>Nodeva par sūdzību tiesai administratīvā pārkāpuma lietā NAV JĀMAKSĀ
Uz kā pamata?
>ja AV ceļā līdz tam nav stoplīnijas vai attiecīgās stopzīmes, tad pie ieslēgta luksofora aizliedzošā signāla viņam nav pienākuma apturēt transportlīdzekli
Ģeniāli, izrādās ir arī tumši zaļais zignāls. Šis noderēs moču vadītājiem.
Nekad es neesmu tevi nosaucis par pacifistu, nemelo. Un jā Tavs kā aģenta virsuzdevums ir musināt tieši latviešus, aicināt tos nepiedalīties vēlēšanās un vēl stāstīt, ka miers iestājas ja atbruņo armiju un padodas iebrucējiem. Pelni savus asiņainos rubļus.
Aģentiņš iekrita kremļa melu izplatīšanā. Tātad neesi noderīgais idiots, bet dziļi sačomojies ar krievteroristiem. Sankcijas uz šo neattiecas. Lūdzu Krievijas paziņojumu studijā, kas konkrēti liedz izmaksāt pensijas?
Patiesais iemesls gan gauži vienkāršs, valūtu nevēlas tērēt, jo ru-bļa kurss jātur.
Uz Rīgas apvedceļa netālu no Mārupes kāds vieglās automašīnas šoferis strauji bremzēja, lai pasargātu putnus, kas izskrēja uz ceļa braucamās daļas, vēsta raidījums "Degpunktā".
Nu jā, ja uzbrūk kodolvalsts tad taču pēc pseidopacifistu 650 un Bradypus vārdiem ir uzreiz jāpadodas citādi sekos 3. pasaules karš. Nav jāpretojās, jābučo tanki.
Irāna balasē uz WW3 robežas nepadodoties Izraēlai, jo Izraēla ir kodolvalsts. Bet kaut kā šobrīd šādi ierosinājumi no aģentiem neizskan.
>Atkal bēdiņa - krievi negrib izpildīt mūsu izdomātas sankcijas tā, kā tas ir izdevīgi mums
Šāda informācija nekur nav publicēta. Tātad šis viltus skaidrojums ir no metodičkas, kas izsūtīta kremļa aģentiem tieši tāpat kā par AST nemaksāšanu. Nu kā būs ieliksi publisku paziņojumu no Krievijas, ka nespēj izmaksāt pensijas vai arī turpināsi izplatīt melus? Ja esi noderīgais idiots tad tas ir piedodami, bet ja tā ir apzināta rīcība, tad tas jau ir bēdīgi. Krievija savukārt apgalvo, ka Latvija neizmaksājot. Kā tad tur īsti ir ārvalstu aģent?
>kāds nav lasījis CSN par izbraukšanu no krustojuma
Divus jau atradām Bradypus un tiesnese. Marš lasīt CSN un nefilozofēt par regulējamu krustojumu, kurā var iebraukt pie zaļās gaismas, kaut luksofora tur nav 🤡
>kad policija plāns nav jāpilda.
Nu cik var gvelzt tukšu, plakanzemieti. Pierādījumi ir? Vai kārtējās vīzijas no palātas.
>Murgot, lai attaisnotu debilu satiksmes organizāciju,
Nemurgo pats. Tādi nemurgotāji mauc dzelzceļa pārbrauktuvēm pāri pie sarkanās gaisma, jo satiksmes organizācija esot nesaidra kāpēc jāgaidot 1min pie pārbrauktuves lai gan vilciens gabalā.
---VAS “Latvijas dzelzceļš” 2025.gada piecos mēnešos Valsts policijai nosūtījusi vairāk nekā 280 iesniegumus par satiksmes noteikumu pārkāpumiem uz dzelzceļa pārbrauktuvēm visā Latvijā----
Video laikam tie “mazāk pieredzējuši AV ” iekrita lamatās un komunisti LDz pilda plānu nelietīgi šos nosūdzot. Čekisti, stukači un fašisti...
Redzi visi tur netiek sodīti, tātad sodītiem veselais saprāts klibo un tie mauc pie sarkanā. Ja moči mauc pie sarkanā, tas nenozīmē, ka tad sarkanais kļuvis par tumši zaļo.
>iebraukšana kurstojumā jau itkā notiek, kad luksofors to atļauj
Krustojums ir vai nav regulēts ar luksoforu, neeksistējošs luksofors nevar ne atļaut, ne aizliegt. Kas tā vispār par absurdu interpretāciju? Pie tam gājēju luksofors strādā uz izsakumu, tātad gājējus jālaiž un ir laiks ieraudzīt arī luksoforu, bet pāķiem jau jāsteidzas un tad sodiņš.
Par karti. Luksofors te arī lieks, redz kur noapaļojumā var durt pāri krustojumā bez luksofora.
>Un, protams, ka tu “neredzi jēgu” tiesāties principa pēc
Bet protams, ka šeit jēgas nebija, kā jau pats teici jēga būtu, ja tiesa pēc tam ietu un luksoforu nozāģētu. Patiesājās par reālu pārkāpumu tiesāšanās pēc, šoreiz paveicās, ka tiesa savējie. Pārkāpēji ir sodāmi un policists ir tavas taisnības pēdējā institūcija, jo pēc tam jau ir laimes spēle.
Dalbajob. Tiesa meklēja veidu kā pats saki saglabāt “veselo saprātu”, lai var attaisnot čomaku, bet arī veselais saprāts saka, ka luksofors ir jāievēro un tas, ka tiesa gadījuma pēc kādu attaisno nav rādītājs. Tas kā, ja sodīs par ātruma neievērošanu, jo sajauci piebraucamo ceļu ar krustojumu, kur zīmes darbība beidzas, arī tiesa viennozīmīgi neizlems un sods safabricēts.
>t.i. ja tiesa to atzīsts par nepamatotu (safabricetu), tad sodu maksā pats policists.
Nu man tiesā tā arī pateica, nevaram apšaubīt policijas paskaidrojumu, jo tad taču policijā neviens nestrādāšot, ja visu vajadzēs pierādīt. Naiva tev ilūzija par tiesu varu un to neatkarību. Ne tiesa, ne policisti zīmes un luksoforus neuzstāda, tas tā tev zināšanai.