Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 249 >

Tēma: Lietoto auto situācija

Nekāda vaina gāzei(tā nav tā pati gāze, kas apkurei). Problēma ka tās gāzes iekārtas parasti tiek liktas jau nobrauktam auto, kas ēd eļļu rezultātā gāze sadedzina eļļu un dedzina vārstus. Japāņiem, kam manuāli jāregulē vārsti gāzes gadījumā tas jādara reizi gadā vismaz. Citādi tik brauc un taupi. Uzstādīt gāzi gan vairs neatmaksājas, bet nopirkt auto ar esošu nav problēmu un nav arī problēmu iziet TA, jo vienmēr varēs pieregulēt atgāzes. Smirdēt arī nekas tur nesmird, moderni dīzeļi gan smird briesmīgi.  Principā ir vai nu gāze vai jāpērk elektriskais.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tas jau uupis, kam nepis, drošība otrajā vietā.

Tēma: Lietoto auto situācija

Opel Astra?

Tēma: Konflikts "Tesla" ātrās uzlādes stacijā Rīgā.

Jābūt 1,2m.

Tēma: Konflikts "Tesla" ātrās uzlādes stacijā Rīgā.

Parādīji atkal savu tupumu. Tā rinda kā reiz ir uz bezmaksas uzlādi, pie tam to rindu apkalpos max stundas laikā.

Tēma: Konflikts "Tesla" ātrās uzlādes stacijā Rīgā.

Jēziņ cik tu esi tups - tesla-outfitters.com/blogs/tesla-infos/free-supercharging

Tēma: Konflikts "Tesla" ātrās uzlādes stacijā Rīgā.

Jā tur dzīvo Karlsoni. Vēl gribi dziļāk maisā sevi iebāzt? Kas tas ir ka neproti atzīt, ka neesi viszinis. maps.app.goo.gl/qxN7xV49e2sH7Muw5

Tēma: Lietoto auto situācija

Atradu - www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/smart/fortwo/anlhl.html Arī bezproblēmu auto, vienīgā problēma mazs akumulators, jāpērk max jaudīgs, lai ziemā nepieviļ - www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/honda/jazz/noxhb.html

Tēma: Konflikts "Tesla" ātrās uzlādes stacijā Rīgā.

Kā jau normālam urļikam, dzīvot daudzstāvenē un bedrainajā pagalmā turēt kruto BMW x5. Tāpat arī šeit, nolikt uzlādēt un tālāk ar sabiedrisko.

Tēma: Konflikts "Tesla" ātrās uzlādes stacijā Rīgā.

>kas reklāmas nolūkos ir bez maksas Reklāmas nolūkos 😂 Labrīt. Msh tu no Mēness nokritis vai? Vai atkal no tricekļa ar pieri? Tesla oficiāla dīlera ienākšana kopā ar uzlādes tīklu, kas Tesla modeļiem nodrošina bezmaksas uzlādi. CircleK reklāmas nolūkos ļauj tev bezmaksas iepirst tricekļa riepiņā un ar netīru lupatu paskrāpēt kartinga lukturus.

Tēma: Konflikts "Tesla" ātrās uzlādes stacijā Rīgā.

Acis izmazgā apmelotāj. Neko tur EV nezog, nelikumīga ir tikai kaste, vads ved no īpašnieka dzīvokļa.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kā to plāno izdarīt? Nosusināt okeānu?

Tēma: Citypark un Parādu piedzinēji

Kāds sakars CSN ar to ka noliec savu īpašumu uz mana? A nu ka maksā ragā. Citypark uzliek līgumsodus pat vietās, kur to neliek policija.

Tēma: Pieredze ar korejas elektroauto

Kādi tad ir tie citi defekti?

Tēma: Citypark un Parādu piedzinēji

Iet cauri, jo iet uz tiesu un pats atzīstas, ka esi licis. Tur īpašniekam savādāk jāpiet tiesai un jataisa platas acis, ka viņa auto esot kādu līgumu slēdzis un tad lai pilsētasparks parāda to līgumu. Sabiedriskajā transportā skaidrs, iekāpi tātad kā subjekts slēdzi līgumu, bet pat tad tur ir barjera(durvis) priekšā. Bez barjeras tas nestrādā. Pie tam līgumsodus liek tikai auto, bet velo transportu nez ko liek mierā, tie taču arī stāv.

Tēma: Citypark un Parādu piedzinēji

Tā gan nebūs, pat ja nemarķēts ir zīmes jāievēro, bet varēs likt tev novākt nemarķētu. Ja nu vienīgi tā neizskatās pēc standarta zīmes.

Tēma: Citypark un Parādu piedzinēji

Protams, ja vien neesi uzlicis tur zīmi ķieģelis. Tik tev ir tiesības aizraidīt arī prom stāvētāju, bet tad gan nez vai tiesa piekritīs, ka tev ir tiesības saņemt arī kompensāciju par iebraukšanu, kā tas ir Citypark gadījumā. Mūsu tiesas vishumānākās tiesas pasaulē, attiecībā pret mafiju.

Tēma: Citypark un Parādu piedzinēji

Ja uz firmu tad vēl labāk, nav autovadītājam tiesību slēgt kaut kādus līgumus firmas vārdā. Pie tam auto nevar noslēgt līgumus, jo līgumus slēdz ar subjektiem nevis objektiem. Tas Citypark kamēr paši vien nepiesakāties nemaz nezin ar ko "līgums" ir noslēgts. Nav skaidrs uz kāda pamata CSDD izsniedz īpašnieku datus, bez policijas vai tiesas.  Tiesas gan argumentē, ka stāvlaukuma īpašniekiem esot saprotams jāsaņem atlīdzība, bet tad jau arī vēlos atlīdzību par to ka manam zemes gabalam pārlido pāri lidmašīnas.

Tēma: Citypark un Parādu piedzinēji

Atgādini ka tava auto fotografēšana ir maksas pakalpojums tā kā esat norēķinājušies graudā.  Starp citu jūs visi esat man parādā, jo lasāt ar autortiesībām aizsargātu tekstu, ko nupat uzrakstīju, tulīt iedošu kontu kur pārskaitīt naudu.

Tēma: Pieredze ar korejas elektroauto

Kādām problēmām? Ko tu tur murgo. Kas EV ir ko nolaist. Eļļu laicīgi nenomainīs?  Vadus jāpieskata 😂

Tēma: Pieredze ar korejas elektroauto

Salīdzinājums vietā, abiem uztici dzīvību un mantību. Ar EV akumulatoru neej kopā gulēt noliekot to blakus uz galdiņa.

Tēma: Pieredze ar korejas elektroauto

Kāds tam sakars ar nedarbinātu elektroauto, ja arī aizdegas tad lādējot ne jau stāvot nekustināts. Kad tev kabatā telefons aizdegsies arī neviens ugnsdzēsējs mantību neizglābs, bet kaut kā to nenēsā iztieptas rokas garumā, lai degošā un pilošā plastmasa nesasmērē zābakus.

Tēma: Gobzems

Tādiem Liepniekiem jau sievas nāve ir vien labs temats kārtējam podkāstam. Gluži kā Sedokovai ar Timmu. No vienas puses jā nevar cilvēkam palīdzēt, ja pats nevēlas, bet no otras puses ciniski izmantot to sevis popularizēšanai mjā. Liepnieks un Toro ir divi narcisi, kam līdzjūtības 0.

Tēma: Gobzems

Ak jā starp citu beigas Gobzemam ir - www.delfi.lv/life/56017206/veseliba/120041314/deguna-urbinasana-var-radit-risku-saslimt-ar-alcheimera-slimibu

Tēma: Pieredze ar korejas elektroauto

Tas pats attiecas arī uz parastu auto, nebraukāsi pāris nedēļas varēsi saukt evakuatoru, 12V akumulatori ir jebkuram auto.  Bet abiem lasīt jāiemācās, uzlāde reizi nedēļā arī ir ok, tā kā nav tā ka visiem jāstāv piespraustiem katru nakti.

< 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 249 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti