Stāsti vien. Tā cukura nozare bija stipri subsidēta un ar 4 katastrofām gadā(pavasaris, vasara, rudens,ziema). Labi ka nolikvidēja, apnika jau tās vaimanas nepārtraukti klausīties. "Lētais" vietējais cukurs mums dārgi maksāja, gluži kā lētā krievu gāze.
Baidens precīzi noraksturoja Putinu - Putins ir slepkava un viņam nav dvēseles.
Tas tik vēlreiz pierāda cik patiesībā tādi Bradypusi ir bīstami kad nonāk pie varas(piem Lukašenko). Tiem ir savs īpašs redzējums, kā iekārtota pasaule un neviens notikums šo vīziju nespēj sagraut vien pastiprina to iepinot tālāk savā alternatīvajā realitātē.
>Tu esi tik tups, ka neesi pamanījis, ka tieši to visu laiku saku.
Viss ko esmu pamanījis, ka tas tavs "visu laiku saku" katrreiz mainās mainoties apstākļiem. To nu gan esmu pamanījis.
Izlasi ko tu tur pats nopublicēji. Tas pat nebija tulkojums, bet savā šizofrēniskajā mērcītē pasniegts savarstījums bez atsauces. Internetu atslēgšot. Tā visa tava sāpe ir ka citiem nav laika sekot pa minūtēm visiem ziņu kanāliem un esi sajutis savu mesijas uzdevumu, ar ko nepārtraukti palielīties.
Par balsošanas sistēmas laušanu pie rakstu komentāriem pats biji atzinies tā kā neliedzies. To tavu atzīšanos kā reiz pēc maniem komentāriem par novēroto autoklickera lietošanu varēsi atrast.
Tu saproti, ka rietumi lika Krieviju mierā, lai tikai nebūtu jārisina tās sabrukuma problēmas. Putins to uztvēra kā rietumu vājumu un aizrāvās. Da nevienam nevajag haosu Krievijā, jo tik lēti gāzi un naftu var saražot tikai pašu krievu vergi un nebuntoties, jo pašu cars dižens.
Kādā karā? Skaties savu KremļTV ir operācija nevis karš. Kosmoss ir demilitarizēts tā kā vari piedalīties ar ko vēlies un nevienam nav jāatskaitās. Parādi kur ir definēts, ka Starlink satelīti ir militārie.
》Vienkārši pagriez satelītu
Plakanzemiet tie nav jāgriež tie jau griežas ap zemi. Kur var būt tāds ambālis.
Skauž urļikiem, tiem prezidents ir kaut kāds gopņiks ar cietumnieka leksiku, kas močī sortjīrā.
Normāli Zeļenskis ieņirdza par kārtējo reizi pazudušo Putinu. Kur mužiks Putins bija kad Kursk nogrima? Kur mužiks lāču plēsējs Putins ir tagad iedvesmot orku armiju?
Še palasi tikpat sakarīgi vāvuļojumi var ģeneret cik uziet un latviski taču-
cehs.lv/berzins/
Pacenties, pacenties intrigator.
Ko tu tu vērp basņas un kamoliņus kā tantuks uz soliņa.
Tie ir Maska satelīti un dara ko viņs ar tiem grib, ko tu tur murgo bez jebkādām atsaucēm. Motīvs kāds tev gaisu jaukt?
Ko tu tur murgo, sāc normali izteikties kā 2017g. Es saprotu ka uz vecumu kaites saasinās, bet saņemies tā vēl tev drošinātājs pārdegs un tiksi pie balta krekla.
Jep, tajā iAuto topikā tādus kā tevi šakālēni saplosītu.
Nav vairs NSNF 
Kaut vai tur, ka Starlink nav ģeostacionāri satelīti.
Plakanzeme ir savu argumentu pārliecībā un ka tam apakšā sazvērestība.
Redz pie kā noveda karoga plēšana, vaininieks atrasts.
Kuri tad bija tie aktīvisti, prognozētāj?
>nepassspēja lāgā pa Torni uzblejzt, kad jau reku gan Maskis klāt,gan tesslas persOnīgie sattelīti ar dibbenu pret sauli pagriezti
Iztulko man šo dziļo domu un kur te ir jāsmejās.
Kārtējos šizofrēnijas murgus nelasīju, izdzēsies.
Es vispār apbrīnoju spēju tajā šļakā demokrāti vs republikāņi, kaut ko secināt. Tagad ASV šiem galvenais pasniegt kā Tramp vai Baidens Putinu neapturēja vai arī neapbruņoja laicīgi Ukrainu. Kāda vairs tam nozīme, kad krievu žurka jau veiksmīgi lamatās, sist kamēr nav uzbarojusies.
Un nokļūtu paradīzē, jo tur nokļūst tikai putinafīli un baķkafīli, pārējie vienkārši nosprāgstot.
Un? Kas tur tik īpašs un konspiratīvs?
Starlink ASV var testēt jau tagad, komplekts no antenas un vadības bloks. Atkal 650 mēģina pasniegt kaut kādā sagrozītā mērcītē. Vienkāršs Maska PR gājiens, a ko ne.
Sovershenno sekretno.
Par ķīniešiem šajā sakarā vispār var atsevišķu tēmu sākt. Tur ĶKP riktīgi izpaužas, no sākuma karu atbalsta, tagad tēlo neitrālos, bet arī pret karu protestēt nedrīkst un savējos pametuši Kijevā likteņa varā. Aktīvi arī kampaņa internetā, troļliem slavinot karu un gaidot iebrukumu Taivānā.
Kā teiksi sanitār 650 kurš te sevi iedomājies par globālo "novērtētāju".