Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... 249 >

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šeit: www.spkc.gov.lv/lv/covid-19-statistika >ārkārtīgo tieksmi melot Interesanti to dzirdēt no cilvēka, kas apgalvoja, ka Budapeštas memorandā esot garantijas par NATO nepaplašināšanos. Tāpat arī šinī pat tēmā meloji par Geitsa un Mullisa teikto. Tā kā tas ir sen zināms fakts par tavām valodas zināšanām un melošanu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Apstiprinu, pēdējo boosteri saņēmu pavasarī, saslimu tagad. Tomēr vajadzēja apsvērt boosteri.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Iemet kādu atsauci zinot tavas vājās angļu valodas zināšanas būsi atkal apmaldījies tulkojumā.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

> vairāk un smagāk slimoja tieši mRNA vakcinētie Pēc Latvijas statistikas neslimoja vis. Nefantazē.

Tēma: Kā vērtējat Satiksmes ministra Tāļa Linkaiša darbību?

Tādās vietās automātiski jāliek vidējā ātruma radars un miers. Lai skrējēji samaksā par sasistajiem stikliem.

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

>pāķi iebraukuši divas risas Vispār jau pāķi iebrauc trīs risas kā reiz priekš tricikliem.

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

Vilciens Rīga-Maskava vēl kursē?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Jeļcins atstāja, vēl jau nafta, gāze. Ja savu tautu nebaro tad nauda paliek pāri ko citus piebarot. Aģenti jau nekur pēc PSRS nepazuda, bija pieradināti.

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

Viens FSB aģents būs atsaukts atpakaļ? Nesanāca tikt Saeimā. www.santa.lv/raksts/privatadzive/andris-lielais-atgriezies-maskava-nolemu-panemt-pauzi-54683/

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tā arī ir. Pārliecināti, ka pietiek būt pret Putinu un jau opozīcijas. Skaidrs, ka tas der tikai Krievijas tirgum. Mums tādi nav vajadzīgi jau ir radio un TV krievu valodā.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tā arī ir. Kā to var neredzēt, ka Putins pacēla pats sevi. Ne jau par skaisto vēderu Kalvītis tika LG vai Šrēders Gazpromā. Tas viss ir Krievijas spiegu tīkls, pat vēstniecībās. Tie arī tad ir tie tavi sejas glābēji, piebarotie.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tas viss ir tikai, lai aizpildītu nišu. Gan viltus opozicionāri(Doždj), gan Girkini, gan Solovjovi ir katrs savā vietā un darbojas ar savu auditoriju. Imitācija.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Manējā nebrūk, manējo pasauli nevada pasaku tēli.

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Laiks uzpimpot Golfu - www.facebook.com/reel/808210030505445

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tad jau vēl kādus 3 mēnešus karos, kā Mariupolē.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Samurgoji un nonāci pats pretrunās. Redz bļāva krievi nāk un krievi atnāca, pēc kā vairs mūsu nodokļus Putinam neredzēt. Tava teorija sabruka domā nākošo. No sērijas koki kustās tāpēc ir vējš.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Glābēji ir bailuļi un nejēgas. Nav jau pirmā reize, kad Krievija demontējas un nekas tiem kodolieročiem nenotika. Ukrainā palika kodolieroči, bet bez vadības tie kļuva nederīgi.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tā glābšana ir nosacīta, palikt pie status quo, jo tā bija nerakstīta vienošanās pēc kara, ka robežas negrozām, jo tad atkal sāksies. Bet maz to sejas glābēju atlicis un skaits stipri sarūk. Pēc Dožd skandāla redzams, ka arī liberasti to neglābs būs vien Krievija jādemontē.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nez kādā paralēlā pasaulē jādzīvo, lai domātu, ka Krieviju stipri krata tās labais tēls pasaulē, bet iekšējam tirgum vienmēr propaganda acis aizmālēs, pat ja sašmucēsies. Labi zināms, ka viss sliktais ātri aizmirstās un atliek uzrīkot olimpimpiādi Sočos un atkal visi mīl Krieviju. Nav tur nekāda ilgtermiņa plāna, vienmēr taču kaut kā izgrozīsies un izmelosies. Ja pat ANO nekautrējas stāstīt izdomājumus par inficētiem kaujas odiem, tas pat sit pušu mēģenes kratītājus.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

>bet tieši apzināti veidoja un finansēja šo procesu. Tāpēc, ka rietumi ir tikapt naivi kā tu, kas domā, ka Putins rīkosies racionāli un nezāģēs[gāzes] zaru uz kura pats sēž. Rietumiem no Krievijas neko citu kā lētas izejvielas un noieta tirgu nevajag, tik lēti to var saražot tikai krievu vergu un to apspiesto tautu darbaspēks. Doma bija cēla ļaut iesaistīties globālajā ekonomikā un ka diktatora Putina vietā nāks vietā racionālāks tāpēc arī lai vēl vairāk šo neizaicinātu neiejaucās Gruzijas uzbrukuma laikā, ne Krimas. Bet nē Putins jau neprot apstāties un vajag pārkāpt nākošās sarkanās līnijas. Donbass ar neveiklo "apvērsumu" bija jau neatgriezeniska kļūda, kas pielika punktu šai "glābšanai". Nez vai rietumi vainīgi, ka tuvojās PSRS 100gade, līdz kurai bija vēlams atjaunot impēriju, jo taču PSRS sabrukšana esot bijusi urļikiem katastrofa. Kāpēc Lukašenko seju neviens neglābj, kuru arī taču izskoloja rietumi?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Jeļcins radīja Putinu, pareizāk sakot caur viņu FSB iebīdija Putinu. Rietumu kļūda bija uzreiz viņu neizolēt, bet kā redzams tas dēļ FSB astoņkāju tīkla tai skaitā Merkele. Stasi tīkls joprojām darbojās.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kur Girkins rāva BUK speciālistus pie tam ņemot vērā, ka ar vienu BUK tur nepietiek, jo tā ir vesela sistēma ar vēl atsevišķu radaru. Ņemot vērā, ka MH17 notrieca tiklīdz tas sasniedza palaišanas iekārtas diapazonu tad skaidrs, ka mērķi gaidīja. Tas bija cinisks terrorakts, ko koordinēja no Krievijas kur atradās radars. To ka Putina Krievija ir uz to spējīga mēs zinām jau no 1999g, sprādzieni trolejbusos pirms vēlēšanām un arī tagad ir redzams, ka terroristiskas metodes nav šķērslis.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

>Donbasu sagribēja Girkins un Kremlis pēc iespējas no tiem sūdiem, ko savārīja Grikins & Co centās kratīties vaļā. Kratījās vaļā, jo nesanāca Krimas variants. Tieši kā MMX saka. Vispirms nogaida, ja sanāk spīdoša operācija, tad Putins malacis, bet ja ne tad tie bija zaļie cilvēciņi. Atkal jau glāb Putina seju.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Un kādu labumu deva Putinam elektrosistēmas graušana Ukrainā? Kādu labumu deva slaktiņš Bučā? Nav tur ko meklēt racionālu pamatu Krievijas darbībās. Teiksim tā pati MH17 notriekšana pat bija ļoti ciniski racionāla, lai dabūtu debesis tīras. Militāri nostrādāja ļoti labi, tik nesanāca iestāstīt pasaulei, ka ukraiņi vainīgi. Tāpat kā nesanāca ar Zaporižjas AES apšaudēm, kur pēc tam krievs skaidroja, kā lādiņi pagrežoties pa 180grādiem pēc ietriekšanās un tāpēc izskatās, ka šauts no krievu puses. Uzskatīt vari daudz ko, bet ar tādiem uzskatiem esi vien kremļa noderīgais idiots, kas pavilcies uz viņu cauro propagandu un glāb Putina seju. Kādas tur vēl šaubas pēc tā ka MH17 izmeklēšana ir pabeigta, kā arī par Skripaļu indēšanu Semonjana jau atzinās, ka tie nebija nekādi tūristi. Kur ukraiņiem "izdevīgums" Duginu būtu bijis spridzināt? Atkal jau iracionalitāte norāda uz krievu razborkām.

Tēma: Anti Vernona kampaņa.

Bet tas "pasažieris" prata attaisīt durvis

< 1 ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... 249 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti