Kāda tur jezga, kāds nemāk uzdot jautājumu un saņēma nepareizu sarakstu. Arestovičs pirms kāda laika atlaidās pats un kļuva par ārštatnieku. Tā jau mysu žurālisti arī izgāzās, kad Lembergam pajautāja vai šim pieder naftas bāze, ar smīniņu atbildēja ka ne, jo tieši jau nepieder.
Muti virinās pēc kara, tik kuru interesēs kādas tur bijušas iekšējās intrigas.
Nesakās gan tik labi kā varētu gaidīt no analogovnoņet. Tāds traucētājd pats kļūst par viegli nopeilējamu mērķi, pie tam nevar traucēt visas frekvences vienlaicīgi. Jā komerciālo dtronu 2.4G un 5G var traucēt, bet militāro dronu ar patvaļīgu mainīgu frekvenci diez vai. Kopš ir software radio tā vairs nav problēma lēkāt pa frekvencēm.
Iesniedzēj dabūsi pretī, tā kā par vēlu jau, nocitēju tavu bazāru. Vispār ar iedomu draugiem cīnās citā iestādē ar ērtiem krekliem un mīkstām sienām.
Un kas tev pret vārdu ārvalstu aģents, Latvijā tas nav nekas krimināls, tā ir uzslava censoņiem, kas pilnīgi nesavtīgi piegādā ārvalstu ziņas bez nekādiem zemtekstiem vai komentāriem.
Neiešu taču rakāties caur visiem ārvalstu aģenta verbālās caurejas ierakstiem.
Kaut vai viens ieraksts ar slēptu reklāmu:
650
11.02.2021 14:23
-jā, tieši ar TO vajadzētu "sākt",ka iedod pašu iespēju kā tādu un ļauj izvēlēties produktu.Nevis vispirms noimitēt giga-darbību,piesaistīt mega-resursus,saņemt pasakainu atalgojumu, bet rezultāts būs "kaut kad".
650
20.06.2021 3:51
-bet Čiekuru kanibaaldirsā /bālajā ievietot tiešām vajadzētu, lai pārbaudītu vai un kā placebo nostrādā.Jā.
Kā tad tev nav bijis sakars ar Sputņiku, ar Putina krānu mutē te skrēji kopēt sputņika ziņas un ka bez sputņika gals mums klāt. Tā kā turpini ostīt smirdīgo LPG braucot aiz manis ar savu ne-BMW.
Nevis sabiedrotie, bet Briselei bija plāns, ka Maskavu iesaistot starptautiskajā ekonomikā tā nezāģēs zaru uz kura pati sēž. Bet izrādās zāģē gan un ka Maskava būs ik stulba negaidīja. Baidens arī diplomātiski norādīja, lai nelien Ulkrainā, bet krievs jau diplomātiju nesaprot, kamēr pa purnu nedabū lien pār sētu.
Lai paredzētu, ka gopņiks Putins izraisīs karu ir jābūt nevis anālītiķim, bet vēsturniekam, redz kur jau tālajā 2004. gadā tas jau bija skaidrs. Ne jau Baidens atļāva pakarot, urlu gopņikam diplomātiski nesaka "tikai pamēģini" vai "būs slikti, ja mēģināsi", jādod pa purnu uzreiz citādi nesaprot. Diemžēl kad gopņiks jau lien pār sētu tad šis skaļi raud, ka viņu sit.
muahahaha...lielākus murgus nav nācies lasīt. Kremļa lapās šo izlasīji, ka ķirzakcilvēki valda pār pasauli? Pirms kara analītiķi muldēji pilnīgi ko citu.
Tas ka klejo vieglāks variants ir tikai veiksmes faktors uz ko pārāk nevar paļauties. Vīrusam nav tāda mehānisma kā noteikt vai pacients ir miris vai izveseļojies, tā kā abi ir iespējamie scenāriji.
Kaut kā Javelin un NLAW tajā melnajā caurumā neiekrita un kremļa pasaciņas par pārdošanu melnajā tirgū arī nepierādās, ir vien feiki sludinājumi, tipa kā eBay tanks bija it kā ielikts.