Ķīnas procesori ir apmēram 10gadu atpalikušu veiktspēju.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Ķīnas procesori ir apmēram 10gadu atpalikušu veiktspēju.
》tu nevienu reizi neesi pierādījis sava tupā bazara pamatotību Man nav jāpierāda, labi atceros kā pats lielījies ar skriptu padalīties.
Man nav jātskaitās, pats jau iepriekš palielījies, ka dročī mīnusus un lepni paziņoji, ka dročīšot arī turpmāk. Tā tik turpini. Divkosi atceros tavu atvilkšanos šeit, kašķis jau 5 komentārā. Kārtības ieviesējs. Kā atvilkies tā vari aizvilkties dezinformator, iemācies komunicēt un neiepīt "ziņās" savus vēmekļus.
Lai tas nenotiktu jau mērķtiecīgi krievi tās baznīcas līdzināja nost ar zemi. Tipa redz kas notiks, ja mēģināsiet atdalīties.

Tev atkal mīnusiņi saspiedās, beidz lauzt iAuto serveri.
Jau atkal pašapmierinās zem GB12 nika - iauto.lv/zinas/testi/41069-tv-auto-zias-test-kpc-taycan-pieprasjums-turpina-augt-video?cview=all#comments
Arestovičs nolamājās un ir rezultāts: www.delfi.lv/news/arzemes/cnn-asv-gatavojas-nosutit-ukrainai-talas-darbibas-rakesu-sistemas.d?id=54393100 Nav jau pirmā reize, iepriekš tā pie tankiem tika. Jāatceras, ka publiski tiek apspriestas, jau vecas ziņas, kamēr sūdzās, ka nepiegādā tikmēr no frontes jau video kā tiek liktas lietā. Pretiniekam nav jāzin kur un cik piegādā. Līdz šim viss lielos vilcienos notiek kā Arestovičš paredzēja, daudz labāk jūt "pasaules kārtību" kā Davosas pseidoeksperts Bradypus, kam nekas nenotiek kā paredzējis, pa šo kariņu neparedzēja, kaut es jau to minēju, ka pēc olimpiādes iebrukums notiks, mērogu gan neparedzēju, nedomāju, ka Putins ir tik stulbs un sastrebs karstu. Arestovičs vienmēr to ir teicis, ka...
Tev atkal mīnusiņi saspiedās, nelauz iauto sistēmu dabūsi atkal banu.
》Ka tavā vietā iztulkoju un iekapīpistoju? Netēlo nu naivo dievgosniņu. Informātors hrenovijs. Nekad un nekur tu dezinformator un ārvalstu aģent tāpat vien neko neiekopē vienmēr ir klāt tavs šķidrais pļūtījums. Motivācija nav skaidra un izteiksmes veids pavisam neskaidrs, bet kļūst arvien skaidrāks kāpēc tā.
Ne jau kravu pieņemšanā, bet nogādāšanā ir problēma. Un vedot pa sasuzemi sanāk dārgāk, āfrikāņiem abas nieres būs jāpārdod lai tos nopirktu, nepietiks vairs ar vienu. Šķidrs tev tas dirsiens un garām.
Tēma: Paraugs satiksmē
Nē es neko nezinu, ka Nordeka brauc caur Ulbroku un Līčiem. Tas ir lielumliels noslēpums. Pieķerti, arī tas triks par it kā nestradājošu karšu termināli.
Kurš tad vistas ar graudiem baro. Tur iet pārtikas atkritumi.
Tēma: Paraugs satiksmē
》ATD ir visai bezzobains iestādījums
ATD ir zobains tās pārstāvis sižetā taisnojās ar balinātiem matiem un porcelāna zobiem, tā kā nav bezzobaini ![]()
Tēma: Paraugs satiksmē
TV sižetā bija balss ieraksti no tās zagļu grupas no Nordeka nolaupītajiem maršrutiem, tā kā ir doļā. Tā arī uzvar tā lētākā cena.
Tēma: Paraugs satiksmē
Nordeka šoferīši arī paspīdējuši "jūras spēku" whatsapp grupā. Nekādu pārsteigumu, viena mafija. www.lsm.lv/raksts/zinas/zinu-analize/autobusu-soferi-krapjas-zog-degvielu-bridina-par-kontroli-cata-aizliegtais-panemiens-iefiltrejas-uznemumos.a458097/
Nekādu miera nosacījimi no Krievijas nav. Joprojām turās pie sākotnējām nerealizējamām prasībām.
Tur labs prikols ir pajautāt šādā secībā: -Esat Krievijas patriots? -Jā! -Atbalstat Putleru un Specoperāciju. -Jā, Heil Putler! -Paldies par atbildēm, esat iesaukts, mēs esam no kara komisariāta lūdzu sekojiet mums. ...intervējamais mūk ko kājas nes
Es saprotu, ka esi stingrās rokas piekritējs un labprāt redzētu šeit totalitārismu. Nesanāks, uzņēmēji paši izvērtēs ir vai nav izdevīgi Vecrīgā nodarboties ar uzņēmējdarbību. Ironiski, ka par realitāti runā personāžs, kas visvairāk no tās ir atrauts. Uzbūris ainiņu savā galvā kā darbojas pasaule un tik maļ. Tik realitātē nav ne pasaules varenie, ne valdošā režīma. Redz kur nupat stingrais valdošais režīms pats ar sevi sakašķējies.
Ja tik zinošs esi tad vērsies KNAB nevis pļurksti šeit. Kārtējie šizo murgi.
Lab, lab zinu ka nav tik vienkārši. Google ari analizē tuvāko trafiku un ja urļiks aiz sienas skatās vates Youtube kanālus tad arī reklāmas sāk lekt krieviski un piedāvā tos kanālus arī citiem kaimiņiem. Īstenībā diezgan trula sistēma, nekas tur baigi personalizēts netiek tā kā atteikšanās no personalizācijas ir tikai par sliktu, nevar norādīt ka neinteresē.
#2 Lai LVC paskaidro kāpēc(kukulis liels un mazs?) tika pieņemti nekvalitatīvi veiktie "dubultā virsmas apstrādes" darbi un kad tas tiks labots. Kādi pasākumi tiks veikti lai tas neatkārtotos nākotnē. Varbūt publicēt nekvalitatīvo darbu veicējus un izslēgt no līdzīgiem iepirkumiem turpmāk. #3 Kāpēc regulārai infrastruktūras uzturēšanai nauda nekad nepietiek, bet kad tā novesta līdz sabrukuma stāvoklim tad līdzekļi tiek atrasti, kaut kvalitatīva uzturēšana būtu izmaksājusi lētāk?
Jūtūps rāda reklamas atkaribā no interesēm. Ja meklē goglī kur ieķert kartējo ātro kreditu, tad tādas reklāmas ari turpmāk saņemsi. Kamēr jūtrubs aizbildinoties ar pandēmiju kvalitāti samazināja LTV to tiešraidē caur ēteri tieši pretēji palielināja, nekāda vaina tagad skaņai un bildei. Itāļu signāls sūds vien bija.