Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 249 >

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tas lai kaitinātu urļikus. Kauguri ir ideāli piemērota vieta. Ātrāk notīsies no nīstās NATO valsts.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

BigNafta būs šo uzpirkusi.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

>Stāsti, kā tu risini EV lādēšanu vienādā ātrumā ar degvielas ieliešanu. Kas tieši tur jārisina? Katru rītu ir "pilna bāka". To reto reizi, kad vajag palādēt pietiek ar 15min pie ātrā lādētāja un brauc tālāk. Benzīngalvām jau to grūti aptvert, pielipuši pie tām degvielas stacijām ostīt dinozauru pirdienus. >neliek kaut vienlīdzīgus nodokļus smagākam auto maksāt. Nodokļi jau nav pēc svara, bet motora tilpuma un svara, lai lieki nepērk lielus un smagus auto, kam attiecīgi arī motora jauda. Elektroauto motora jauda tur neko neietekmē.  Ietaupījums kā reiz ir uz Latvenergo papildus peļņas.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Visu var atrisināt, ja grib. Personīgi nezinu nevienu, kas par EV žēlotos. Tieši otrādi, kā reiz pārdeva otru auto, kas it kā bija atstāts garākiem braucieniem. Maksāt 1/3 no degvielas cenas it tiešām krāms, no tāda krāma jātiek vaļā, jo nav nekas labāks kā pirkt 3x dārgāku degvielu.  Auto pirkt tāpat ir vieni zaudējumi, tā kā nez par ko vispār runa. Pirkt auto, lai ietaupītu ir kā čurāt biksēs, lai sasildītos. Nopelna tikai perekupi.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Kāpēc melo? Nekad mūžā nozīmē, nekad nevis kaut kad.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

iAuto rakstīja: Vai ir kāds Latvijā uzradies!? Pastāsti mums savu pieredzi

Kā gan cilvēks, kam uz mājas jumta ir saules baterijas var uzdot šādu dīvainu jautājumu. Tiem kam ir elektroauto problēmu ar uzlādi risina atrisinot uzlādi nevis pārdodot auto.  Jautājums no sērijas, ja bērns netīrs tad mazgāt esošo vai taisīt jaunu? Vieu stāstu, ka pārdeva elektroauto gan esmu dzirdējis, jāatceras kur tas klejoja.

Tēma: Serviss Opelim (pēc garantijas laika pie dīlera)

Meklē šeit, būs gan atsauksmes, gan arī izvēle. getapro.lv/category/transporta-remonts

Tēma: Jaunas zondes met kļūdas - kāpēc?

Mērvienība ir metri...vadu garumā. Model S vadu garums vien 3km un vēl vairāk kontaktvietas.

Tēma: Jaunas zondes met kļūdas - kāpēc?

ABS bloks ir? Ir. ABS sensori ir? Ir. Riepas spiediena sensori ir? Ir. Sūdīgas bremzes ir? Ir. Elektromotors apkarināts ar elektroniku ir? ir. Tā var turpināt un turpināt. Sen vairs nav tie laiki, ka elektroauto ir riteņi+akumulators+elektromotors=auto.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Bajāros jau ir atvērts, cenas tādas pašas kā CircleK ar atlaidi. Tā kā figņa. gasprices.dna.lv/lv/?brand=straujupite

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tas viss vēl sīkums, bet cerams līdz Latvijai nenonāks video ar dzīvnieciņu "glābšanu". Kur viens un tas pats kaķēns tiek izglābts no bedres kurā iekritis, pēc tam no suņa zobiem utt. Ja redziet tādus video tad ziņojiet par vardarbību pret dzīvniekiem it sevišķi, ja video autori no Taizemes, Bangladešas un tamlīdzīgām valstīm. Tie visi video pārsvarā ir nežēlīgi iestudējumi.

Tēma: Jaunas zondes met kļūdas - kāpēc?

Benzīna auto elektrības ir tikpat un vēl vairāk kā električkās. Pie tam pieredze ražojot benzīna auto neder ražojot elektriskos, atkal lien ārā jaunas problēmas.

Tēma: Bolt Drive sliktākais klientu atbalsts - auto nomas koplietošanas platforma

Tā ir Fiqsy(lai vieglas smiltis) un CityBee aplikāciju problēma, ka sliktas zonas dēļ uzvedās tā it kā aplikāciju esi uzlicis no jauna. Sanāk, ka lokāli nekādu profilu neglabā, un ja telefonā dabū 2.5G EDGE tad ir vakars.

Tēma: Bolt Drive sliktākais klientu atbalsts - auto nomas koplietošanas platforma

Tas bija Wolt!

Tēma: Jaunas zondes met kļūdas - kāpēc?

Universālās zondes neder, tā tas ir. Pat ja sākumā iet, tad vēlāk var izmest kļūdu. Der tikai tāda ražotāja, kāds ir oriģināli. Tur problēma, ka vadības blokā lambdas parametri ir iešūti, tai skaitā arī tās novecošanās parametri, un ja nesakrīt tad sākas problēmas.  Vadus lodēt arī nedrīkst, jo references gaisa paraugs pienāk pa vadu izolāciju no štekera. Ja izolācija bojāta, tad rādījumi aizpeld.

Tēma: Parakstamies! Vidējā ātruma radari satiksmes drošībai

Tava skriešana ir nepamatota. Pāķi vienmēr kavē.  -Msh himna- Vienmēr kavēju, bet nu nav jau viss tik slikti. Atkal izvilku par vēlu, Tagad gaidu trešo dēlu Vienmēr kavēju, vienmēr kavēju Pat kad esmu laikā, tad es vienmēr kavēju...

Tēma: Parakstamies! Vidējā ātruma radari satiksmes drošībai

Nekāda atšķirība. Reakcija ar tur neko nedod. Tas gan 650 lielās, ka spējot no zvēriem izvairīties, ja ir ieslēgtas miglas lampas 😂

Tēma: Parakstamies! Vidējā ātruma radari satiksmes drošībai

Kodējs. 70 jau iekļaujas atļautajos 90. Par ko tad satraukums.

Tēma: Parakstamies! Vidējā ātruma radari satiksmes drošībai

Kam viņiem mācīties, autopilots vedīs. Ko vēl viņi neiemācīsies tādu noderīgu? Zirgu iejūgt proti? Neproti? Vot nejēga, ka neproti zirgu iejūgt, tik noderīga iemaņa.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Atpisies :P

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Vispār tas ir GB12 topiks

Tēma: Toyota celica degvielas tvertne

Vēl variants ņemt epoksīda sveķus, stiklašķiedras audumu un līmēt vairākās kārtās jaunu bāku pa virsu vecajai izmantojot to kā formu, veco atstājot iekšā. Nav nekā sarežģīta, tik nedaudz darbietilpīgi un būs arī hermētiska, nopūtīsi melnu nepateiks. Tulīt bļaus ka tā nedrīkst, bet ar ko tāda sliktāka kā daudzi braukā ar cauru bāku vai uzpildes kakliņu. Vienīgi japapēta vai etanols, kas degvielā to epoksīdu nesaēd. Epoksīdu un audumu nopirksi Latvijas ķīmijā - chem.lv/lv/product-category/tehniskie-audumi/stikla-skiedra/ chem.lv/lv/product/epoksida-sveki-d-e-r-331/ Vēl vari painteresēties pie šiem varbūt vēl nodarbojas ar ko tādu: www.facebook.com/www.phs.lv/photos/z%C4%81les-p%C4%BC%C4%81v%C4%93ja-pannas-apstr%C4%81de-ar-poliurea/2739650029384404/ Man tas priekšā, izbeidzās stumjamam zāles pļāvējam panna un protams, ka vietā nekur atsevišķi tādu dabūt nevar(ja var dodiet ziņu), nu tad būs vien pa ziemu jālīmē no stiklenes un jāindējas...

Tēma: Toyota celica degvielas tvertne

Tev tā metināšana nesanāks dārgāk kā jauna? www.trodo.lv/degvielas-tvertne-klokkerholm-8159008

Tēma: Toyota celica degvielas tvertne

Bail ka uzies gaisā, nemāk laikam iztvaicēt bāku. Benzīns šķīst ūdenī, tā kā jāspēj ir izmazgāt.

Tēma: Parakstamies! Vidējā ātruma radari satiksmes drošībai

Esošā paaudze jau ir nelabojama, bet ja jaunie vadītāji nepieradīs ātri braukt tad arī 90km/h tiem būs galvu reibinoši. Maukt naktī uz 130km/h pa tumsu uz mūsu ceļiem ir neprāts, bet šķiet daudziem ir nakts redzamības brilles un zvērus var saskatīt.

< 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 249 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti