Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... 249 >

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Norvēģijā tu pat mēnesi neizturētu. Tur tak vājprāts darās vai tad ne?!

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Tāda bauda, tāds prieks. Protams, ka sievasmātei pofig, gulēt dīvānā pie TV, vai auto salonā, ka tik ātrāk, tas nekas, ka kādam jāstūrē arī.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Aizmirsi, ka ziemā vēl akumulatoru mainīji. Katra dīzelista pienākums ir vislielākajos mīnusos mēģināt iekurbulēt savu mīzeļmotoru, pat ja nekur nav jābrauc. Parasti tas beidzas ar tukšu akumulatoru un auto atstāšanu stāvot nedēļu pagalmā.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Kā tu nesaproti vislabākā atpūta brīvdienās ir maukt nonstop 1000km un pirst salonā, jo apstāties nedrīkst. Tas nekas ka 99% braucēji tādu praksi nepiekopj, bet vai nu dari kā Bradypus vai vispār nejēdz kā jādzīvo.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Kā jau teicu stulbā valdība neizmanto pirmās nakts tiesības un pāķi nevairojas, kā dēļ jāslēdz skolas. Neredzu kā nodokļu politika atšķirtos pilsētās vai laukos. Kā jau minēju kā reiz laukos uz daudz ko tiek pievērtas acis, uzņēmumi laiž kanalizāciju upēs un nekas, ko tādu pilsētā nevarēsi ilgi izpildīt.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Tad ir jāspēj uzķert to brīdi starp ripināties un bremzēt, kas nav elementāri izdarāms. Pārāk agresīvā režīmā tas E-pedālis ir garām.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Esi pamodies no letarģiska miega? Tendence, ka cilvēki pārceļas uz pilsētām ir vismaz pēdējos 100 gadus, tas tikai ar spēka metodēm PSRS panāca, ka vergi tika turēti ārpus tām(100. kilometrs). Tā kā turpini vien dzīvo savā iedomu pasaulē, ka vajag atpakaļ komunismu, lai dzimtcilvēki nevar brīvi pārvietoties. Nebūs tev pašvaldības kā valsts valstī, pietiek jau ar Lemburgiju un Rāviju. Par pašvaldību finanšu izlīdzināšanas fondu arī neko neesi dzirdējis.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Tak nekrata, kā tas ir Teslai uztaisīts vai smirdīgam Golfam. Tik saku, ka citi skrien pakaļ un beidzot savos auto ieliek gan pogas, gan ekrānu, gan arī motoru neaizmirst, jo pirms tam tik parodijas piedāvāja.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

E-pedālis ir stulbuma kalngals, čakarē tikai bateriju tā vietā, lai varētu ripināties un netērēt neko. Uzlāde/izlāde ir ar zudumiem un e-pedālis ir tikpat ģeniāls izgudrojums kā Start/Stop sistēma.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

>Teslas AI ir pārliecinoši 20 gadus priekšā pārējiem.  Un jēga no tāda? AI nekad nebūs 100% gatavs, tā tehnoloģija ir sevi izsmēlusi. Kodak arī bija 20 gadus priekšā ar fotofilmiņām, tik tas neko neglāba.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Bradypus rakstīja: Stulbuma paraugs. Nav runa par pāris cilvēkiem, kas ar modernu tehniku apsaimnieko milzīgas lauksaimniecības platības, bet par dzīves un darba vidi tiem, kas nestrādā intensīvajā lauksaimniecībā. Nodokļu sistēma ir panākusi dramatisku guļamrajonu izveidošanos, padarot uzņēmējdarbību par slogu pašvaldībām - tadel lauki izmirst jo darba tur nav.

