Dārgas 😂
Parādi man lētas. Un auto nav pirmās nepieciešamības prece, nevari atļauties tad ej kājām.
Divkosi vai tik tu tas nebiji, ka piesauci kāpēc laukos kaut kam būtu jābūt lētāk nevis visur vienādi. Tagad stāsti kaut ko par cilvēku iespējām.
Bradypus rakstīja: Murgi par CSN izstrādāšanu Saeimā ir precīzais punkts pārējā murgojuma galā, kas labi raksturo, cik zinoši cilvēki atbalsta esošo lietu kārtību.
Nu, nu izstāsti, kas tad izstrādā tos CSN?
Ja jautā CSDD tie apgalvo, ka SM tos izstrādā, ja prasa SM tie apgalvo, ka CSN izstrādā CSDD 😂
Stulbeņi sabojā betona bruģi pagalmā grozot stūri uz vietas ar redzēm. Tā kā jā, radzes būtu jāaizliedz, pilnīgi nevajadzīgas kopš prasības par ziemas riepām ar "kalniņu". Radzes arī nepalīdzēs uz tīra ledus, ja nebrauks ar atbilstošu ātrumu, lido grāvjos ar visām radzēm.
Pilnīgi pajāt, galvenais ka nesmird kā dīzeļi sastrēgumos pilsētās. Jo vairāk električku, jo labāk. Pie tam atšķirībā no ar degvielu darbināmiem elektrību var ražot arī zaļi kodolspēkstacijās.
Električkas neatsāj kvēpus un arī mazāk putekļu no bremžu klučiem, tiesa būdami smagāki vairāk riepas deldē.
Sīkumos atšķiras, tā kā pilnīgi pārstrādāt tur nav ko. Pie tam augstāks spēks ir konvencijai, tā kā šaubas risina caur to.
Tāpēc arī saku, ka nepieciešama ir CSN grāmata, kas iemāca CSN nevis liek sekot MK noteikumiem.
CSN nav jāpārstrādā, tie ir balstīti uz Vīnes konvenciju par ceļu satiksmi, tā kā tad jāpārstrādā tā.
Kas ir jāpārstrādā, ka CSN nav mācību līdzeklis un nav autovadītājiem jāmācās CSN pēc MK noteikumiem. Nav tādu CSN, bet ir Ministru kabineta noteikumi Nr.279.
Šis tagad ir par free Palestine. Tur kur tādus kā viņš nomētā ar akmeņiem 🤦♂️ Pilnīgi sviestā sagājis nu nebija pirms tam tāds lohs vai arī labi slēpās.
Es Tev ieliku, kur vari apskatīties kā uziet gaisā tavs Maskavas dzīvoklītis nevis apgraizīto variantu.
Katrā ziņā kodolkarš nebūs, būs karš par mieru kur akmens uz akmens nepaliks. Ņemot vērā ka neesam satikuši citplanētiešus tad ticamākais scenārijs, ka katras civilizācijas vēsturē pienāk brīdis kad tur uzrodās krievveidīgie un paši sevi sabumbo.
Kā tev tāds scenārijs?
Krievijā toč tur veseli kolektīvi nodarbojas un ar logaritmisko lineālu rēķina trajektorijas. Bet par to arī stāsts, ka krievi nodarbojas ar propogandu un paši uz to iekrīt. KBJ
Kāda tev darīšana ko cilvēki dara kara laikā. Gaidi, ka visi būs ierakumos un tiem lai kādu FABu uzmet? Ukraiņi jau sen saka, ka mobilizācija nav problēma, problēma ir ar ko viņus apbruņot. Beidz pūst kremļa stabulē un izplatīt sūdu.
Nu jau sāc izklausīties pēc reliģiskā fanātiķa par ko jau minēju pašā sākumā. Dievu taču nevar noliegt, jo tas eksistē, kā var neekistēt, ja tam tic jūsmiņi. KBJ.