》Vecrīga, kurā viss ir izmiris jau tu neesi pamanījis,
Protams ka izmiris, ja viss bizītis balstijās uz tūristu apkrāpšanu. Prāga ar izmira. Bet vieta tukša nepaliks.
Supernova bija daudz kvalitatīvāk pasniegta kā eurobalagāns. Tavi mīļie itāļi salaida grīstē.
Un LTV nekādu aizdevumu reklāmu nav, beidz murgot.
Francijas un Vācijas vadoņi lūdz padoties tikai savtīgu interešu pēc, lai ātrāk varētu lekt pa vecam. Plus vēl iebarotie kremļa lobijisti šos parausta. Davosa un citi pasaku tēli ņepričom.
Jāaudzē ĢMO, tā aug ātrāk. Sāksies ĢMO uzvaras gājiens.
Brīnums, kur Krievija tur augstu tikusi. PSRS laikā graudus importēja.
Ļoti labi ka bez spoguļiem.
Krievijas teroristi cītīgi apšauda traktorus uz laukiem, kā arī mīnē tos, lai maksimāli krīzi padziļinātu. Ukrainā nolaupītie graudi gan arī neatsver gaidīto, asiņainos graudus negrib īsti neviens pirkt.
>passākums ir kļuvis 100% politisks
Jāsāk pierast, ka viss ir politika. Ja neinteresējies par politiku, tad politika kādā brīdī interesējas par tevi, nekur neaizmuksi.
Arī nav plašāk pazīstami, nonāca turpat misenē, pie pārējā popsa. Pat ādas krāsa nelīdz, tas vairs nav nekas īpašs.
Muļķības, briti parasti sūta pilnīgi tukšus numurus ar lēkājošiem sienāžiem(no sērijas Eilands, Justs, Citi Zēni utt) tad arī nav brīnums, ka nebalso. Britiem(tāpat kā tagad austrāļiem) nepalīdz kaimiņu būšana līdz ar to, ja nav tad nav, politiskais balsojums tos neglābj.
Šogad arī uzvarai nepietiktu, pārāk neizteikti līderi tāpēc arī likumsakarīgi Ukraina tika.
NA tieši atbilst definīcijai.
>Ar to arī esam tik dziļā pakaļā, ka ne vien dzīvojam nabadzībā un miskastē
Ko no demagoga citu var gaidīt kā vien tukšu pirdienu. Nedzīvojam ne nabadzībā, ne miskastē, skaidrs kādu TV saturu patērē.
>visa Davosas elite
Nesen taču atzini, ka pasaules valdošā elite neko nevalda un Zeļenskis to nepaklausīja un nekas. Tagad atkal tev Davosa. Tad beigas ir tavai valdošajai pasaules kārtībai?
Es nē, tu gan sazvērestību teorētiķi.
Aizgāja nebutībā uz evolūcijas rēķina(komplicētie nomira), tieši kā gribēji, jo redz nepareizās grupas vakcinēja. Tagad kad Omikrons novakcinē vēl vairāk tās nepareizās grupas tas vairs tevi nesatrauc. Pagaidīsim rudeni un to ir vai nav kas nebūtībā aizgājis.
Nepaguva nošaut, kā iepriekšējo.
Bradypus vienmēr teica, ka ierobežojumus PVE nekad neatcelšot. Kā tas nākas, ja ierobežojumus pakārto reālai situācijai...tā tak nevarot būt.
Norautas faila beigas tāpēc arī nespēlē. VLC pleijeris te var palīdzēt.
Pamēģini ielikt MicroSD un rakstīt tos video uz ārējās SD kartes.
iOS nekad neuzkaras, tur tik iesalst pārstartējas un vis taču kārtībā var taču pat nepamanīt. iOS lietotāji ir vienkārši lielāki meļi. Tādus gļukus kā iOS neesmu uz Android novērojis.
Piemēram uz EsTelefons pazūd skaņa, nekādi neizdodas to ieslēgt izpildot jebkādus rituālus, pārstartē un atkal vis labi. Līdzīgi pazūd zvana signāls(arī modinātājs) arī bez restarta neizdodas to atjaunot. Plus vēl pat jauns iPad slēdzas aukstumā arā, bet ražotājs sprauž batonus, ka tas ir normāli. Jā tas ir normāli ķīniešu sūdiem, fakts.
Mariupole iespējams kā kompromiss, lai krieviem arī tiek kāda uzvara un ir "runājamāki" sarunās. Mēģināt līdz turienei izlauzties tiešām ir zaudēt dzīvo spēku diezgan bezjēdzīgā operācijā. Kamēr vien krievi uzbrūk tikmēr ukraiņiem izdevīgāk ir aizstāvēties un netērēt spēkus bezjēdzīgi. Tas ka Hersonu nenoturēja un līdz ar to Mariupoli ir viena no ukraiņu armijas kļūdām, par kurām arī Arestovičs jau norāda, kā tādu nav mazums. Karā, kā jau karā, ne vis ir ideāli.
Girkins tagad ir Žirika vietā, sagatavo publiku, tik Žiriku uz pārrunām atklāti neizsauca.
Moš internetu ar pa sliedēm varētu padot.
Ticēt šitiem ir sevi necienīt. Lavrovs teica, ka iebrukt ar netaisoties.
To augsto velli vēl drusku augstāku un varētu jau pieķerties pie trolejbusa vadiem.
Tie kas tur ir tāpat ir plastilīns, ka mīcīsi tāds arī iznāks. Nogriez KremļaTV un būs paraugpilsoņi.