Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Plaakstera apstriideeshana

Iekšpagalmos PP vispār nav ko līst, jo tā nav viņu kompetence. Tāpat kā CP neķer tos, kas Spicē stāvlaukumā ārdās, jo tā nav iela, pie kam ir privātīpašums. Šādu plāksteri 100punkti var apstrīdēt. Iekšpagalmos var stāvēt kur grib un kā grib, jo CSN to nenosaka tik vien kā lai netraucē gājēju kustību, kas ir stiepts jēdziens. Uzskatu, ka viens ritens uz ietves ir pieņemami ņemot vērā vispārējo mašīnu skaitu, pie tam normāli parkoties nozīmē, ka dažas blondīnes, kas nejūt gabarītus noskrāpēs tavam autiņam sānus(no pieredzes). Tā kā labāk izvēlos likt uz ietves, kur sliktākajā gadījumā spoguli atlocīs, nekā turēt uz ielas, kur 1 reizē no 10 kāds uzskries virsū.

155. Transportlīdzekļu stāvēšana dzīvojamās zonās atļauta tikai speciāli

paredzētās stāvvietās. Ja tādu stāvvietu nav vai ja tās ir aizņemtas, − transportlīdzekļu

stāvēšana atļauta tikai vietās, kur tas netraucē gājēju pārvietošanos vai

citu transportlīdzekļu braukšanu.

Tēma: Mazcenas auto.

Te ir tabula ar motoriem un interferences motori ir apzīmēti ar zvaigzni *. www.ourautoshop.com/...

Tēma: Lukturu regulēšana un daži sīkumi

Kas ir domāts ar šito? "Un vēl gribētos sameklēt to plastmasas "lietinju", kas satur degvielas bākas plastmasas vāku.

paldies!" Ja domā, to lai vāciņš nav jāliek kur pagadās, tad tādu varu piedāvāt.

Tēma: Miglinieku lietošana

Tā būs cīņa pret migliniekiem, ar savu gondas hrenonu vismaz mazāk mani žilbinās Stulbs jau neesmu, lai neprastu noregulēt, ja hreons iepatiksies uztaisīšu pilnvērtīgu retro-fitu ar normāliem lukturiem.

Tēma: Miglinieku lietošana

Es jau par to īpaši nesatraucos, lai jau slēdz savus migliniekus, gan jau ka es darītu tāpat. Daži traucē daži netraucē, bet mana honda ir tik zema, ka žilbina visi Man pofig, taisos likt xenonu un žilbināšu pretī.

Tēma: Miglinieku lietošana

Es gan nezinu ko piemēro CP, par neatbilstošu lietošanu, bet atradu pretrunu LAPK, ka nav nekas paredzēts par miglinieku nepareizu lietošanu dienas laikā, līdz ar to vienīgais sods ko var piemērot ir "Par citu LAPK neminētu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu", t.i, 5 Ls. Tai pat laikā ir sods par "Par braukšanu bez iedegtiem dienas gaismas lukturiem vai tuvās gaismas lukturiem diennakts gaišajā laikā" 5Ls, bet sākot ar 2004 gada CSN miglas lukturus var lietot dienas gaitas lukturu vai tuvo vietā. Tur nu likumdevēji ir nolaiduši luni, papildinot to punktu ar miglas lukturiem, jo tapēc arī sanāk ka migliniekus līdz ar to var lietot kad vien ienāk prātā.

Tad ir jautājums, kas ir spēcīgāk LAPK vai CSN? Ja LAPK būtu minēts, ka ir sods par svilpošanu, bet CSN tāda punkta nav, tad vai CP var piemērot sodu?

Tēma: Miglinieku lietošana

Nu it kā beidzot pierāpoja Tam var piekrist, kā jau rakstīju ja ir "vai" jāizpildās vienam no punktiem lai skaitītos, ka likumu esi ievērojis. Šinī gadījumā CSN 19. tiešām var lietot visus trīs vienlaicīgi un tas nav aizliegts(kas nav aizliegts ir atļauts). Tur nu sanāk ka tev taisnība, ka var lietot abus kopā gan migliniekus, gan tuvos, jo jebkurā gadījumā likumu būsi ievērojis.

Tēma: Miglinieku lietošana

subaru rakstīja: Tu izlasi tēmu !

Un vispār - kur palika tas umņiks (Kanibaals laikam) ?

Ko tu vēl gribi? ...visu jau pastāstīju. Saku vienkārši, ka ar taviem argumentiem tiesa pasūtīs tevi trīs mājas tālāk, lai gan man patika tavs pārējais domu gājiens. :8

Piemērs no tiesu norakstiem \"trīs alternatīvi apstākļi, uz ko norāda saiklis \"vai\". Šajā gadījumā saiklis \"vai\" lietots sakārtojuma (šķīruma) saikļa nozīmē. Gramatiski tulkojot minēto tiesību normu, ir pietiekami ar faktisko apstākļu atbilstību vienam no tiesību normā minētajiem apstākļiem, lai persona atbilstu nepilsoņa statusam, jo gadījumā, ja likumdevējs būtu paredzējis visu apstākļu kopīgu nepieciešamību, būtu lietots saiklis \"un\".\"

Kā redzi tiesa uzskata, ka lai iestātos abi tad jābūt saiklim \"un\".

Spriedumi par tēmu:

www.tiesas.lv/...

www.tiesas.lv/...

Tēma: Miglinieku lietošana

to subaru: Muļķības par to "vai" lietošanu. Latviešu valodā vai nenozīmē to pašu ko un. Protams likumā varēja ierakstīt atkārtotus saikļus vai...vai. Saiklis vai ir izslēdzošs. “Ar ivetu guļ jānis vai mārtiņš” nepieļauj sviestmaizes pozu. Pēc tiesu spriedumiem, tiesa norāda, ka ja likumdevējs būtu pieļāvis abu izpildi tad būtu jābūt rakstītam saiklim "un".

Tiesiskā sastāva alternatīvās pazīmes ir tās divas vai vairākas pazīmes, no kurām tikai viena ir nepieciešama, lai iestātotos tiesību normā paredzētās tiesiskās sekas. (Jānis Neimanis. “Ievads tiesībās”. Rīga:zv. adv. J. Neimanis, 2004, 50. lpp)

Tēma: 95 vai 98 benžu?

msh rakstīja: Pričom tur kaut kādas hondas un subāri? Šaubos, ka honda un subaru būs izgudrojuši kaut ko citu kā Bosch Motronic Līdz ar to teikt "hondām, subāriem un pārējajām mašīnām..." būtu pareizāk

Es teicu, ka cik zinu par hondu, par opeļiem es nevaru galvot Hondu ECU darbības principu nedaudz pārzinu vot i zinu kas un kā.

Tēma: Meklēju \"Smadzenes\".

Varbūt pamēģini sazināties ar šiem www.the-ecu-doctor.co.uk/... . Apņemas par 90 angļu naudiņām tavu veco sataisīt, jo sataisīts tomēr ir labāk nekā ielikts sazin kāds vietā, kas pēc laika atkal nobirst.

Vai meklē ebayā search.ebay.co.uk/...

Tēma: 95 vai 98 benžu?

Viss ir atkarīgs no motora kompresijas pakāpes. Augstākas kompresijas dzinējiem vajag noturīgāku degvielu pret detonāciju.

Ar savu hondmobīli pārsvarā pa pilsētu(bākā salien kopā ar rezervi 40+5L):

Var nobraukt

~430 km līdz atkal iedegas benzīna lampiņa ar 95E vai

~440 km ar 98E

Principā lejot 98E var nobraukt vairāk un ietaupu apmēram 5-10 santīmus uz katru bāku, jo cenas starpība 3 sanji/litrā Riktīgs santīmp'isēja pasākums.

Vismaz hondām(subaram arī) kompis regulē aizdedzi uz priekšu tik ilgi kamēr "sajūt" detonāciju attiecīgi, ja sliktāks benzīns tad lieto vienu degvielas karti, ja labāks pārslēdzas uz citu. Stock motoram liet augstāku degvielu par 98E nav jēgas, jo motors griež aizdedzi vēl tālāk un labuma nekāda, tobiš jauda drusku palielinās(98E) un pēc tam sāk kristies(100E) a ekonomijas nekādas. Ja prasīts liet 95 tad var liet nākošo augstāko, jo tā tiek sasniegts minimālais labākais aizdedzes leņķis. Latvijā tāpat tas 98 ir tas pats kas Eiropā 95, un cisternās vispār nāk tikai 92E.

Tēma: Apstaashanaas vieta kur aizliegts stavet

Marchik slikti esi lasījis, runa ir par zīmi "Stāvēt aizliegts" to ar vienu svītru pāri nevis divām. Tādas zīmes praktiski nekur rīgā vairs nav redzētas. Otrs izlasi spriedumu tur teikts, ka tas vai dzinējs darbojas vai nē lietā netika ņemts vērā, jo CSN to nenosaka, ka apstājoties dzinējs jāatstāj darbojoties. Tāpat netika ņemts vērā, ka ir pasažieris. Stāvošs no nestāvoša atšķiras ar to ka apstājoties zem zīmes Stāvēt aizliegts tur tu nedrīksti atrasties ilgāk par 5min un tikai tad ja izkrauj kravu vai pasazierus Kas ir krava tā jau tava darīšana.

Tēma: Apstaashanaas vieta kur aizliegts stavet

To kārtību, ja protokolu ir aizpūtis vējš, sodu ir izdarījis cits ar tavu auto vai tas ir nozaudēts nezinu, bet vari pieprasīt atsūtīt uz tavu adresi, jo protokola pielīmēšana pie stikla īsti nav teikts, ka esi to saņēmis. Vajag ierakstītu vēstuli vai pie protokola saņemšanas vainīgais parakstās..

Tēma: Bampera remonts - kur Rīgā vislabāk.

Vienkārši ir slikta pieredze ar tiem krāsotājiem, kas bamperus špaktelē ar to pašu cieto špakteli ar ko virsbūvi, jo tā lētāk.

Tēma: Bampera remonts - kur Rīgā vislabāk.

Ja tikai noskrāpēts tad jau atkarībā no skrāpējuma dziļuma pietiek izslīpēt līdz gruntij un nokrāsot vai arī špaktelis, grunts un tad krāsa. Krāsošanai cenas svārstās vidēji no 50-80 par detaļu, pa lēto krāsojot parasti tonis nesapas, ja ir sudraba vai cits gaišs tonis, tā kā izvēlies. Labāk vest tiešām uz specializētu bamperu remontu, jo tā kā bamperi ir plastmasas un lokās, nekvalitativi pārkrāsotam krāsa neturēsies, t.i. vajag atšķirīgus materiālus nekā virsbūvei.

Tēma: Apstaashanaas vieta kur aizliegts stavet

Zīmītei tavā gadījumā NAV jābūt. Par to zīmīti es nejauši uzdūros meklējot pirmo spriedumu. Joks ir tur, ka pat ja tiek prasīta zīmīte tai nav noteikta standarta, tikpat labi var ar pirkstu uzrakstīt putekļos vai novietot rotaļu papīra pulksteni.

Tēma: Apstaashanaas vieta kur aizliegts stavet

Bench rakstīja:

Tiesa tavu interpretāciju neuzskata par pareizo. Vari palasīt kā to interpretē AT www.tiesas.lv/...

Secinājums ir tāds, ka policistam jāfiksē ir laiks cik ilgi stāv,t.i., jāpierāda, ka tur tas stāv >5min.

Tā kā orion tev lēmums jāpārsūdz pie priekšnieka un, ja tas tiek noraidīts tad uz tiesu. Kā rakstīt iesniegumu un kādus argumentus minēt tev kā piemērs labi kalpos tiesas lēmums.

Vēl var palasīt citu spriedumu, kurš gan diemžēl noraidīts, situācijā, kad nav novietota zīmīte par apstāšanās laiku. Kurioza ir pieteicēja argumenti par laika uzrakstīšanu paneļa putekļos

www.tiesas.lv/...

Tēma: Ko drīkst konstruēt?

Ir viens lēts paņēmiens kā uztaisīt GSM signalizāciju ar vecu siemens mobilo telefonu. Doma tāda, ka brīdī, kad ar autiņu kaut kas tiek darīts atsūtās īsziņa vai pienāk zvans uz tavu mobilo. Mobilais laboratorijas apstākļos man strādā, bet neesmu vēl iemanījies to iedabūt mašīnā, vajag lādētāju. To tagad nožēloju, ka neesmu ielicis, jo kāds pa nakti pamanījās pagājušo nedēļ apskādēt sānus, vot būtu šamo pieķēris.

Info: Siemens Simpage webcenter.ru/...

Tēma: superglue jeb lativietis praktiskais

Vēl viens triks ar superlīmi:

mototuneusa.com/...

Tēma: Traģēdija uz Pītera šosejas ...

Kļūdijās 3reizes.

1. reizi jokojot ar draugiem pie taada aatruma

2. reizi apdzenot pa labo granteeto apmali

3. reizi njefig stuuri tik strauji raut pa labi un tad pa kreisi. Rekur rezultaats

Tēma: motora mazgāšana

Nupat izveicu šito operāciju uz civica. Nekāda problēmas neesmu novērojis. Katrā ziņā vadības bloks hondām ir salonā, tā kā maisiņš uz sadalenes un viss notiek. Izprovēju vienu motora mazgāšanas brīnumlīdzekli no veikala ar ko apsmidzina un pēc tam noskalo. Teiktu ka rezultāts ir pietiekoši labs.

Tēma: motora mazgāšana

Ja dom'ajat ka autiņam var kas notikt no motora mazgāšanas padomājiet vēlreiz kas notiek, kad iebrauciet lielā peļķē. Tas ir tas pats. Ja nemazgā ar spiedienu viss ir ok.

Tēma: Pazaudēts auto r/n HR-72

Skaties te: www.latsign.lv/...

Tēma: Pirkt,pārdot,mainīt V/N zīmes

Biški pačolēju CSDD, ka ir aizņemtas jau 1. sēriju numuri uz priekšu tipa on-1 om-1 utt. kā ta paliek ar numuru izsniegšanas kārtību. Nez tie sērijas pirmie numuri tiek pirkti par pilnu summu 2500ls?

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti