Ak tad Putins izrādās ir ārvalstu aģents. Ģeniāla atklāsme 🤭
Ko vēl izdomāsi?
Ak tad Putins izrādās ir ārvalstu aģents. Ģeniāla atklāsme 🤭
Ko vēl izdomāsi?
Protams, ka kretīns, jo norādu uz tavām krieva dsu laizīšanas tieksmēm izplatot to naratīvu. Pajautā vēl par biolaboratorijām un to kur Zeļenskim ir uz Marsa villa.
P.S. no šī portāla nav iespējams izdzēsties, tā kā nāksies tev vien te palikt.
Atkal kremļa lakstīgala izplata dezinformāciju. Cik labi būt noderīgam idiotam.
Tos kā reiz sagatavoja Tramps savā pirmajā termiņā un Baidens tik izpildīja, ja runa par Afganistānu. Bet nu Trampa tagadējiem izgājieniem Baidena pazemojumi ir nekas.
Tāpēc, ka tās arī bija tikai runas. Runā, ka tu sievu sitot, bet aiz rokas vēl neesi pieķerts. Kā var pieķert to kā nav...
Nu re tātad tomēr nenonāca līdz Ukrainai, bet iepriekš te svaidījies ar apgalvojumiem, ka Ukrainā viss pazūd. 650 ir tirgus bāba, ka tik paklačoties.
PSRS neviens nesagrāva, paši to demontēja. 1993g nekāds PSRS vairs neeksistēja, ko tu tur murgo. PSRS pats bija nelegāls veidojums, kāda tur leģitimitāte.
Tak gan jau kandžu dzen nelegāli, tāpēc arī šaudās. Tie parasti tādi agresīvi pret apkārtējiem.
Un ka tad tas drons tev var sabojāt? Pats vien sabojāsi un piemēslosi to notriecot. Zādzība ir zādzība, tā jau čigāns ar pasaka, ka zirgu nav zadzis, tik paņēma pastaidzināt.
Pilnīgas muļķības, nofotografēt var arī neiekļūstot īpašumā. Tā kā nekas to neliedz bildēt un publicēt, ja vien neskar personas datus. Ar dronu tas pats, no 50m augstuma mierīgi bildē, kā staigā apenēs savā īpašumā.
Te nedrīkst
Kāds tam sakars ar 1990g bildi? Uz ko tu velc kremļa lakstīgala?
Runa ir par neleģitīmo 1993g apvērsumu Krievijā.
Tieši par to NAV apspriests tvītā. Beidz izplatīt kremļa dezinformāciju.
Arī stāsts, ka tikai 40% nonāk līdz frontei nav par korupciju, bet par to, ka arī aizmugure ir jāapgādā.
Vārnas ar pie reizes pamēģini pašaut. Un tiem, kas pie lidostas ieteicams ar Stinger kādu Boeing arī notriekt.
Nu kur var būt tik stulbs jautājums.
Vai jautājuma uzdevējam drīkst pa muti sadot, teiksim ar karstu pannu?
Un pret ko mainīs Hersonu? Tā taču tagad RU konstitūcijā ierakstīta.
Putinu iecēla neleģitīms prezidents Jeļcins, kas varu sagrāba apvērsumā 1993. gadā. Krievija ir neleģitīma kopš tā laika un ar neleģitīmu Putinu pat pēc neleģitīmās konstitūcijas, jo tās neleģitīmie labojumi nekādi nepagarina tikt ievēlētam atkārtoti.
Super, tā turpināt. Drīz varēs vālēt ar saviem Žiguļiem.
>3) Ir kāds, kas neatzīst, ka Ukrainā korupcija zeļ arī kara laikā? Kur tad tā nezeļ. Bet stāsts ir vispār par ko citu. Ukraina nemaz nav saņēmusi pusi no apsolītā, tā palīdzība nav nemaz piegādāta. Par to ir runa nevis korupciju.
Divkosis Bradypus tagad aizstāv muldoņas. Es zinu ko Bradypus domā, viņš grib izdzēsties no iAuto.
Līdzjūtības tev par pieredzi ar triperi.
Nu re Tramps jau zin ko Putins vēlas. Izcils sarunvedējs, pajautā jautājumu, atbildi nesaņem, bet visu esot sapratis 😂 "Es domāju, viņš vēlas pārtraukt karošanu. Es to redzu. Mēs runājām ilgi un smagi. [Tuvo Austrumu sūtnis] Stīvs Vitkofs bija kopā ar viņu ļoti ilgi, aptuveni trīs stundas. Es domāju, viņš vēlas pārtraukt karu," Tramps svētdien atbildējis žurnālistiem uz jautājumu, ko īsti vēlas Putins. www.delfi.lv/46713439/arzemes/120061588/sakava-hitleru-un-napoleonu-tramps-apliecina-ka-tic-putinam
Man Šlesers arī neko tieši nav nozadzis, bet parādā valstij palika, tā kā ir nozadzis gan. Un ķīnieši tevi apzog sūtot "free shipping".
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Dzīvojamās zonas, kur ir ietves atdalītas no brauktuves nav nekādas dzīvojamās zonas.
Ā toties tu zini, ka citi glābj viņa seju. Es rakstīju iespējams tātad 50/50.
Kurš cits, ja ne Maskavas konspiratīvā dzīvokļa īpašnieks lieto DeepSeek.
Melīt. SOS nekad nav nozīmējis glābiet dvēseles. Tie ir tikai Morzes koda simboli.
Ziemas vidū? Tur jau tik zaļā malka palikusi.
Tramps ļoti aktīvi tagad glābj Putina seju, bet iespējams ar mērķi ietriekt to dubļos.