Necel paniku, nevis sprādziens, bet purkšķis(hlapok).
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Nevar iedarbināt auto
-Dārgais, man liekas ka karburātorā ir ūdens! -Vai cik mēs gudri !Tu zini kur karburators vispar atrodas? -Mašīnā! -A kur mašīna? -Ezerā!
Noskaidro ģeneratora kodu no Audi kataloga un mēģini iebakstīt to numuru šeit - e-autoplus.lv/ Ja fiziski der tad ņem jebkuras, nav tur spriegumi svarīgi.
Šo rindkopu piefiksējam vēsturei, bet Bradypus jau tāpat pēc tam izlocīsies, ka neteicu cik ilgā laikā.
Siberian Airlines 2001.g jau krievi ar S200 notrieca netrāpot pa mērķi, lai gan arī vajadzētu pašiznīcināties.
> Tad, līdz ar kovidu, tika iznīcināti mikriņi Nekāda sakara ar kovidu. Mikriņus jau bija mērķtiecīgi paredzēts likvidēt tiklīdz tos pārņēma RS mafija.
Erdogans ņem piemēru no Putina. Tam arī regulāri plaukšķi, kad popularitāte krīt. Piemēram it kā čečeņi dzīvojamās mājas spridzināja ar mērķi?, lai pārtrauktu izcīnīto mieru...
Vēl jau neesam palaiduši garām, ka zeme ir plakana un ka debesis izvago ķīmiskās trases. Nost ar apaļās zemes idejām.
>Ziņa par Stremousova nāvi bijusi 2 stundas pirms ziņojuma par satiksmes negadījumu Neizplati dezinformāciju. Nevis ziņa, bet video metadati. Bet tā kā metadati nesatur laika zonas, tad tās divas stundas kā reiz ir laika zonas nobīde.
Neražiņa. Kamēr ārvalstu aģents vēl guļ, ielikšu linku - 53news.ru/mir/opublikovany-pervye-kadry-s-mesta-dtp-v-kotorom-pogib-kirill-stremousov.html
Siltināšanas ir ekonomiski nelietderīgs pasākums, kas sevi neatpelna tik ilgtermiņā rada problēmas. Iegūst slimās ēkas sindromu.
Krievu fantāzijas ir par to ka droni palaisti no civilā kuģa, kam pierādījumu nav un arī neviens kuģis neko tādu neatļautos. Tas no sērijas, ka Ukrainai jāapsola nepielietot inficētos odus. Ko tādu apsolīt nevar, jo tad netieši pūš krievu stabulē.
Guļ grāvī un vaimanā ko tik dziļi sarakti nevar ar gāzi grīdā braukt kā ģerevņā.
Kā jau teicu, kad krievs mūk tad mūk atpakaļ neskatoties ar pārsteidzoši labiem rezultātiem, jo brauc kā pāķi: youtu.be/VUZ3RC5P2cM
Te piemērs kā velk uz zoba šauracainos krievus. Pats tautības nosaukums jau norāda, ka nepieciešams precizēt izcelsmi: youtu.be/_DaSYKEUVSM
Ar ko japāņiem beigušāa sarunas par un ap Kuriļu salām? Joprojām karastāvoklis ar Padomju Krieviju un nekas. Tā kā tās sarunas bijušas nebijušas ar pašreizējo Krievijas Pederāciju, jo nav teikts ka tā vēl pastāvēs šādā paskatā.
Karš Ukrainā parāda, ka jāstrādā pie decentralizētām sistēmām. Tā kā uzkrāt vajag, un tam noderēs elektroauto ar iespēju barot no tā tīklu.
Arestovičs teica arī, ka Krimas tiltu tik viegli neuzspridzināt, taču izrādās tas nav tilts, bet vieglu konstrukciju laipa. Vienīgi ja bija domāts dzelzceļa tilts.
TecDoc saucas tas kopējais katalogs. Tik bildes ir atsevišķi jāabonē tāpēc dažiem nav pilns izmērs. Tā kā kļūdas ar neatbilstošām detaļām uz turieni jāziņo un uzreiz var vairumam uzlabot sistēmas. Otrs populārs katalogs ir Polcar caur poļiem. Tirgotāji paši tos vairs īsti neuztur.
>>varbūt valdniekam galvā nāk domas, ka 30 gadīgi biroja darbinieki tagad kā patriotiskās filmās ņems rokā karogu un metīsies pāri ierakumiem virsū pretiniekam. Nu kā taču visiem vectētiņu gēni un možem povtoriķ. Tik tāds sīkums, ka vairums varonīgo vectētiņu nemaz nepaguva par tādiem kļūt un gēns netika nodots. Cars gan noticēja, ka šim ir varonīga armija, kas NATO ar knipi nositīs un ja ne tad tauta gan būs gatava par caru iestāties.