Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 249 >

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Vēl jau bija šāds: Солдат ребенка не обидит! Bet dzīvē šie rašistu humānisti šauj ar tanku pa bērnudārzu tiešā tēmējumā.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

>Jo cilcēks nevar fiziski karot 10 gadus. Agri vai vēlu viņš grib karu beigt. Ja tā turpināsies, pēc gada, diviem paši ukraiņi teiks - labi, lai viņi savāc savu donbasu, vismaz mums būs miers, nelidos raķetes, varēsim dzīvot normāli. Nestāsti nu. Izraēlā jau cik gadus notiek apšaudes? Tā vienkārši būs jaunā Ukrainas realitāte, kur apšaudes no kaimiņterorista būs ikdiena.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Budžets arī šiem nav atvelēts pietiekoši tām 3500 galviņām, vēl jo vairāk ņemot vērā, kur palika 1,5milj formu(jo karš taču nebūs) tad tas pats ar kodolgalviņām. Plutoniju arī vairs šie neražo.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tāpēc, ka Masks nav vienīgais kam ir satelītsakari. Pentagons atgādināja, ka izskata altenatīvas un atgādināja arī to ka arī SpaceX saņem subsīdijas no valsts, kuras var noraut podā tieši tāpat kā Starlink. Te īss video no "Pērkonpēdas" par šo tēmu:

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nope, beidz melot. Klausi savu elku Simonjanu un atkārto, ka jābeidz melot.

Tēma: Gobzems

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

>Ja interesē pamatojums - viedoklis balstīts tajos putina sejas glābēju aizstāvības izteikumos, ko esi paudis šajā forumā. Nemelo, neko tādu neesmu apgalvojis. Ja nu vienīgi Putins bija spiests saglābt seju, jo prognozēju iebrukumu, ja atkāptos tad nīkulis.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Google ir krievu spiegs ļauj to atvērt: webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:mIJgj1xEA7YJ:https://vz.ru/news/2022/10/12/1181839.html&cd=1&hl=lv&ct=clnk&gl=lv

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

ad hominem, ad hominem

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Masks saņēmis no krieviem brīdinājumu un tagad atpērkas. Negribās polonija tēju.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

>Neviens pie pilna saprāta esošs cilvēks, neticēs, ka tu par šādu pieeju pirmo reizi esi uzzinājis no manis vai ka tā ir kaut kāda īpaša kremļa TV pieeja. Tā ir īpaša kremļa pieeja, jo tiek izteikts apgalvojums, bez nepieciešamības to jelkādi pierādīt. Un apgalvojums, ka aizstāvu Putina sejas glābējus nav nemaz melīgi sagrozīts viedoklis. Kā tad.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Un Bučā līķi "kustējās", jo sfērisku spoguli krievi nepazīst. Tak video noskaties pa kadram, uzplaiksnījums pirms auto pazūd. Sprādziens bija no apakšas, tikai sabotāža vai raķete/torpēda. Tas ka FSB atkal vainīgos meklē sāk izskatīties pēc Duginas varianta eskalācijai. Tik ātri nekad tās izmeklēšanas tur nedod rezultātu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kur meli? Ir tikai vienkāršs jautājums no kura atkal izvairies.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Viena tante teica. Kur video ar stāvošu(vilcienu)?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Sakarā ar Krimas tiltu aizdomas, ka ASV satelīti jau darbojas tiešsaistē un redz ar ļoti nelielu aizturi reālā laikā tāpēc vien ar to nedalās vien pačukst kurā Maxar komerclidojumā ir vērts ieskatīties. Ja ieraudzīs kādā kvalitātē bildē militārie satelīti, tad krievs aiz skaudības zemē ielīdīs, tiešā un pārnestā nozīmē.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Labāk Bradypus izstāsti izmantojot savu unikālo un nekur citur(izņemot kremļa TV) nedzirdēto dedukcijas metodi skatīties kam kas ir izdevīgi. Izstāsti kam Krievijai ir izdevīgi, ka Gazprom nepārdod gāzi? Laikam atkal ASV to liek darīt.

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

Neizlokies tārps. Vari nepūlēties tava definīcija par ad hominem tāpat ir tiktāl sagrozīta, ka neatbilst jēdzienam. Vienreiz un otreiz pieķerts melos turpmāk arī ir ar melīgu dabu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu atceries, kā Putins 1999. gadā nāca pie varas nekas nav mainījies. Redz lai meli ir ticamāki, tiem daļēji jābalstās arī uz faktiem, tā kā sprādzienus ienadnieka teritorijā vajag. Un atkal jau ad hominem no melīga divkoša, nepārstāvu nekādu Putina glābēju varzu, tā kā komentārs lieks.

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

Savas angļu valodas zināšanas un melīgo dabu jau nodemostrēji tulkojot Geitsa teikto. Nevietā ir tad, kad bļauj, ka oponents it kā vēršas ar ad hominem, lai gan tā nav, rezultātā pats izmanto ad hominem. Visbiežāk ad hominem kā reiz tiek piesaukts nevietā.

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

Tas ka esi melīgs divkosis ar sliktām angļu valodas zināšanām ir fakts nevis ad hominem. Skaļi bļaut ad hominem nevietā arī ir ad hominem. Tas nav burvju vārdiņš ar ko vienmēr apklusināt oponentu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Malacis savu ārvalstu aģenta lomu esi izpildījis teicami. Izmetis 100 un vienu versiju un uzdevis neskaitāmus jautājumus, lai saduļķoto ūdeni. Nekā taustāma gan tev nav.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tak vatei iekšējā tirgū var sastāstīt jebko. Piemēram tajā rotaļu laukumā aug jaunā Azov paaudze un ir leģitīms mērķis to sašaut. Kosmētikas noliktavā noteikti bija pāris Himarsi paslēpti utt. Kopš kura laika Krievijā rezultāts ir svarīgs, svarīgi ir parādīt muskuļus.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kur tu rauj tās pasakas par stāvošo vilcienu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Un kur tavam "vicienam" lokomotīve?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Senajā Romā mirkli pirms sabrukuma arī šādu lēmumu pieņēma par cenu iesaldēšanu, rezultāts neatšķīrās rezultējās ar melno tirgu un sabrukumu. Sen izmēģināts paņēmiens.

< 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 249 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti