》Ja foruma vadībai ir mans "iepriekšējais" lietotājvārds
Kā ienācu iAuto tā uzreiz piereģistrējies, kā tad.
》NEKAD nevienu reizi neesmu licis plusu vai mīnusu kādam manis paša veiktajam ierakstam
Tikai nestāsti. Bet par autoclickera(tehniskās detaļās neieslīgšu) lietošanu arī ir pants un pats izlielījies to pielietojot. Banu.
Kas tā vispār par pašapmierināšanos tērēt savu laiku liekot simtiem mīnusiņus. Bērnibā mantiņu nebija, neizspēlējies? Labi, ka par puiku piedzimi vismaz viena mantiņa tomēr bija.
To ka sievietes ir izteikti nežēlīgas jau ir zināms no sieviešu cietumiem. Vīrieši ir tiešāki kaut it kā agresivāki. Sieviešu pasaulē ne tikai to pieredzētu.
Tiem vateņiem tak joprojām PSRS kartes ar 10k mērogu(1mm= 10m) ir valsts noslēpums, par kuru sēdina cietumā. Un tas ir laikmetā, kad pat komerciālie satelīti jau dod izšķirtspēju 10m un uz leju, šie ir kā uz delnas pat dīvānkarotājiem. Nemaz nerunājot par NATO izlūkošanu un tām iespējām. Plus vēl tajā sadzītajā 80.gadu tehnikā ir analogās rācijas.
Pēc ziņām jau var redzēt, pa dienu ļauj orkiem pašaudīties, tie tiek nopeilēti un izsekoti, pēc kā naktī atlido TB2 un sašauj šiem tehniku pēc kā tarakāni izklīst pa malu malām. Pagaidi 3 dienas un velkas no mežiem un laukiem ārā, jo paika beidzas, atliek tik aplasīt. Tā teikt Особенности русской охоты.
Vienīgais trumpis krieviem ir pārspēks un ugunspēja visu nolīdzināt ar zemi, kas nu jau ir sācies, citu taktiku nemaz nemāk.
>>Tagad jau melosi, ka čečenu un dagestāņu kaujas vienības nav ar īpašu statusu?
Kādu īpašu statusu? Jau 2 oficiāli miruši un 6 ievainoti pēc paša Kadirova ziņām. Nav viņi karotspējīgi ārpus kalnienēm, kur nu vēl ar tehniku.
Mums jau arī bija daļēji funkcionējošais prezidents Bērziņš, pēc kura runām bija jāgaida preses dienesta ziņa, lai saprastu, ko tad sarunājis. Nekas, izdzīvojām.
Bērziņa runu ģenerators:
www.cehs.lv/berzins/
Kāds 650 pirms tam bija lietotājvārds? Atceros pirms 650 parādījās bija vēl viens ar līdzīgu izteiksmes veidu, bet ar citu vārdu pirms nopirka BMW un noteikti vajadzēja ar to palielīties nomainot niku. Tas ka otrs niks vēl tiek lietots ir redzams pēc plusiņu skaita pie saviem murgojumiem.
Skatīt 2. punktu - iauto.lv/noteikumi/
Aicinu dzēst visus šī diversanta kontus.
Krievs jau ir zaudējis ar WWIII elektroniskā karā ar tankiem ierodoties. Visi domaja WWIII būs kodolkarš, bet izrādās mūsdienās nu jau ir vēl kas efektīvāks par atombumbu.
》taču 65km garā karavāna joprojām brauc
Lai brauc, ilgāk brauks, vairāk soļarku nodedzinās. Ukrainai ir svarīgāk vispirms iznīcināt pretgaisa aizsardzību un tankus. Apgādi pēc tam aplasīs, tagad paliekot bez apgādes tā orku armija sāks laupīt un izvarot, kā jau vēsture rāda.
》nepassspēja lāgā pa Torni uzblejzt, kad jau reku gan Maskis klāt,gan tesslas persOnīgie sattelīti ar dibbenu pret sauli pagriezti, gan podziņotās no-kijas svarīgākajiem klientiem izsniegtas...
Un tagad kāds šim plakanzemiešu murdziņam sakars ar ziņu? Kāds ir tavs vēstijums izņemot sociopāta atraugas?
Bet viss ideāli salikās, lai krievi iekristu lamatās domādami, ka rietumi vāji. Kāda tagad nozīme kas bijis un kādas nesaskaņas ir ASV iekšpolitikā.
Katru reizi jāparjautā tu ASV dzīvo?
Lūdzu atsāc lietot zāles ko pārtrauci lietot tālajā 2017. gadā.
iauto.lv/forums/user/replies/17198?pnr=1&sort=ASC
Ja vēl neesi sapratis ka ziņu ietērpšana savā šizofrēniskajā samurgojumā nav informēšana un šajos apstākļos tam galīgi nav vietas.
>Un vēl vienu: Kā epidemiologam amatierim kļūt par militāro ekspertu trīs dienās.
Kāda tam nozīme, tāpat no mums nekas nav atkarīgs.
Nu jau vairs nav Putinam ļengans, apskaties pa TV kā tas vecais impotents savos pamperos sēžot uzbudinās no kara eiforijas. Pat Kabajevu vairs blakus nevajag, laikam vairs nepalīdzēja arī, nācās sākt kariņu.
>ar tā saucamo augstas precīzijas ieroču
Ar uzsvaru "uz tā saucamo". Nav vairs to precīzijas ieroču tik daudz un vēl taču jāpataupa varonīgai cīņai pret NATO. Nu jau iet vaļā ar GRAD precīzijas ieročiem, pārbaudītas vērtības. Nu jā internetcentri esot militārs mērķis, kas nākošais, skolas, jo tajās nacistēnus audzinot.
> Putina labākās kaujas vienības NAV krievi, bet gan islāmisti
Labākās? Muahahaha. Nu jā kurpes pucēja tīrākās un beretes sarkanas, lai snaiperiem vieglāk šos ieraudzīt. Islāmisti ar tehniku nedraudzējas, bezcers.
Bez rusofīlijas tev belorusfīlija arī piemīt?
Tie tavi argumenti ir līdzīgi kā iepriekš izteici, ka latviešu izcelsmes Krievijas impērijas pilsoņi nosargāja Ļeņinu tāpēc visi latvieši ir par to atbildīgi, bet kad puse Krievijas krievu ir par karu tad gan krievi tur ne pie kā nav vainīgi.