Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 249 >

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

 

>Nodeva par sūdzību tiesai administratīvā pārkāpuma lietā NAV JĀMAKSĀ

 

Uz kā pamata?

>ja AV ceļā līdz tam nav stoplīnijas vai attiecīgās stopzīmes, tad pie ieslēgta luksofora aizliedzošā signāla viņam nav pienākuma apturēt transportlīdzekli

 

Ģeniāli, izrādās ir arī tumši zaļais zignāls. Šis noderēs moču vadītājiem. 

ŅAU!

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Notiek gan, gadā katru dienu kāds auto nodeg.

Latvijā ik gadu aizdegas ap 600 automašīnu. Kas jāzina ...

 

 

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tieši tā. Māca piemēram paņemt līkumu pa pretējo pusi un vadāmā sānslīdē. Pļurkt pārlasījies Zasadu grāvī nonāca.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Ne krievs vedīs nekā, vienkārša matemātika. Beidz no krieviem panikot, saprotu ka bērnības trauma no krievu popa, bet saņemies.

 

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nekad es neesmu tevi nosaucis par pacifistu, nemelo. Un jā Tavs kā aģenta virsuzdevums ir musināt tieši latviešus, aicināt tos nepiedalīties vēlēšanās un vēl stāstīt, ka miers iestājas ja atbruņo armiju un padodas iebrucējiem. Pelni savus asiņainos rubļus.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Aģentiņš iekrita kremļa melu izplatīšanā. Tātad neesi noderīgais idiots, bet dziļi sačomojies ar krievteroristiem. Sankcijas uz šo neattiecas. Lūdzu Krievijas paziņojumu studijā, kas konkrēti liedz izmaksāt pensijas?

Patiesais iemesls gan gauži vienkāršs, valūtu nevēlas tērēt, jo ru-bļa kurss jātur. 

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šeit - Zasada-drošs-ātrums.pdf

 

Bet grāmata ir daļēji neaktuāla automātisko kārbu un elektroauto ērā. Ziņo par rezultātiem vai planšetu paaudze to vispār uztver.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

>Būtu forši, ja šeit nediskutētu bet vienkārši iemetam stāstu, cik "patīkama" Latvijā ir braukšanas kultūra.

Tēma: Degvielas cenas Latvijā un pasaulē

Super, tātad pirktspēja ceļas. 

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

imzz rakstīja:

Putni "izraisa avāriju:

Uz Rīgas apvedceļa netālu no Mārupes kāds vieglās automašīnas šoferis strauji bremzēja, lai pasargātu putnus, kas izskrēja uz ceļa braucamās daļas, vēsta raidījums "Degpunktā".

https://www.tvnet.lv/8268101/video-smaga-avarija-pie-marupes-viens-no-avarijas-celoniem-putni

Distance neievērošana. 

Tikai adaptīvā kruīzkontrole glābs pasauli, uz vadītājiem cerību maza, kopš telefons ir pie stūres.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nesmīdini manus kāmīšus :D

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tm taču nav nekādas nozīmes ko tur ukraiņi mēģina vai nemēģina panākt. Trampa administrācija ir haoss.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu jā, ja uzbrūk kodolvalsts tad taču pēc pseidopacifistu 650 un Bradypus vārdiem ir uzreiz jāpadodas citādi sekos 3. pasaules karš. Nav jāpretojās, jābučo tanki.

Irāna balasē uz WW3 robežas nepadodoties Izraēlai, jo Izraēla ir kodolvalsts. Bet kaut kā šobrīd šādi ierosinājumi no aģentiem neizskan.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tie jau Māra ticības biedri.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

>Atkal bēdiņa - krievi negrib izpildīt mūsu izdomātas sankcijas tā, kā tas ir izdevīgi mums

 

Šāda informācija nekur nav publicēta. Tātad šis viltus skaidrojums ir no metodičkas, kas izsūtīta kremļa aģentiem tieši tāpat kā par AST nemaksāšanu. Nu kā būs ieliksi publisku paziņojumu no Krievijas, ka nespēj izmaksāt pensijas vai arī turpināsi izplatīt melus? Ja esi noderīgais idiots tad tas ir piedodami, bet ja tā ir apzināta rīcība, tad tas jau ir bēdīgi. Krievija savukārt apgalvo, ka Latvija neizmaksājot. Kā tad tur īsti ir ārvalstu aģent?

Tēma: Pašvaldību vēlēšanu rezultāti 2025

Cik jau tukšpaurēm Brēmanis gājis pāri? Zeltiņa, Skulme, Grevcova. Laikam tomēr garīgās kaities līp.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

>kāds nav lasījis CSN par izbraukšanu no krustojuma 

 

Divus jau atradām Bradypus un tiesnese. Marš lasīt CSN un nefilozofēt par regulējamu krustojumu, kurā var iebraukt pie zaļās gaismas, kaut luksofora tur nav 🤡

>kad policija plāns nav jāpilda. 

 

Nu cik var gvelzt tukšu, plakanzemieti. Pierādījumi ir? Vai kārtējās vīzijas no palātas.

>Murgot, lai attaisnotu debilu satiksmes organizāciju,

 

Nemurgo pats. Tādi nemurgotāji mauc dzelzceļa pārbrauktuvēm pāri pie sarkanās gaisma, jo satiksmes organizācija esot nesaidra kāpēc jāgaidot 1min pie pārbrauktuves lai gan vilciens gabalā. 

---VAS “Latvijas dzelzceļš” 2025.gada piecos mēnešos Valsts policijai nosūtījusi vairāk nekā 280 iesniegumus par satiksmes noteikumu pārkāpumiem uz dzelzceļa pārbrauktuvēm visā Latvijā----

Video laikam tie “mazāk pieredzējuši AV ” iekrita lamatās un komunisti LDz pilda plānu nelietīgi šos nosūdzot. Čekisti, stukači un fašisti...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Protams ka klāt aizstāvēt uzreiz vēlviens krievmīlis. Abi no vienas palātas. Atslēgt internetu kremļa noderīgajiem idiotiem.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nu ja, atbilst tam ka nav jāmaksā vismaz tai redakcijai kas tajā laikā spēkā. 

280.pants ….No personas, kas pārsūdzējusi lēmumu par administratīvā soda uzlikšanu, valsts nodeva netiek iekasēta.

 

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Redzi visi tur netiek sodīti, tātad sodītiem veselais saprāts klibo un tie mauc pie sarkanā. Ja moči mauc pie sarkanā, tas nenozīmē, ka tad sarkanais kļuvis par tumši zaļo. 

>iebraukšana kurstojumā jau itkā notiek, kad luksofors to atļauj 

Krustojums ir vai nav regulēts ar luksoforu, neeksistējošs luksofors nevar ne atļaut, ne aizliegt. Kas tā vispār par absurdu interpretāciju? Pie tam gājēju luksofors strādā uz izsakumu, tātad gājējus jālaiž un ir laiks ieraudzīt arī luksoforu, bet pāķiem jau jāsteidzas un tad sodiņš.

Par karti. Luksofors te arī lieks, redz kur noapaļojumā var durt pāri krustojumā bez luksofora.

 

maps.app.goo.gl/ahoqmKu1eDam8Xw78

 

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Žurnāls: Valsts nodeva administratīvo pārkāpumu lietās nebūs jāmaksā – Jurista Vārds

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Līdz šim vai tad nebija, ka administratīvajiem pārkāpumiem tiesas nodevas nebija jāmaksā?

Te teikums, kas Bradypus palātā izsauc vētru, jo nekas neesot bez maksas, pat katra ieelpa kaut ko maksā:

Vienlaikus vēršu uzmanību, ka administratīvo pārkāpumu procesā nav jāmaksā valsts nodevas, tādējādi tiesvedība būs bez maksas.”

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

>Un, protams, ka tu “neredzi jēgu” tiesāties principa pēc

 

Bet protams, ka šeit jēgas nebija, kā jau pats teici jēga būtu, ja tiesa pēc tam ietu un luksoforu nozāģētu. Patiesājās par reālu pārkāpumu tiesāšanās pēc, šoreiz paveicās, ka tiesa savējie. Pārkāpēji ir sodāmi un policists ir tavas taisnības pēdējā institūcija, jo pēc tam jau ir laimes spēle.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Dalbajob. Tiesa meklēja veidu kā pats saki saglabāt “veselo saprātu”, lai var attaisnot čomaku, bet arī veselais saprāts saka, ka luksofors ir jāievēro un tas, ka tiesa gadījuma pēc kādu attaisno nav rādītājs. Tas kā, ja sodīs par ātruma neievērošanu, jo sajauci piebraucamo ceļu ar krustojumu, kur zīmes darbība beidzas, arī tiesa viennozīmīgi neizlems un sods safabricēts. 

>t.i. ja tiesa to atzīsts par nepamatotu (safabricetu), tad sodu maksā pats policists. 

Nu man tiesā tā arī pateica, nevaram apšaubīt policijas paskaidrojumu, jo tad taču policijā neviens nestrādāšot, ja visu vajadzēs pierādīt. Naiva tev ilūzija par tiesu varu un to neatkarību. Ne tiesa, ne policisti zīmes un luksoforus neuzstāda, tas tā tev zināšanai.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nepārkāp un nebūs jātiesājas, plāksnīte...

>Veselais saprāts būtu uzvarējis, ja tam tiesas spriedumam sekotu sods satiksmes organizatoriem un sekojošs labojums.

>vajadzēja uzlikt vienu plāksnīti un nevienam nebūtu jātiesājas?

 

Tavā palātā jūk notikumu secība. Laika mašīna nav vēl izgudrota.

< 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 249 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti