, lai gan iedeva papildus balsis NA, tomēr lielu daļu tas vispār atturēja no piedalīšanās vēlēšanās, jo redz NA esot radikāli un par SC protams arī balsot neies. Tā kā Ēlerte bija lāča pakalpojums pārējām latviešu partijām.

Tikai nevajag, ka par SC esot balsojuši latvieši, maksimums 10 000 balsu nāca klāt kopš 2009.gada. To cik "neetnisks" bija balsojums parāda šī karte - ritvars.wordpress.com/...

Tāda interesanta sagadīšanās, krievu procentuālais daudzums rajonā precīzi sakrīt ar procentuālo balsu skaitu SC tajā rajonā.

Tēma: Colts ar gāzi

Uz ko tad tu atsaucies? Uz citu dibena stendu?

Tēma: jauna masina slikti iedarbinas no rita

Palaidniex rakstīja: Lanceriem tak nav tiešās iesmidzināšanas bencīna motori

Tas ta skaidrs, ka 4. paaudzes gāzes sistēma tiem der, bet tāpat tā ir diezgan brutāla gazifikācija.

kolumbs: ja pabrauc ar benzīnu, benzīna patēriņš nav pieaudzis?

Drīzāk otrādi ja jau negribīgi lec, bloks padod par maz benzīna.

Tēma: Colts ar gāzi

Šis setups jau ir tuvu ideālam, tāds jau man patīk, ja vēl varētu izmantot oriģinālās sprauslas, tad bez maz vispār LPG kompis nebūtu vajadzīgs. Bet uzmanīgāk izlasi pēdējo rindkopu nekur nav teikts, ka patēriņš ir mazāks kā ar benzīnu(vien teikts ka gāzi mazāk rij) un arī jaudas atšķirības ir salīdzinātas ar "dibena stendu" pēc izjūtām. Tie grafiki rāda ko citu, aizdedzes leņķus un AFR.

Tēma: jauna masina slikti iedarbinas no rita

Es tomēr ieteiktu pirms darbināt aukstu noņemt "-" akumulatora klemmi, paturēt bremzi vai pagriezt aizdedzi, lai izsūktu pēdējās strāvas piles un pievienot atpakaļ klemmi. Vēlams protams lai radio atbloķēšanas kods pa rokai.

Pajautājot citu pieredzi ar gāzi tā arī bieži ir, ka ir problēmas iedarbināt aukstu tieši tāpēc, ka reizēm OEM vadības bloks braucot ar gāzi adaptē oriģinālo benzīna degvielas karti(LTFTM - long term fuel trim). Tas varētu liecināt, ka gāzes iekārta tomēr nav labi uzstādīta un OEM vadības bloks nav pietiekoši "apmānīts".

Tā, auto marku ar mokām izspiedām(laikam kauns), tagad vari pačukstēt, kas slēpjas zem "laba gāzes iekārta". Kādas paaudzes gāzes iekārtas sistēma? Kādas sprauslas(ražotājs)? gāzes vadības bloks(ražotājs)?

Tēma: Colts ar gāzi

msh rakstīja: Jebkurā gadījumā variants, kad motora vadības blokam ir regulējums priekš darbības uz gāzi, jūtami uzlabo ekonomiju.

Ekonomiju uzlabo, bet pēc patēriņa tas var tikai tuvoties tādam pašam patēriņam kā ar benzīnu. Reāla ekonomija būtu tad, ja brauktu tika uz gāzes un ar forsētu motoru. 5/6. paaudzes gāzes iekārtas izklausās daudzsološi, bet cena gan ne - 3000EUR

Tēma: jauna masina slikti iedarbinas no rita

vilkonis rakstīja: , citas masinas brauc 20 gadu ar gazi un nekaa

Tev tai mašīnai 20 gadi? Tak nevar salīdzināt 90. gadu auto ar puslīdz mūsdienīgu un pārgudru. Ja jau esi ielicis pie japāņu auto, kas tev tad īsti ir Subaru, Honda, Mazda, Nissan(Datsun), Toyota, Mitsubishi?

Tēma: jauna masina slikti iedarbinas no rita

Kas tās par svecēm? Kāda materiāla?

Ne visas sveces labi piemērotas darbināšanai ar gāzi, pie tam gāzei jāliek vienas pakāpes "aukstākas" sveces.

Tēma: jauna masina slikti iedarbinas no rita

Sertificēts vai nesertificēts, bet gāzes iekārta ir rupja iejaukšanās motora vadībā, jo vienkārši sakot gāzes iekārta apiet motora vadības bloku. Kad motors darbojas no autogāzes, tad oriģinālajam vadības blokam ir brīnumi, benzīns nav jāpadod, bet motors griežas.

Tā kā sāc ar gāzinieku apmeklējumu, jo iespējams nav pietiekoši apmuhļījuši oriģinālo vadības bloku un tas pēc brauciena ar gāzi mēģina saregulēt aizdedzi, kādēļ nešķiļas.

Vecākiem auto varēja noņemt akumulatora klemmi un nomest vadības bloka rādījumus, un tad varētu pamēģināt šķilt ar rūpnīcas uzstādījumiem, bet diez vai tas līdzēs nezināmas markas "jaunam" auto.

Tēma: Pa pieskari...

Kāds tiks pie jaunas sētas.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti