Tā arī bija, ka tās rezerves iebrauca pa taisno lamatās un daļēji iznīcināti. Tā rezerves uz fronti pa tiešo nepārmetot, jo nav iespējas uzreiz noorientēties apvidū, līdz ar to viegls mērķis.
Atnāks Bradypus un jums izstāstīs, ka šī bija Pasaules Nevaldošās elites(PNE) komanda Putinam atkāpties un to viņš arī dara. Masterplāns ko tikai dziļi anālītiķi spēj saprast.
Salašņu armija bez vienotas komunikācijas diži turēties pretī nespēj, der tikai uzbrukumiem atsevišķām grupām. Cerams, ka neko arī no šī nemācīsies.
Pat tie krievu liberāļi sāk stostīšanos, kad par Krimu pajautā, vai viedokli par okupekļa nojaukšanu. Slima nācija. Tas pats Navaļnijs ar to sirgst. Tur Arstovičsm taisnība un to viņš pateica šiem sejā, šie tik taisnojās ka nē mēs būsim demokrātiski, uz ko pajautāja pretī, tad ko rīkosieties pret Krievijas interesēm? Skaidrs ka nē, Krievijai tak nav citu pastāvēšanas mērķu.
Vai es iepriekš neprognozēju, ka ja krievs muks tad muks atpakaļ neskatīdamies. Tie grupējumi ir tāds kolhozs, ka katrs pats pat sevi.
Tie papildspēki vairāk izskatījās pēc piegādes transporta plus vecas artilērijas. Uz ātru roku sakasīja priekš TV bildes. Pat ja metīs nesagatavotas rezerves rezultātā būs kā martā - mettālūžņu kaudzes.
Ne jau bez saviem panikas cēlāja komentāriem iztika. Tā kā visas pretenzijas Ženēvai, kas to atļauj. Manu propānvāģi ar laika bumbu nevienam nevajadzēs, bet tādi mazuta auto ar mīzeļmotoriem gan būs cieņā.
Tipisks uzmanības trūkums. Kā katrā ziepenē ir sērijas, kur galvenie varoņi kļūst akli, pazaudē atmiņu un vēl citādas ikdienišķas likstas, tā diktatoriem uznāk "nogurums", kas tiek izteikts publiski, pēc kā skatās kurš sāk izstiept kaklu uz viņa vietu un galvas ripo. Nekur viņš netaisās iet, jo tā būtu pašnāvība, sēdēs līdz pēdējam.
Satelītus nevar notriekt, jo tad rodas atlūzas, kas radīs problēmas pašiem desmitiem gadu uz priekšu. Triekt satelītus var tikai valstis, kam nav nekāda interese lidot kosmosā.
Bļaujot Ad Hominem nevietā pats kļūsti par Ad Hominem, jo tas nekādi nemaina faktu, ka Bradypus esi melīgs plakanzemes divkosis un teiktais ir jāskata caur šo prizmu. Uz ielas taču arī ceļu nejautā 3gadīgam bērnam, jo viņa atbildes nav diezko uzticamas.
Izskatās tiešām padevās, ielaida pat iekšā un nekautrējās pat savu Z tehniku paslēpt. Tādi diletanti un sliņķi. A tā varētu kaukt, ka iepriekšējais video ar armijas tehniku ir feiks, tagad nekā.
Un pārsvarā tie kas varēja bēgt arī nav nekādi zemeņu lasītāji, kā te LV bija sacerējušies uz lēto darba spēku, tāpēc arī bēgļu saprotamas prasības, ka nevēlas tikt izmitināti nekurienē. Bet kā tas ķerās kaklā kremliniem, ka nu kā tā var, nu kā tā var, redz vairs krievi nav izredzētie cietēji LV.
Nav nekādas korelācijas kad nonāk līdz ticības jautājumiem tad smadzenes atslēdzas. Tā Krievijā pilns ar Z atbalstītajiem ar vidu it kā augstāko izglītību, ar reliģisko sektantu netrūkst ar visu izglītību. Pašapmāns.
Pielādētu jautājumu uzdošana bez vēlmes saņemt uz tiem atbildes ir prasta kremļa demagoģija tā kā skaidrs kā ledeni cūkā.
Kā bija teiciens viens muļķis var uzdot tik jautājumus cik 100 gudrie nevar atbildēt. Uz pielādētiem jautājumiem nav jāatbild.
Piemēram jautājums vai 650 joprojām ir kremļa padauza nav jautājums uz kuru var atbildēt ar jā vai nē, jo jebkura atbilde jau ir taisnošanās.
>Ziņu vienkārši paņēma un palaida tautās jo pilsonim vidējam tāpat neko vairāk nevajag, bet domāt kaut kādu loģiskāku scenāriju nevienam vairs nav vēlmes.
Stāstiņš paspruka no vietējā kolaboracionista nu un nācās vien to laist tautās nepieslīpētu. Tāpēc arī nav vienojošies cik laivas, cik desantnieki utt. Iepriekšējā dienā gan bija kārtējā "diversantu" aizturēšana, kad gribēja divītī uzraut gaisā AES ar rotaļu dronu. Pat izdrikājuši uz melnbaltā printera satelītbildi ar AES. Cepuri nost, pēc FSB izgāšanās ar The Sims DVD diskiem šeit jau FSB bija labāk pacentušies.