Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 249 >

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Asinis Kalviņš nepiedāvā nolaist? Nav tādas slimības saaukstēšanās, tāpat kā nav plaušu karsoņa un žņaudzēja.

Tēma: Gāzes apkure privātmājai

》Latvijā tāda ir praktiski visa teritorija, bet par 1 EUR neko nedod. Kāpēc jāmelo, skrien un pērc itāļu variantu par 1EUR. Un tāds ir tikai 1 piedāvājums tātad nekā depresīva: www.edonet.lv/muiza.html

Tēma: Gāzes apkure privātmājai

Normatīvi ir kaķim zem astes, tā ir teorija laboratoriskos apstākļos, kas praksē nav attaisnojusies. Pārāk daudz mainīgo, kas tur nav ņemti vērā.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

》Bradypus 25.02.2022 10:43 To 2022. gadā vajadzēja ievērot ASV, kad izlēma stumt NATO iekšā Ukrainā, lai varētu izveidot bāzi un ievest savu karaspēku vēl tuvāk Maskavai. Krievijas atbilde šādā situācijā ir loģiska. ----- Kur ir Krievijas loģika tagad, kad Somija un Zviedrija ar vienu kāju kau NATO? Kurš tos tagad stumj? Analītiķis hrenovijs.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tālu vari aizbraukt bez benzīna dezinformator? Zināji, ka kājām arī uz veikalu var aiziet.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Krievu visokotočnojas raķetes, točna trāpa turpat kur palaistas. www.youtube.com/shorts/sCPPT5Xa4gY

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

To nu tā kā vajadzētu saprast, ka pēc epopejas ar poļu lidmašīnām publika tiek turēta lietas kursā ar 2-4nedēļu nobīdi(atceramies līdzību ar C19 testu rezultātu aktualitāti). Ja saka ka piegādātas 4 HIMARS apmācībām, tātad lasām ir ukraiņu brigāde jau apmācīta un HIMARS jau sen kaujas laukā, ko arī tagad redzam. Tās basņas, ka uz robežas jau visa NATO tehnika tiek sašauta ir vien baldriāņi vatņiku armijai, nekādi pierādījumi tam nav, "visokotočniji" raķešu triecieni pa riepu servisiesm kā jau paredzēja apsīkuši, nu jau pat velk ārā vecās Točkas-U, kuras krieviem vairs "neesot". Ne velti krievi jau aktīvi apšauda Doņecku, lai slēptu pēdas, ka tulīt ies vaļā Doņeckas apkārtnē pa militārajiem mērķiem no liela attāluma. Tā teikt sities savējos lai citi baidās, tā "otvetka" par iznīcinātām noliktavām tiks raidīta nevis pret pārējo Ukrainu, bet gan pret nepateicīgo Doņeckas bidlu masu, kas nenesa carelim uzvaru. Atceramies, kāpēc Adolfs līdz pēdējam nepadevās un pat izdeva pašiznīcinošas pavēles, jo vācieši piekāsa pasaules iekarošanas plānus. Ādolfs II tagad darīs to pašu, ja atkāpties tad kā Bučā un citur, bet vēl ar lielāku nežēlību.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Atdeva tikai Krimu, un jau tad krievs pateicībā uzbruka Donbasam, lai būtu jauns strīdus objekts un Krimu aizmirstu. Te gan viens sazvērnieks tepat topikā skaidroja, ka tas tā neesot un "republikas" esot atsevišķs konflikts. Izsludinot ATO teritorijas tika gandrīz atkarotas, bet tad Krievija diezgan atklāti iesaistījās un sadzina ukraiņus katlos dēļ pārgalvīgā atkarošanas plāna, jo naivi paļāvās, ka tik atklāti krievs iekšā neies. Ar to arī aktīvā fāze beidzās, tā kā nestāsti, ka nebija plāna.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Mazas uzvaras jau ir. D-Osetija un Piedņestra vairs nealkst būt par Krieviju. Nebūšot referenduma. Kad dzīve ies uz leju tad arī citi reģioni sāks pārdomāt vai turpināt stutēt Maskavu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Izskatās, ka visi mēģina izlīst pa lēto ar blefu un cer ka pretinieks padosies. Kad dabū pretī tad ir puņķi un asaras.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vīruss nav gāze. Sēdies 2.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Labi, ka atklājies, ka pirms tam mēģināji iestāstīt pretējo. Hiperbolas tev patīk, brīnums ka no maskas nenosmaki, kas nekam nederot, bet tai pat laikā aiztur CO2 tā ka jāģībst. > ka koncentrētas gaisa plūsmas izkliedēšanai Fizikā tev sēdies 2.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tad kāpēc svecīti nevari nopūst caur to? Tad ko maskai poras mazākas par gaisa molekulām? Nekad neesmu teicis, vienmēr esmu teicis...un tad seko kārtējā Bradypusa taisnošanās ka ne tā saprasts. Patīk tev demagoģija, dramatizēt līdz galējībàm, nekas nestrādā, neko neaiztur, viss slikti.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Shiiram banu var pagarināt, joprojām pašapmierinās. Protams arī šis apgalvos ka tas jau nav viņš, jo neesot laika ar muļķībām nodarboties. GB12 17.jūnijs 2022 9:24 Gribu strūdeli aiz vaiga! iauto.lv/zinas/velo/41239-vii-apdzen-tik-bstami-ce-velosipdista-acm-video?cview=all#comments

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Strādā arī šīs, nevajag pat uzpurni, bet purni gan ir tikai pāķiem.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kas vainas, negrib elpot putekļus. Saimniecībā tās masku rezerves joprojām noder neskatoties uz Bradypusu viltus teorijām, ka neko tās neaizturot.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ka vispār tās atvērt, ja prasa kaut kādu kremļa spiegu rīku Telegram instalēt.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Rašistu aizstāvis plosās, 650 ir atmaskots.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Man jāatbild par to, ka pats lielījies, kā apjāt iAuto balsošanu? Internets visu atcerās, vari neliegties un melot ka tā nav. Raksti ar visiem taviem komentāriem, kur pats sev 250 plusus saspiedi ir joprojām pieejami. Protams melosi līdz galam un stāstīsi, ka tas nebiji tu, tā kā netērēšu laiku tagad meklēt tos rakstus, man tev nekas nav jāierāda, pats zini.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Krievijas izrādās vispār 15gadu vecas, Pentium 4 līmenī. kripto.media/krievijas-procesori-elbrus/

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Marš uz savu topiku autoklikera pavēlniek- iauto.lv/forums/topic/41281-650-personiga-sleja-vieta-kur-izlamaties?pnr=1

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Lūdzu mani profilaktiski banot uz nedēļu, dēļ tā kādam salicies ka pazīstu viņu personīgi.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Neko tādu viņs neteica, ir intervija vēl pirms totālā kara kur visu izlika tieši tā kā notika. Vienīgi pārsteigts bija, ka Kijevā neiegāja, jo tā nebija nocietināta, kā pats tagad izpļāpājās. Ne velti pirmais satraukums un vispārēja iedzīvotāju apbruņošana un Molotova kokteiļu gatavošana. Tas gan civilajiem nāca par sliktu, daļēji veicināja notikumus Bučā. Kas tad par Porošenko ir nācis gaismā. Vienas baumas.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Krievijai jāzaudē pret Ukrainu nevis NATO tad arī būs mācība nelīst arī ne NATO valstīs. Krieviem pamazām jāizlaiž gaiss, lai paši sāk nogurt no karošanas. Nu jau ar kodolieročiem ar vairs tā nežvadzinās, sāk jau saprast, ka paši vien mēslus ievārija un nemaz vairs tā nealkst iekarot visu pasauli.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Ukraiņiem laiks ir viņu pusē, nav ar zobiem un nagiem jāturas pie katras pilsētas. Kad sāks dzīt krievus atpakaļ tad šie skries neatskatoties, kā jau no Kijevas bēga pametot visu. No Afganistānas PSRS arī tikai video sižetos atkāpās "cieņpilni".

< 1 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 249 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti