tas ir atstarojums no taviem auto lukturiem, nākošreiz nobrauc garām ar izlēgtām lampām un redzēsi, ka nekas nestiklojas.
Bildē no +20km/h un reālu zibspuldzi nevar sajaukt ar to ko tu tur stāsti.
Tēma: Sodi no fotoradariem
tas ir atstarojums no taviem auto lukturiem, nākošreiz nobrauc garām ar izlēgtām lampām un redzēsi, ka nekas nestiklojas.
Bildē no +20km/h un reālu zibspuldzi nevar sajaukt ar to ko tu tur stāsti.
Tēma: Ziemas logu šķidrumi!
Lai būtu kāds efekts no metanola ieelpošanas tad koncentrācijai ir jābūt pietiekoši lielai. Pie tam ja logu šķidrumam ir klāt arī etanols, tad tas kalpo kā pretinde. Tā kā risks ir ļoti mazs, drīzāk pie tādas koncentrācijas acis un āda tiks kairināti pirmie.
Tēma: Ziemas logu šķidrumi!
Sviestnesis rakstīja:
tur nekā nav..
www.tvnet.lv/...
Gribēji jau arī, lai pēc 3gadiem raksts ir turpat:
Spriežot pēc sarkanajām līnijām iela tā vairs nav. Bet šitāda parkošanās laikam tik pēdējā laikā pokemonu paaudzei nāk prātā, kādreiz neviens tā nelika. Tik pilnas tās stāvvietas arī nav.
rigis.lv/... ![]()
amatkarte;VAR:1;F:6;Lng:L;Qtable:RGVG_100899;Qkeycol
bj_id;Qkey:529679;Span=200,9;RASTER
rtofoto2007
Tēma: NOKIA E52 navigācija
Ovi maps datus ņem no Navteq. Ja ir kļūdas tās var noziņot mapreporter.navteq.com/...
vai arī pa taisno no Maps programmas telefonā ar \"Map reporter\".
Plus, ja ieslēgts zem Ovi Maps settingiem \"Maps improvement\" tad vienvirzienu ceļu virzieni vai jauni ceļi tiek apkopoti no lietotājiem un tiklīdz telefons ir pieslēgts Wifi tiek nosūtīti šie dati uz Nokia.
Tā kā apburtais loks, jo mazāk to Ovi lieto, jo sliktākas kartes, sliktākas kartes ,jo mazāk to lieto.
Atgaiso dzesēšanas sistēmu, papildini līmeni.
Pirms startē mašīnu panelī visas lampiņas iedegas, nav kāda "izdegusi"?
Iemet atgāžu izdruku no pēdējās TA.
Nu šis ir labojams. Pietiek ar tranzistora maiņu, bet jā lētāk par 100Ls neviens klāt neķersies.
westboy rakstīja: Jā un vecais sūknis palika man. Stāv mājās skapī kā tāds suvenīrs. Tāpēc domāju ja nu kas varbūt var to sūkņa kompi atdzīvināt?
Kāds tas sūknis ir pēc skata?
Tēma: Dalītie atkritumi
Japāņi arī šķiro atkritumus, bet ir drusku cits princips. Visi korekti liek atkritumus atbilstošā urnā, teiksiet nu jā augsts kultūras līmenis, nē, drakoniski sodi ![]()
aizvermuti rakstīja: Pagājušā rudenī nodevu radiniekam 10 gadu vecas Nokian hakapelitas
Slepkava + par vienu pašnāvnieku uz ceļiem vairāk.
nu ja priekšā braucošā mašīna dīvaini izpildās tad parasti ir divi scenāriji - vai nu "blondīne" vai čalis kas bazarē pa mobilu.
Bet braukšana no vārtrūmes ir visai garīgi apgrūtinoša darbība, jo tiešām ir jāpiepūlē savas mozgas, kas ne visiem/ām ir iespējams. Braucot ārā no pagalma ta ceļš tieši priekšā ir brīvs un ir jāpiedomā, ka kāds priekšā var izlekt.
Alexa rakstīja: varētu ieskatīties CSDD noteikumos un
Kas tie par noteikumiem? Ceļu satiksmes noteikumi saīsināti ir CSN, nevis CSDD.
CSDD - ceļu satiksmes direktīvas durām?
Lai gan sievietēm tiešām rādās ir savi noteikumi:
Es šeit strādāju - tātad parkojos kur gribu
Man uz piecām minūtēm - varu stāvēt invalīdu stāvvietā 2h
Es braucu taisni - galvenais ceļš ir tur kur es braucu
Vo p*izda, sama ti dura - 8.marts sieviešu autovadītāju solidaritātes diena
perkons rakstīja:
Nesacitējos, tas no personīgās pieredzes.
recluse rakstīja: NPirms pāris gadiem bija SV1 uz viena auto, ražots tiešām Taivānā, cena R15 bija ~130 LVL un sliktāk pa sniegu gāja par kkādu Ķīniešu ražojumu ar ļoti redzētu protektora zīmējumu, tās gan nepirku,kopā ar diskiem nāca, mazlietotas.
Netirs, nebij ne vainas SV1 (snow viva) pa to cenu. Jā no šķībačiem, kas nezin kāda izskatās ziema nav prāts pirkt ziemenes, bet tomēr jauna riepa ir jauna un tur labāk par kaut vienu sezonu nobrauktām un visu vasaru atstāvējušām brendīgām riepām. Pa sniegu/ledu ne visai, bet pa šļuru un slapju brauktuvi ļoti labi gāja, akvaplanēšana arī nebija novērojama. Uz visiem segumiem apmēram vienāda vadāmība, tātad paredzama uzvedība. Priekšpiedziņai bija tendence uz priekšas izslīdēšanu, bet tas pat manuprāt uz labu, jo laicīgi varēja sajust izlīdēšanas robežu un atgūt saķeri.
Protams maksāt par Nankangiem vairāk nekā 20Ls nav vērts. Neviena ziemas riepa gan nav tāda, ka varētu braukt kā vasarā katrai ir savas robežas.
Tēma: augstakas riepas
zinātājam jā, bet bez atšifrētāja zināšanām neatšķirt. Moš uz pārtikas produktiem arī sākt kodēt datumus.
Tēma: augstakas riepas
Un vēl kurš gudrinieks izdomāja ražošanas gadu uz riepas norādīt koda veidā nevis kā datumu.
Tēma: Droseļvārstu sensors
Pēc apraksta spriežot tur visa vaina šim sensoram ir aukstajos lodējumos.
Tēma: Droseļvārstu sensors
Sensors saucas:
Angle Sensor (www.elobau.com/...
Spriežot pēc numura:
Signāla diapazons: 0,5–4,5 V ratiometric
Mērīšanas diapazons: 80 grādi
Gultnis: slīdgultnis
Kā alternatīva jāmeklē sensors ar kodu: 424A06A (424A06A080) ~70EUR
Katalogi:
Remonts: www.vectra-c.com/...
Citi bēdubrāļi:
Tahometrs apgriezienus ņem no kloķenes vai sadalenes apgriezieniem. Ar to sensoru arī būtu jāsāk. Nav jau uzreiz jāpērk detaļa, var jau uz laiku piemest no cita līdzīga auto sadalītāju un apskatīties vai vaina pazūd.
Tēma: Droseļvārstu sensors
komplektā tāpēc, ka tam sensoram nebūtu jābirst. Reāli tur nav nekā tāda, kas varētu salūzt, ja nu vienīgi mehāniski.
Tēma: Stāvēt takšu stāvvietā
tās takša stāvvietas tāpat ir nesaprotama lieta, rakstīts ka vieta 6 takšiem, bet reāli tur knapi 3 var ielīst. Kam tas viss. Nafig izņēma to punktu ārā arī nav skaidrs.
Tēma: Stāvēt takšu stāvvietā
Nedēļu atpakaļ novietoju savu auto pie dzelzceļa tilta tā saucamajā takšu stāvvietā starp citiem takšiem uz kādām stundām 3jām. Uzminiet, kas notika? NEKAS! Tā kā atslābstiet.
Tēma: DIENAS GAITAS LUKTURI
muttabor rakstīja: Kam vajadzīgi gabarīti un numura apgaismojums skaidrā dienas laikā ziemas apstākļos?
Ziemā, lai atkausētu sniegu no numura zīmes