Jā ļoti svarīga ziņa. Baidenam tak indulgence tā kā vecas ziņas.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Jā ļoti svarīga ziņa. Baidenam tak indulgence tā kā vecas ziņas.
Trumpelrūķis solīja tak naftu urb, nevis degunu urbināt Ovālajā kabinetā.
Mēģina skaidrot, ka visi gaidot jaunos modeļus. Kaut kā šaubos, ka jaunos-vecos modeļus kāds īpaši gaida. Ar tik neprognozējamu ekonomiku pirkt Teslu ir risks, ka nepazūd ar galiem.
Tam nebija nekādas nozīmes kā komunicēt, jo jebkurā gadījumā atbalsts jānorauj, citādi Tramps nav neitrāls.
Nu jau vairs ne visai. Īsāk sakot esam nākošie, okupācija, tad referendums un Eiropa nopūtīsies, redz tie baltieši referendumā 120% nobalsoja par Krieviju, tad NATO pantu var nedarbināt. Baltija jau tāpat esot vien bijušās PSRS republikas. Redz kur pat uz sapulcēm vairs neaicina.
Bet kā savādāk, lai Tramps tēlo neitrālo, ja palīdz vienai pusei. Tas ka otrai pusei apsolījis atdot pusi Ukrainas, gan noklusē. Nu neko, būs Eiropai beidzot jāsaņemas, tā Baidena palīdzība jau ar bija dīvaina.
Nu mums jau ar Latvijā pilns ar latvijciem. Rosļikovs ar izsaka tev pateicības vārdus. Saka, paldies biedr 650.
Nomierinies, tā nauda tepat Latvijā vien paliks.
Nupat noziedoju caur LSM. Bet kā tu palīdzi ukraiņiem izplatot viltus ziņas gan nav skaidrs. Motivācija?
Padomā loģiski. Tramps nevar būt visu pusē, jo tad arī jāsūta ieroči Krievijai. Skaidrs, ka jāatrod iegansts noraut palīdzību, lai varētu tēlot neitrālu. Zelenskim vajadzēja tulku, iesākt angliski un tad pieteikt tulku ar komentāru, lai paklausās ukraiņu valodu pirms tā tiek iznīcināta. Tas ļautu apdomāt sakāmo, bet visticamāk rezultāts neatšķirtos. Kā Tramps izteicās Zeļenski esot jāklusē par Putinu, bet Putins gan drīkst visu. Pie tam Trampa plāns balstās uz to ka Putins Baidenu un Obamu piekāsa, bet Trampu gan neuzmetīs. Uz šo naivo pārliecību arī Zelenskis norādīja un tas abiem kremļa naratīva upuriem izšāva korķus. Smieklīgi, ka Tramps ar Vensu smeļās pārliecību no Tiktoka nevis izlūkdienesta informācijas.
Un 650 vēl locās, ka neesot noderīgais idiots un neizplata viltus ziņas. Sk. komentāru 🖕
Bet...bet...Ukrainas valdība taču esot ASV marionetes, kā tad tā 😱- https://iauto.lv/forums/topic/26225-krievijas-iebrukums-ukraina?pnr=6
Kanibaals rakstīja:
Varētu notikt un varētu arī nenotikt.
Bet nu izklausās pēc Minska3. Kārtējais sasmērētais papīrs.
ASV mediji vēsta, ka sarunu noslēgumā plānotā preses konference ir atcelta un līgums netikšot parakstīts.
Tadā...Zeļenskis pametis balto namu un baltā nama tualetes papīrs palicis nesasmērēts.
Krievu laikus saprātīgā vecumā pat neesmu piedzīvojis. Nē nu turpini bārstīt krievu kakas un saukt to par zelta lietutiņu.
Kā ta neesi izplatījis krievu melus? Pašķirsti šo tēmu no sākuma. Tas, ka iepin it kā uzdodot jautājumu nenozīmē, ka krievu melus neņem mutē. Tāds jau arī krievu dezinformācijas mērķis atrast noderīgos idiotus, kas to tālāk izplata.
Tos čaulojot un pastiprinot cilindru sienas(closed deck). Hondām sen jau šujmašīnu motori un kalpo, lai gan no konstrukcijas viedokļa arī nebija ar lielu resursu.
>Rūsu uzspiež dabas likumi - neviens vēl nav izdomājis, kā no tās tikt vaļā.
Rūsē tikai tērauds. Kā ta nav izdomāts kā tikt vaļā, ir nerūsējošais tērauds un ir arī alumīnija sakausējumi.
Starp citu ir arī mazāk rūsējošs tērauds - bora tērauds, kas pamazām ienāk auto rūpniecībā. Un vispār krāsots metāls nerūsē, tā kā nemelo, ka nevar no tās tikt vaļā. Tas ka ietaupa uz krāsu un krāsojuma aizsardzību jau ir cits stāsts.
Pašaudies, paliksi bez bises un vēl ar kriminālu. Lidināt dronu nav krimināls, tā kā neattaisnosies, ka tevi apdraud. Pašaudi kaijas, tās arī apdraud var uzkakāt uz galvas.

Varētu notikt un varētu arī nenotikt.
Bet nu izklausās pēc Minska3. Kārtējais sasmērētais papīrs.
Es ar pacelšu trauksmi, klīst runas, ka Putins sen ir miris un tie visi esot viņa dubultnieki.
Bet izskatās visādi mēsli un viņa piezīdēji joprojām pa malu malām uzplaukuši un pelna plus punktus izplatot krievu melus saucot tos par trauksmes celšanu un saucot tos, kas tam iebilst par slimiem. Nava vēl Vakakars ;p
Tas, ka Ukraina atteicās parakstīt līgumu arī pārdedzināja drošinātājus, tā tak arī esot ASV vasaļvalsts, kā tad tā, ka spirinās pretī. Viss taču esot sarunāts.
Lai pakrata SpaceX, tas atbilst visam nosauktajam. Nekontrolēti un nelikumīgi tēriņi, lai viens multimiljonārs varētu izklaidēties šaujot dārgus salūtus, kas pamanās pēc tam kādam vēl uz galvas uzkrist nedodot nekādu labumu sabiedrībai.
Ak tad Putins izrādās ir ārvalstu aģents. Ģeniāla atklāsme 🤭
Ko vēl izdomāsi?