Kārtot: Augošā secībā

Tēma: CP radars: \"genesis II select\"

No tiesas materiāliem:

Tā kā mērierīce „Genesis Select”(tas pats arī attieecas uz Stalker Dual DSR) ir uzstādīta stacionāri un dienesta instrukcija aizliedz uzaicināt pārkāpēju uz dienesta automašīnu, izņemot īpašus gadījumus, kuros konkrētie apstākļi neietilpst, mērījumu nebija iespējams uzrādīt.

Un prasīt video ir bezjēdzīgi - tehnisku iemeslu dēļ tas nebūs ierakstījies Tas, ka video iekārta "nestrādā" nenozīmējot, ka radars nestrādā.

Tēma: Ģenerātora gļuks vai kas cits.

No mazda foruma:

What alternator did you get? One specific for the Protege? Cause the ones from older 626\'s etc will fit and look identical, but atre internally regulated, vs ecu regulated on the stock one. If you got one of those instead maybe the ECU isn\'t liking not having control over it. I know there\'s a tiny wire mod you have to do to get it to work right, but it\'s jsut a thought.

Un vēl:www.mazdaiii.com/...

Spriegumu tiešām jaunajiem modeļiem regulē ECU. Tev nekādas diagnostikas kļūdas nelec?

Tēma: Ģenerātora gļuks vai kas cits.

[c]Pirmais rakstīja:

teorētiski ir iespējams saražot aķi, kas spēj izturēt vairāk, bet tas ir kompromiss ar izmēru

Tukšu vari barot kaut vai ar strāvu, kas vienāda ar Ah, pēc tam gan jāierobežo.

Tēma: Ģenerātora gļuks vai kas cits.

[c]EDMUNDSS rakstīja:

vadības bloks čakarē smadzenes par grib 150 ls

Zini ko, aiznes to bloku pie kāda elektroniķa, domāju pa 50Ls sataisīs. Nu nav tur nekādas nasa tehnoloģijas un ja jau tev salūzis tad kur garantija, ka nopērkot citu ar to nesākas tas pats, jo kaut kas cits pie vainas, kas to nokauj.

Tēma: Ģenerātora gļuks vai kas cits.

Nu ar 15v riskē ne tikai aķi nobeigt, bet arī elektroniku un iespējams dēļ tiem 16v jau kaut kas ir aizgājis pa pieskari. Reāli vajag uzlikt citu ģeneratoru un skatīties, kas notiek. Iespējams nekontakts vados, kas iet uz ģeneratoru.

Tēma: Ford escort: Xenon vai Bixenon?

Automātiskie līmeņotāji ir pilnīgs mēsls, jo netiek līdzi ceļa reljefam, reāli tie vēl vairāk žilbina nekā ja tāda brīnuma nebūtu. Iebraucot bedrē tie lukturi paceļ uz augšu, bet izbraucot nepagūst nolaisties atpakaļ vot i midžina.

Diez vai CP kaut ko var iesākt pret kreisajiem xenoniem. Uz kā pamata, nav likumos atļauts privātajam transportam veikt tehnisko kontroli uz ceļiem. Un pat ja būtu tad CP jāiziet kursi, lai atšķirtu xenonu no piemēram PIAA. Ja nu vienīgi ņemot lampiņu ārā. Pat logu tonējuma pārbaude var notikt tikai pašam vadītājam aktīvi piedaloties.

Tēma: Ģenerātora gļuks vai kas cits.

Vadības bloks gan ietekmē ģenģeri vienā gadījumā - dažiem auto ir tāds elektriskās slodzes sensors, kas pie palielināta strāvas patēriņa padod ziņu uz ECU. Tik jā, ECU atbild palielinot apgriezienus, lai slodzi kompensētu. Vēl pa miglu atceros, ka bija vēl viens gļuks kura gadījumā spriegums tiek pacelts, jāpameklē moš atcerēšos.

Tēma: Ford escort: Xenon vai Bixenon?

Nu, nu. Ar likumu xenon nav aizliegts likt, aizliegts ir likt hrenonu. Ja iziet individuālo sertificēšanu, tad būs pat TA-legal, bet tas maksā.

Tēma: Ar šipiem uz Poliju.

Radzes mīkstā gumijā neturās, tas arī ir radžu lielākais mīnuss. Bezledus apstākļos tas ir tikpat kā braukt ar vissezonas. Ne velti labas ziemenes ar mīkstu gumiju sit pušu radžotās, kas nav nekāds brīnums. Vēl aizvien ir gudrinieki, kas nopērk ziemeni un iešauj radzes, rezultātā pa vienai vien tās pamazām izbirst. Ideāla(universāla) būtu riepa, kas uzvedas pretēji agregātstāvokļa maiņai un pie aukstākām t* kļūtu mīksta nevis cieta, tas gan nav diezko reāli.

Tēma: Leišu radari

Sandis_UR rakstīja: Bra;lukasu radariem kljuda ir +/- 2 km/h

Lāzeradaram kļūda ir praktiski 0, jeb pareizāk sakot cipari aiz komata. Protams, ja ņem vērā tikai apaļus ciparus(atkarībā ko rāda uz ekrāna), tad kā pieņemts metroloģijā, kļūda būs +/-1km/h un braucot patruļā vēl +/- 1 klāt drošībai, jo svarīga ir mazākā nomērāmā vērtība. Itogi saskalojas tie +/-2

Tēma: kurus auto zog

www.svans.lv/...

Tēma: kurus auto zog

Cr-V var nozagt ar konservkārbas attaisāmo tapēc arī tik populāri. Izgriežot spārnā caurumu tiek klāt vadības kompim. www.geospars.lv/...

Hondas zog, jo pēdējo gadu laikā ir viens no pirktākajiem auto. Ņemot uz kopējo auto skaitu tas cipars vairs nebūs tik ievērojams.

Par tiem atslēgu dublikātiem nav zagļiem tie vajadzīgi, sliktākajā gadījumā var donora kompjus paķert līdzi un pārspraust vadus, 2min jautājums.

Tēma: Trakie tramvaji! :D

Nekāda mazgāšanās pie knapi pilošas dušas nesanāks.

Tēma: Vai obligāts ir bremžu lukturis logā???

Sāksim ar to, ka lukturi nevar novietot aiz auto stikla salonā, jo tad tas nav bremžu lukturis, bet gan salona apgaismojums. Tā kā 214. punkts uz šo gadījumu neattiecas, salona apgaismojumā lieku gaismas diodes zaļas, diodes zilas, sarkanas un zaļas...

Tēma: Trakie tramvaji! :D

Tramvaju līniju kopgarums - 166km (123km Rīgā)

Trolejbusu līniju kopgarums - 210km

Lai iegūtu vadu garumu, šie abi cipari jāreizina ar 2(turp atpakaļ). Trolejbusam vajag 2x vairāk vadu nekā tramvajam, značit kontaktīkla ieviešana ir dārgāka, uupim nepatiks.

Strāvas zudumi līnijās - Tramvaju vadu garums Rīgā 246km, trolejbusu 420km. Vara sakausējums 0,16 om/km. Kā pareizi aprēķināt nezinu.

Avots:

18-1 data.csb.gov.lv/...

Tēma: Trakie tramvaji! :D

Joks ir tāds, ka RS jau domā par konduktoru atkal ieviešanu Ble, reketieru kantoris sranais, derētu pāris molotovi viņu trolejbusu un tramvaju parkos.

Tēma: Trakie tramvaji! :D

Tapēc arī braucu ar auto un sūtu to Rīgas Satiksmi dillēs. Šie saimnieko tā lai tikai lielāki zaudējumu. Nez kapēc citās valstīs tos pašus Škoda brīnumu iepērk pa lētāku cenu, a nē, mūsējie samuhļī līgumu , lai būtu 30% otkats.

Tēma: Trakie tramvaji! :D

>viena trolejbusa cena ir 394 950 eiro bez PVN, bet viena dīzeļa ģeneratora cena – 63 500 eiro bez PVN.

Tobiš par tādu cenu sanāk trīs autobusi un vispār bānānrepublikām jauns transports pa taisno no rūpnīcas nepienākas.

>Pirmos 20 zemās grīdas tramvajus Rīgai par 52 miljoniem eiro (36,4 miljoniem latu) piegādās uzņēmums "Škoda Transportation s.r.o.". Viena cena 1,82 milj. Ls

Tēma: Trakie tramvaji! :D

Jā un trolejbusa manervētspējas var lieliski novērot, kad viens otru mēgina apdzīt vai arī straujā bremzēšana savienojumu vietās.

Tēma: Trakie tramvaji! :D

Tas pats ar trolejbusu, lietderīgs tikai taisnos gabalos, bet Rīgā tieši no taisnajiem gabaliem to ņem nost.

Pilsētā nav vietas diviem transportiem ar vadiem, jāizvēlas vai nu tramvajs vai trolejbuss. Es par trolejbusa likvidāciju, bez tā tramvajam nebūtu problēmas braukt ātrāk, jo nevajadzētu šķērsot trolejbusa vadus. Tā kā piepilsētas vilcieni reizē var kalpot, kā tramvaji un tramvaju vietām palaist pa gaisu vai zemi tad vēl jo vairāk tramvajus neviens nelikvidēs. Uzturēšanas izmaksas abiem ir lielas, gan trolim, gan tramvajam, vienam sliedes vajag, bet vienreiz ieliec un uz 20gadi der.

Tēma: Auto akumulatori

i_edgars rakstīja: Nopērkot Boš, Tu nevari garantēt ka tas ir Polijā uz virtuves galda savākts ar "pareizajām" bļambām. labāk pirkt uzreiz lēto - vismaz sirdsapziņa mierīga būs.

Par boš bija tikai piemērs, jo LV vis tendēts uz brendiem, tas ir pačotna. Arī lētam ir garantija, ja tiešām būs brāķis, tad tirgotājam būs vien jāņem atpakaļ, lētums neatbrīvo no atbildības.

Tēma: Auto akumulatori

Es neprasu, lai katrs zinātu aķa uzbūvi, nosaucu galvenos parametrus, tie ir rakstīti uz vecā un būs atrodami arī uz jaunā, un ak jā pieminēju svaru, ļoti žēl ka ir tādi kas nezin kas ir kilograms . Ir skumji klausīties uz lielībniekiem, kas slavē savu parastu auto aķi ar vārdiem "Klausos pļavā mūziku visu dienu un pēc tam pielec ar pirmo reizi", nesaprotot ka nupat saīsināja tam dzīvi uz pusi. Nē, es esmu tomēr pret stulbu nāciju, pietiek jau ar amurikāņiem. Pie kam diskusijas autors pats uzprasījās, grib zināt kaut ko vairāk, tātad negrib iegrābties un būt vidējais latvietis.

Tēma: Auto akumulatori

Jā un pēc tam tas vienkāršais draiveris šķendējas, ka pat redzi BOSCH silver-puper technology nekam nederot. Ja neko nesaprot, lai pērk oriģinālo.

Kā ar elektroniku saistītam cilvēkam tev vajadzētu zināt, ka tas cik ilgi akumulators kalpo ir tieši atkarīgs no draivera. Kaut minimumu vajadzētu saprast katram, vai arī atbalsti vispārējo tupumu - "kapēc man tas viss jāzina, es tikai gribu braukt ar savu mašīnu"

Tēma: Auto akumulatori

Maximā un depo pirkt aķi var, bet nav ticamība, ka tas tur nav stāvējis gadu un ilgāk. Svarīgi ir cik aķis ir "svaigs", vecāks par 6mēn jau ir stāvējis izlādēts.

Kodus skatīties ir OK, bet nekas neliedz ražotājam ciklu skaitu samelot.

>lai Ah un CCA ir maksimāli lieli

Fiziski man liekass nav iespējams, vai nu daudz Ah vai daudz CCA. Starta aķim ir daudz CCA maz Ah, dziļizlādes ir daudz Ah, bet maz CCA.

Tēma: Auto akumulatori

Seene rakstīja: Bet problēma jau tajā, ka daži apgalvo, ka NAV iespējams neko sakruķīt un visi akumulatori ir vienādi.

Vēl arvien to apgalvoju. Ja pērk ar prātu, tad visi viņi ir vienādi. Vienīgais, ko tiešām var sakruķīt ir s.ūdīgs svins, tad tam aķim būs liela iekšējā pretestība, bet atkal arī starta strāva maza un gudrs pircējs to nepirks.

Nu jā vēl viena atšķirība starp brand un no-name ir, ka brand vismaz par parametriem nemelos. Bet pat ja no-name samelojas, tad viņus var nevāji pēc tam izčakarēt, kā nekā esam EU.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti