Ja nano ūdeni nosauc par nano tas nekļūst par nano tehnoloģiju, šeit tas pats, vari to saukāt pa AI cik uziet, bet tā ir un paliek vien intelekta imitācija. Tā lūk bailuli, kas pieķerts viltus mārketingā.
Redz kur "intelekts" pat nav drošs par dzimumu un pirkstus arī neprot saskaitīt.
"From the image, it looks like the person has all ten fingers—five on each hand. As for identifying the person's gender based on the picture alone, it’s tricky since clothing and hands don’t necessarily give a clear indication of gender. The jacket and hat are quite neutral, and hands don't provide definitive clues either."
Nekā nebija, tas neko nedomā, bet gan ģenerē no attēlu gūzmas iespējami ticamāko rezultātu, tāpēc tam pie kājas pirkstu skaits. Kā jau teicu tam nav koncepta pirksti. Tur nav nekāda intelekta vien pseido gadījuma rakstura algoritmi. Un tavi stulbie piemēri ar to ka cilvēks=intelekts ar nav patiess, kā jau pats minēji zīdainis intelektu neizrāda. Pats sevi apgāzi.
Ko nozīmē notēmēt raķetes!? Tas ir bezsakars pats par sevi un izplati kremļa naratīvu. Ievadi jebkuras koordinātes un šauj, ko tur vēl "tēmēt". Ja raķetes nelidos šodien, tad tā biedēšana ir vēl, jo vairāk smieklīga, tak tāpat zināms, ka starpkontinentālās raķetes var aizsniegt jebkuru vietu arī Krievijā.
Fantazētāj un Putina sejas glābēj. Tur šobrīd nav ne bāzes, ne poligona. Par to jau humors. Uzmetīs bumbu laika kapsulai. NATO izdevies jau atkal apmānīt Putinu.
Tieši samazināt arī vajag darba vietas. Vācijā ir ļoti neelastīgs darba tirgus. Darbinieki ir tā pāraizsargāti, ka no tiem var atbrīvoties tikai bankrotinot uzņēmumu.
Nē dēļ tādiem psihopātiem kā tu arī tas notiek. Kas skraida apkārt kladzinot par AI "sasniegumiem" apzinoties ka ne tuvu tur no AI nav pat smakas. Jā visi strādā pie AI, bet nav tāda "AI", tas nav vēl sasniegts. Tev ka tik piķis nāk un klientam iesmērēt jaunāko sūdu, par sekām neatbildot, paši vainīgi, ja kaut kas noies greizi, mēs jau nē tas MI tur kaut ko saputroja.
Tas tavs AI pat nezin kas ir cilvēks, ne kā izskatās, tam nav nekāda nojausma par dzīvi ārpus algoritmiem.
Redz kā tas zīmē cilvēkus ar 6 pirkstiem un greiziem locekļiem. Nu intelekts tur pilnīgi spiežās cauri kā sūds caur drēbi.
Krievteroristi nopublicējuši karti ar NATO bāzēm uz kurām mērķēšot atombumbas. Latvijā mērķis ir neesoša bāze Sēlijā 😂 Rašisti un viņu izlūkinformācija. 🙈
Noinstalēju to sūdu uzreiz nost.
Nupat jauns pārsteigums Adobe Reader arī ir iekļauts "AI assistant" ar atrunu "AI generated answers may occasionally be misleading, incorrect, or biased." 😂
Protams dižais intelekts nesaprot tādu latviešu valodu, nespēj nolasīt bildes un nedarbojas ar dokumentiem lielākiem par 200 lapām un pēc 10 reizēm prasa samaksu. Kārtējais appisiens, kur naudu nokāst.
Varētu jau pievērt acis uz AI jūsmiņiem, ja vien tam nebūtu traģisku seku, jo atrodas kas tiešām notic, ka mums jau ir pieejams AI un mašīnas vada autopilots. Tā kā tādus jūsmiņus jāsit tik stipri lai vairs neceļas ar saviem murgiem par AI, kas ir vien parasta algoritmus izpildoša programma, jeb sūdi iekšā=sūdi ārā kam ar intelektu nav nekāda sakara, bet ir vien intelekta imitācija.
Tas jau ir prasījis vismaz 51 dzīvību, bet AI šarlatāniem jau vienalga ka tik piķis nāk. Vēsture neko nemāca.
www.tesladeaths.com/en.wikipedia.org/wiki/List_of_Tesla_Autopilot_crashes
Krievija un Ukraina tālu no PSRS nav tikušas. Tā nu tas ir. Karošanas stils ar tas pats, ukraiņiem drusku labāk, jo lielāka brīvība vienībām, vismaz nenošaus, ja atkāpsies patvaļīgi.
Iemet saiti šeit un būs tev atbilde. Analizēt garus dokumentus nav problēma.Tiesa tas uz to salūza "AI error occurred while processing your request."
chat.failiem.lv/
Pajautāju mākslīgā intelekta izstrādājumam, lai iztulko 650 savārstījumu:
ChatGPT: Izskatās, ka teksts ir gana emocionāls un izteikts ar sarkasmu vai frustrāciju. Lai arī tas ir diezgan haotisks, izskatās, ka runa ir par šādiem galvenajiem tematiem:
1. LED spuldžu reklamēšana un izmantošana: Norādi uz it kā bezatbildīgu vai pārspīlētu aicinājumu izmantot LED spuldzes neatkarīgi no to piemērotības vai vajadzības (minēti dažādi lukturu tipi, iespējams, saistīti ar transportlīdzekļiem).
2. Ķīniešu riepas un atkritumu kontrole: Kritika par lēto riepu kvalitāti un uzsvaru uz atkritumu apsaimniekošanu, kas netiek pienācīgi ievērota. Tāpat pieminēta atkritumu problēma "Galvenajā skandināvu miskasē," iespējams, ar atsauci uz konkrētu uzņēmumu vai praksi.
3. Kvalitāte un drošība kā prioritāte: Izcelta problēma, ka kvalitātei un drošībai netiek pievērsta uzmanība, un privātpersonām neesot pietiekamu zināšanu vai kompetences šādas problēmas novērtēšanai.
Ja vēlies, varu palīdzēt šo vēstījumu strukturēt, lai tas skanētu precīzāk un varbūt pat efektīvāk kritizētu vai argumentētu par attiecīgo problēmu. 😊
Nē nevar. Tās nav riepas tās ir kalošas. Jautājums no sērijas vai var likt ķīniešu LED spuldzes, pat ja tur ir tipa marķējums.
Cena arī nu jau ir mīnuss.