Ak jā, vēl valdība neizmanto pirmās nakts tiesības un skolām sāk trūkt skolnieku.  Kāda vēl nodokļu sistēma laukos. Tur ne OCTA ne TA nevajag iet, kur nu vēl nodokļi. Stulbā valdība vēl liek alimentus maksāt. Darba laukos ir vairāk kā vajag, tik cilvēkiem patīk mazāk strādāt un vairāk saņemt, tā kā guļamrajoni ir vilinošāk.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

>Kredītu visizdevīgāk ir ņemt naudā, kas straujāk zaudē vērtību. Sevišķi izdevīgi tas ir tad ja kredītu jāatmaksā no naudas kas strauji zaudē vērtību, kā tas draudēja ar lata devalvāciju pēc Parex bankrota. Superizdevīgi.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

> var arī brīvdienas saplānot tā, ka ar EV ir par maz. Brīvdienu maratons 😂 Kas tev tās par brīvdienām, kas tiek pavadītas nepārtrauktā braucienā.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

>Tikai NOK vērtība krīt...  Nu un, lai krīt. Mums lats bija stabils un vērtīgs, bet nez ko kredītus ASV dolāros un Vācu markās ņēma.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

>jo laukos valdošais ražīms ir ieviesis iznīcību. Demagoģijas paraugs. Kādu vēl iznīcību. Lauki attīstās kā nekad, tikai pašu neizdarība ievieš iznīcību. Stulbā valdība nenopļauj zāli un neuzliek man mājai jumtu. Stulbā valdība nav uzlikusi vēl lielāku nodokli spirtam un nākas nodzerties.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Norvēģi pilnīgi nejēgas, ka pērk ziemeļvalstīm nekam nederīgus elektroauto. 95% jaunie auto ir elektro. Video saturs.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Vienīgā inovācija no Tesla ir ka beidzot auto liek normālus ekrānus un ka elektromotori ir pietiekoši jaudīgi. Citādi ražotāji vien golfiņus ražoja.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

>Tā "smoga pārņemtā pilsētvide" ir jālikvidē, nevis jāpiebāž ar augstas ugunsbīstamības ķīmiskajiem atkritumiem. Ogļu stacijas pie mums nav, demagog, tā kā viena ķīmiskā atkrituma(degviela un eļļa) aizstāšana ar citu pārstrādājamu mobilo atkritumu lieliski risina smoga problēmu, pat ja tas tiek pārvietots citur. Man nerūp, ka pāķiem būs jāsamierinās ar propelleriem vai saules parkiem.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

>Vienīgie EV fani ir nožēlojama un, manuprāt apkarojama, dzīvesveida piekritēji. Oho, jauns hitleriņš mums aug.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Bradypus jau stāsta par zirga ratiem. Tā runāja kādus 100 gadus iepruekš, ka auto ar benzīna motoru nekam neder, jo degvielu var nopirkt tikai aptiekā, bet zirgi pilsētā turpina to piemēslot un drīz noslīkšot mēslos. Bezizeja.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Kāda mums daļa, kas neder Moskovijā. Meklē vēl.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Tātad esi 1% un tavs anekdotiskas piemērs vien neparāda kopējo tendenci. Vairums uz darbu nevar nokļūt kājām. Savus brīvdienu braucienus var arī izplānot un nē tam nav nepieciešams nīkt pie lādētājiem.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Urļiku propaganda, protams, ka Krievijā Žigulis ir vislabākais.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Tālbraucējs ierunājās, kam ikdienā jāizvago Latvija krustu šķērsu. Atslābsti, tādu ir tikai 1% no braucējiem. Izklausās pēc nelegālās nodarbinātības, ja savs privātais auto jālieto darbam.

Tēma: Augustā 2024 pieprasījums pēc elektroauto Vācijā nokrities par gandrīz 70%

Neviens auto neatmaksājas. Elektrības cena ir vien 1/3 no degvielas cenas, kas nepieciešama lai veiktu to pašu attālumu. Pie tam ar saules baterijām vasarā brauc "pa velti". Ukraina arī labs piemērs, kas notiek kara gadījumā. Elektroauto brauc, bet lohi stāv rindā pēc degvielas.

< 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... 249 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti