Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 249 >

Tēma: Nestrādā start stop sistēma.

Ar savu nepārtraukto start/stop ar ko tad citu. Veicot kreiso manevru arī "uzjautrinoši" minēt kurā brīdī izslēgsies.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Message in a private group or channel. This link will only work if you are a member. OPEN MESSAGE

Tēma: Nestrādā start stop sistēma.

...un kaitinoši.

Tēma: Nestrādā start stop sistēma.

Kāpēc tas vēl būtu jāremontē. Start/stop tikai lieks čakars.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kinžals jau tas pats Iskander vien ir. Gala fāzē ātrums tas pats, lai ir stūrējams citādi izšķīstu gaisā no pārslodzes. Nav tas Kinžal nekāds hiperskaņas ierocis, jo tad arī Iskander tāds ir un jebkura cita ballistiskā raķete.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

viens otru neizslēdz.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

abi vatņiki, tikai slēpti.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Principā jā, nodod datus kanāla pārvaldītājam un CIP par to kādiem kanāliem seko. Neticu tai Telegram "neievainojamībai".

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

>Vienkārši pievienojies dotajam resursam Tikpat labi var Yandex pievienoties uzinstalēt Kaspersky vai sūtīt savus datus pa taisno FSB. Krievam ticēt ir sevi necienīt.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Un kas tad notiks ja nodos?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kam negadās nedaudz Novičoku pārdozēt.

Tēma: Provokācija, konflikts un iespējamās personas aiz kadra.

Fakta konstatācija ir zvērināta tiesu izpildītāja pakalpojums, ja neapmierina policijas darbs. Fakta fiksēšana – 98 euro. Ja fakta fiksēšana ilgst ilgāk par stundu, papildus maksājami 70 euro par katru nākamo stundu;

Tēma: Provokācija, konflikts un iespējamās personas aiz kadra.

Tukša nepamatota tiršana.

Tēma: Čīkst ritošā daļa

Vairs var nebūt tie dekoratīvie aizsargi, atjauno metodičku.

Tēma: Blakusēdošajam siltā gaisa vietā pūš auksto!

Un ko vāciešu hakeri ir saprogrammējuši, ja pirms startēšanas dzeses devējs rāda -30°C, bet ārā +25? Gan jau būs tāpat kā Land Rover, kurš nav piestartējams, vai slāpst nost.

Tēma: Blakusēdošajam siltā gaisa vietā pūš auksto!

BMW buferī norauts devējs rāda -40°C un neļauj kondišku ieslēgt. Gāzes reduktoram bojāts sensors neļauj pārslēgties uz gāzi ari nav nekāda rezerve. Galu galā termodevēja parametri var aizpeldēt un arī vairs nerādīt pareizi, jo ne jau temperatūru tie mēra.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tiec vienreiz skaidrībā par tiem pasaules varenajiem, kas neesot varenie. ANO taču esot nekam nederīga, nav pat vērts pieminēt.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

>kādēļ visiem nav tik skaista dzīve kā taviem vecvecākiem Un kas tad bija šis, ja ne slepkavu aizstāvēšana? Skaisti ir pārdzīvot mocīšanu čekas pagrabos. Tiešām skaista dzīve.  [bez paraksta]

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Vecbiedriem 👍

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Bezmaksas Sibīrijas ekskursijas arī bija skaistas un laba dzīves skola, skaista un skarba daba. PSRS armija arī skaisti, noteikti to vajag atkārtot. [bez paraksta]

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

>A tikai divas nosaka likums, nevis pieckārtēju, kā tev patīk fantazēt. Tas kurš nav vairs spēkā?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Latvijā neko neražo un ir pilnīga nabagmāja - www.rtu.lv/lv/universitate/masu-medijiem/zinas/atvert/sia-mikrotikls-ziedo-vienu-miljonu-eiro-rtu

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

>pat "aļikā" jau vairs neizdosies atrast tirgotāju, kurš būs gatavs uz Latviju kaut ko sūtīt ar to kaktu kantori Tāpēc, ka pretī ir Bradupusi, kas neizņem sūtījumu tiklīdz uzzina, ka nodoklis jāmaksā.  >pierādījumus divreizēja rakstiska paziņojuma saņemšanai pirms piedziņas A ko tikai divas? Prasi uzreiz, lai pieckārtēju uzrāda.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kur tieši problēma? Ja tik grūti nokļūt tad pakalpojums ir pieejams un nemaz ne dārgs. Ja nekur nevar nokļūt tad kur to pensiju tērēt, loģika. >kādēļ visiem nav tik skaista dzīve kā taviem vecvecākiem. Tiem, kas divus karus pārdzīvoja? Jā skaista gan dzīve.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Cik pensionāri tik viedokļi. Ka tik nāktu kāds jauns Zīgerists ar banāniem... Kāda x pēc pienāktos pensija uz mājām pa velti? Par pakalpojumu ir jāmaksā. Tāpēc saku iepriekš sēdējā Baltcom un VIASAT rindās pie kases līdz pedāļus atstiepa, lai tik 10sant nav jāsamaksā bankai. PSRS sistēma banāli sabruka, tā kā diez vai tas ir uz ko tiekties.

< 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 249 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti