Kārtot: Augošā secībā

Tēma: zivtiņš grib močīt ar lāzeriem

Patent 5907407 Issued on May 25, 1999. Estimated Expiration Date: Icon_subject August 10, 2018.

Tātad ātrāk par 2018. gadu nespīd pašiem izgatavot.

Tēma: Alkohols

arī promile.lv rāda, ka 5 ali pa 12 stundām iziet. Bet tas ir stipri individuāli, ja nav organismā pietiekoši fermenta ar ko šķelt alkoholu(kā piem. skandināviem, aziātiem), tad arī ar vienu alu var piedzerties.

Tēma: Uzbraukšana uz VEF tilta

ValdisM rakstīja: un it kā ja kādam piem. jolsas labajā pusē braucošajam vajag apbraucot bedres un rensteles, tad viņam jādod ceļš tam kas brauc pa to pašu joslu viņam blakus kreisajā pusē

Ko tu tur samurgoji, tam kas atrodas pa labi nav jādod nevienam ceļš. Pilsētā ir jābrauc joslas robežās un pareizi ir braukt gan pa vidu joslai, gan arī pie labās malas, tā kā taisot otru joslu, kur ir tikai viena tam kas pa kreisi vien būs jāuzņemas atbildība, ja nu kas. Vienīgā situācija, kad būs jādod ceļš tam, kas pa kreisi būs, ja griezīsies pa kreisi neieņemot pareizu stāvokli uz brauktuves(tpiemēram no joslas vidus), tad gan teorētiski var būt abi vainīgi, līdzīgi, kā nogriežoties pa labi jāskatās velosipēdisti, kas atrodas blakus.

Tēma: Uzbraukšana uz VEF tilta

Principa pēc pa Valdemāreni būtu jābrauc vienā joslā un tad, lai atbildīgās iestādes pēc tam domā, kā risināt tur izveidojušos satiksmi. Patreiz ir princips "pieveram acis" viss ir labi, kamēr nesanāk CSNg un vainīgi redz ir vadītāji, kas spiesti paši optimizēt satiksmi, bet ne jau RDSD.

Tēma: Uzbraukšana uz VEF tilta

tramvaja sliedes ir tāda pati josla, kā jebkura cita, ja vien iet pa vidu ceļam. Nekur nav arī rakstīts, ka tā nav josla.

CSDD grāmatā kļūdas ir tikpat daudz cik CSN. Tas jau ir sen zināms un nekas nav mainījies. Nu jā CSDD viedoklis būtu labi, bet ir jau vēl CP, SatDep un apdrošinātāju viedoklis un katrs var pieņemt pa savam. Vēl jau ir arī tiesu prakse.

Tēma: Uzbraukšana uz VEF tilta

Rolands85 rakstīja: Tur pat zīmē uzzīmēts, ka nav iespējams saglabāt taisnvirziena kustību 1. joslā.

Kādu vēl taisnvirziena kustību? Tāda jēdziena nav, kā brauci pa pirmo joslu tā arī uz tilta tā ir pirmā. Brīvības iela turpinās pa tiltu un arī pirmā josla nekādi neiet zem. Man nekad prātā nav nācis braucot pa otro joslu tēmēt uz tilta pirmo joslu, ja braucu pa otru, tad tikai pēc 4iem, kad otrā josla ir vaļā. Jā pirmajā kūļājas sabiedriskais un tapēc visi mauc garām. Sašaurinājums tur ir nebūtisks, josla nekur nebeidzas un platums atbilstošs. Un ja gribam būt precīzi, tad no 108. zīmes līdz tiltam ir 190metri nevis 100m, tā kā zīme neattiecas uz to vietu. 100 metri ir tieši līdz krustojumam.

Trafaretiem nav juridiska spēka, CSN sašaurinājumā nekādu pienākumu neuzliek. Vari piekrist vai nepiekrist tam nav nekādas nozīmes.

Tēma: Uzbraukšana uz VEF tilta

ak rakstīja: Te jau drusku topiks sagājis dēlī bet gribētu zināt, kā tur īsti ir, pie tā VEF tilta Kādas joslas, zīmes, kur aiziet 1.josla, kapēc 2. josla it kā pret ķieģeli u.t.t.

Atkārtošos jau kurā topikā, šādas situācijas nosaka punkts:

91. Ja transportlīdzekļu braukšanas trajektorijas krustojas, bet [b]braukšanas secība šajos noteikumos nav reglamentēta[/b], ceļu dod transportlīdzekļa vadītājs, kuram transportlīdzeklis tuvojas no [b]labās puses[/b].

Tēma: Uzbraukšana uz VEF tilta

ja vien abi nerāda pagriezienu un vienlaicīgi nepārkārtojas

kļūdijos... tobiš arī ja abi vienlaicīgi pārkārtojas.

Tēma: Uzbraukšana uz VEF tilta

juriz rakstīja: pričom ceļa sašaurinājums, ja es turpinu ceļu pēc iespējas tuvāk ceļa labajai malai, t.i. par pirmo joslu.

Kas tev liek pilsētā turēties pie labās puses?

Nortel: saglabājot taisnvirziena trajektoriju

Saglabājot līkumā taisnvirziena trajektoriju būsi grāvī

Ja labā josla krustojumā ļauj nogriezties tikai pa labi, tad pēc krustojuma 2. josla ir 1.josla un nekāda pārkārtošanās nenotiek. Te ir tāpat kā brauc pa pirmo joslu tā arī uz tilta ir pirmā josla un spēkā ir labās rokas likums,t.i., trajektorijām krustojoties priekšroka ir tam kas pa labi, ja vien abi nerāda pagriezienu un vienlaicīgi nepārkārtojas.

Tēma: zivtiņš grib močīt ar lāzeriem

Laikam par spektroskopiju neko nav dzirdējis. Protams šāda iekārta strādātu, bet ne tuvu tik vienkārši kā sola krievi, tapēc arī nekas vēl nav realizēts.

Tehnoloģija:guncha.lv/...

Ideja nav jauna:www.nytimes.com/...

www.patentstorm.us/...

Tēma: Nevienmērīga motora darbība brīvgaitā.

Nu tad atrauj nost ātruma devēju un par problēmu aizmirsti

Tēma: Nevienmērīga motora darbība brīvgaitā.

Biežākie iemesli:

1. Tukšgaitas vārsti

2. Lambda zonde(uff...)

3. Caurums kādā vakuumņikā vai atkritusi

4. pamēri kompresiju?

5. Benzīniekiem drosele nenoslēdzas

6. Dzesēšanas šķidruma līmenis

7. datčiki, datčiki, datčiki

Tēma: RTU ekobraukšanas sacensību rezultāti

bogy rakstīja: (saucas "geet reactor", sīkāk pastāstīs google)

Labais atliek tik ar to ietaisi sasniegt benzīna pašaizdegšanās temperatūru un kaboom garantēts Lai gan tā fiška var arī ko ietaupīt, jo izmanto atgāzu temperatūru degvielas sildīšanai, vienīga tā vēršanās pret ziemeļiem, magnētisma un antifrīza burbuļatora iesaistīšana gan izskatās pilnīgi lieka.

Tēma: Trakie tramvaji! :D

Nekrīt nost. Savukārt ar štangu vieglāk krustoties trolejbusiem ar tramvajiem Normāli būtu, ja abi elektrotransporti nekur nekrustotos, nav vietas abiem vienā pilsētā.

Tēma: Hermētiķis dzesēšanas sistēmai

Jaunākiem auto tas tiešām nebūtu ieteicams, jo dzesēšanas šķidrums/sistēma tiek izmantots ne tikai dzesēšanai, bet nodrošina arī stabilus tukšgaitas apgriezienus aukstam/karstam motoram, temp noteikšana un degmaisījuma atkarība no tā(aizmetīs datčiku), tas pats vecais termostats arī var ciest.

Jāzina, gan kas tas par pulverīti, jo ir tādi, kas sacietē tikai pašā sūcē.

Tēma: Gaisa masas mērītājs

Nu jā ar karburatotru tīramo bija slikts ieteikums, jāskatās kāds sastāvs, lai neatstāj traipus. Elektroshēmu tīrāmais spirts būs labāk.

Tēma: Gaisa masas mērītājs

notīri ar karburatoru tīrāmo, moš apaudzis.

Tēma: eļļas līmenis, konsistence, hvz :)

Nu ir redzēts kadrs(servisā), kurš BMW eļļu ielēja līdz vāciņa augšai.

Tēma: Ģenerātora gļuks vai kas cits.

Vēl neko neesmu vinnējis ;( ;-(

Tēma: eļļas līmenis, konsistence, hvz :)

Neesi ielējis eļļu pāri MAX atzīmei? Par daudz eļļas un tā tiks "saputota" ar kloķeni.

Tēma: Gāzes iekārta sporta mašīnai

Pusher rakstīja: ..., jo izplūdes gāžu temperatūra būs kosmosā un tas nelabi ietekmēs vārstus/katalizātorus/zondes un visu citu, kas tur ir.

Ko muldi, LPG gāzu temperatūra pat ir mazāka nekā benzīnam. Problēma ir cita, pie augstiem apgriezieniem/slodzes liess degmaisījums jau ir slikti un tiešām temperatūra ceļas. Tas gan nozīmē ko citu, tā kā gāzi liek tie kas grib ietaupīt, tad arī gāzes iekārtas tiek uzregulētas stipri liesas, lai patēriņš būtu apmēram tās pats kā ar benzīnu un vot arī cēlonis. VVT gadījumā gāzes sistēmai ir jāpadod vairāk degvielas pie augstiem apgriezieniem, bez noregulētas degvielas kartes neiztikt.

Tēma: \"Dūcošs\" degvielas sūknis

Dīvains FAQ, degvielas sūknim ir jādūc, diez kā uz ausi nespeciālists atšķirs, kad ir par skaļu. Aukstā ziemas naktī skaņa būs savādāka.

Tēma: Ceļu policija darbībā.

>Nebūtu atļauts 0,5 nebūtu tagad cepšanās.

Kļūda ir tā, ka noteikumos nav skaidri un gaiši ierakstīts, ka braukt pēc alkohola lietošanas NEDRĪKST. 0,5 promiles(0,3 jaunajiem) tieši to arī nozīmē, ka nedrīkst, jo šī robeža ir noteikta tikai lai būtu ārpus iespējamās kļūdas un pie 0,5 jau var apjaust, ka ir pālis. Tikai nez kāpēc daļai liekas, ka šis punkts vienu aliņu ļauj izdzert.

0,00 promiles ir populisms, no juridiskā viedokļa viss OK, bet no praktiskā viedokļa pilnīga fantastika. Pirmām kārtām neviens mērinstruments nav ideāli precīzs un 0 promiles nav iespējams nomērīt. Otrām kārtām alkohols ir normāls rūgšanas blakusprodukts un pilnībā no tā neatbrīvoties, pat kefīrā un bezalkoholiskā alū ir alkohols.

Tēma: Gāzes iekārta sporta mašīnai

Gāzi tu vari likt, bet par to cenu tiešām var nopirkt dīzelīti un taupīt centus. Rēķinies, ka tavam auto der tikai gāzes inžektoru sistēma, kas kopumā ar uzstādīšanu ir ap 1000Ls, uz neko lētāku pat nav vērts skatīties. VVT tipa sistēmām nav problēmu sadzīvot ar gāzi, ja viss ir labi noregulēts. Protams patēriņš ar gāzi litros noteikti būs nedaudz lielāks nekā ar benzīnu, citādi riskē svilināt virzuļus. Eļļu arī jālej kvalitatīvu,bet ar to pašu viskozitāti.

Tēma: LV zīme uz auto numura tikai Latvijā

Ja nav EU numurs, tad jālīmē ir LV uzlīme-pazīšanas(atšķirības) zīme.

256. Latvijā pastāvīgi reģistrētajiem transportlīdzekļiem, kas šķērso valsts robežu, aizmugurē jābūt piestiprinātai valsts atšķirības zīmei — 175 mm platai un 115 mm augstai baltai elipsei ar 4 mm platu melnu apmali 2 mm attālumā no ārējās malas. Uz zīmes ir melni burti "LV", kuru augstums ir 60 mm (4.pielikuma 1.punkts). Valsts atšķirības zīmi atļauts neuzstādīt, izbraucot uz Eiropas Savienības valstīm, ja transportlīdzekļa valsts reģistrācijas numura zīmes atbilst valsts standarta LVS20:2003 "Transportlīdzekļu valsts reģistrācijas numura zīmes" prasībām.

(Grozīts ar MK 21.06.2005. noteikumiem Nr.441)

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti