Absurds ir braukt pie sarkanā, pārkāpt un tiesāties. Lai sūdz tiesā pašvaldību.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Absurds ir braukt pie sarkanā, pārkāpt un tiesāties. Lai sūdz tiesā pašvaldību.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Bet sods pārējiem ir piespriests pamatoti. Nav mums precedentu tiesa un tiesu lēmumiem ir gadījuma raksturs.
Glupiņais, tiesas nenodarbojas ar satiksmes reorganizāciju.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Izvilka aiz matiem. Luksofors tur tāpat ir jāievēro. nav tas krustojumā, noapaļojumi nav vienīgā pazīme, bet daļa no pazīmju kopuma. Tas kā ar gājēju pāreju, tās nav tikai strīpas uz asfalta.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Luksoforu esamība vai neesamība nekad nav traucējuši nobraukt gājējus, kas tas par stulbu piemēru. Kopš tiek lietoti mobilie pie stūres, tad satiksmes organizācijai vairs nav nekādas nozīmes. Tikai guļošie policisti.
Ļoti labi. Tātad ir pieprasījums un maksātspēja. Te gan komunisti grib, lai Latgalē joprojām kolhozi un var pa blatu pagulēt ar blaktīm.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Tev ir visas iespējas veidot savu DUS tīklu un piedāvāt degvielu lētāk un zem pašizmaksas. Pat čurupīte nepiedāvā lētāk, kā Nestē vai CirclēK. Vai arī brauc ar elektro un aizmirsti par degvielu kā ļaunu murgu.
Atkal tā valdošā pasaules elite, jeb Allāhs visvarens.
Nē tikai to, ka nemācēja ar mafiju “vienoties”, kā tu iesaki Ukrainai.
Kaut kādas rīdzinieku problēmas, kuras citus nekrata. Pārlocīju uz pusēm un ieliku. Balsi ar misenē neizmetu.
Šo cēloņsakarību vienam anālītiķim grūti aptvert. Vienmēr tie mītiskie ārējie spēki.
>Lai slavēti visi klauni un noderīgie idioti, kas piedalījās.
Šis tā kā krieviski vai latviski uzrakstīts? Galīgi jau neproti melot.
Tiešām tik vienkārši. Šīs šaurpierītes jau paši to stāstāmo neizdomā, tik sagrābstās vates kanālos vai pie plakanzemiešiem un tik izplata. Tas pats 650 arī “uzdod jautājumus” gluži kā pa taisno no kremļa TV, kur tos sasmēlies. To pašu kremļa aģentu Arestoviču. Te jau bija piemērs no LTV ar Ogri un nejaušu satraukšanos par vateņa vateni, kas tur izstādīts.
To šim plakanzemietim var nejautāt. Tam pasauli un valstis pārvalda mītiski iedomu tēli, kas nepakļaujās nevienam.
Brēmanis arī brēca par Sahāras smiltīm un čemtreiliem. 65 būdams plakanzemietis protams uz to uzķērās un tagad Šlesers ar Brēmani tam autoritāte. Neraudi susuriņ, tavam elkam Šleseram nekas nespīd. Un balsis saskaitīja manuāli tāpat kā iepriekš, nekāda vaina.
Šņuk, šņuk netika tavi vatņiki ar vairākumu, jo latvieši nelieši tomēr aizvilkās uz vēlēšanām. Nedabūsi savus grūti nopelnītos rubļus par musināšanu nepiedalīties vēlēšanās. Daugavpilī gan klaunāde bez idiotiem.
Anarhistu partijas nav īsti populāras. Pats pēc tam demokrātiski kā komunists balsotu par sevi un tāpat balss misenē tiktu izmesta par sīkpartiju, kas nepārsniedz 5%.
Nu re, nav vairs patriotisma, nav vairs britiem koloniju.
Kuģis un kravas auto paliks. Bet tāds absurds kā dīzeļmotors vieglajā auto izzudīs kā suga.
>Viņam gan jau nauda ir, vismaz kādu daļu vaig mēģināt Noslaukt.
Ja būtu nauda tad nelīstu politikā. Par iepriekšējo partiju palika valstij parādā, tad jau naudas nav, vismaz legālas. Barotnes pamazām pievērās nu tad lien atkal baroties.
Ak tad tas būs tas elitists no pasaules valdošās elites. Kādreiz to sauca par Allāhu nevis ppj.
Patiesība ir, ka zeme ir plakana ko tur četri vaļi un visi, kas apgalvo pretējo ir komunisti.
Ko ukraiņi tev personīgi nodarījuši, ka gribi šādu [d]efektologu šiem uzrīdīt?
Raud par čomu Šleseru, kuru nelaiž atpakaļ pie siles. Bezmaksas koncerts nabaga 650 gāja secen.