Kas tev pret masku pielietojumu? Nopūst svecīti caur masku nevari, bet joprojām nederīgas jo neko neaiztur? Kā neder tavam naratīvam tā tēma tiek apieta ar līkumu. Pavļuts būs mūsu diktators, cieti.
Cik novērots pote uz pāķiem iedarbojas nomierinoši. Nopotējas un tēma kļūst neaktuāla. Citādi tur aktīvi šēro tuftu, raustās no čipiem, stulbi joko, uzdod bezjēdzīgus jautājumus. Pēc potes kā no jauna piedzimuši. Sievu no šļuras varonis nenosargāja.
RWD bezpiedziņai smilšu maisu vajag bagāžniekā un nežīdot braukājot ar tukšu bāku.
Tad nesaprotu čīkstēšanu, ka dārgi. Ja jau tik viegli krīt nost tad arī ražotājs to par būtisku neuzskata. Tās detaļas funkcija ir estētiska, lai disks izskatās piepilditāks, ja jau būtu tik nepieciešams tad būtu jāliek no abām pusēm.
Kam tev to. Ja nokrīt aizsargs, tad norauj otru nost un brauc bēdu nezinādams. Neprasa TA vairs tos plastalīna aizsargus. Pilnigi liekas klapatas.
Ironiski ka piesaucot titulus to raksta pašpasludināts eksperts, kas selektīvi izvēlas tikai tos pētījumus kas atbilst paša naratīvam, bet parējos atmet, jo tie nepareizā Mēness fāzē veikti. Vēl arī liels pianistu nīdējs. Tas gan ir smieklīgi.
Ko nu tirs, es telefonu lādēju bez jebkāda enerģijas avota.
Nopūti jau svecīti caur kļūdaino masku? Kaut kā izlokies tārps.
Maskas? Latvijā tāda prasība līdz šim nav bijusi. Mutes un deguna aizsegi.
Zinājāt, ka iedzerot 2 paracetamola tabletes no tā neparstāj sāpēt 2x mazāk.
Neizplati tuftu neko tādu EZA preses relīzē neminēja.
Kaut kāda atveras bomža bilde kuram pretī policists. Kam tur būtu jābut? Tiem kam nav follija cepurītes mājā nav tāda t.me ar ko šito atvērt.
Gobzems taču draud atriebties visiem pāridarītājiem kad nonāks pie varas, vēl pat nav ticis bet jau draud, tad kas būtu ja tiks. Tāpēc tika piesaukts.
Shiir kamēr dzer un dirs viens pats ieskaties kalendārā kurš jau gads
Nē tas ir salauzto telefonu piemērs, kā no vienas preses konferences katra ziņu aģentūra sadzirdējusi kaut ko pa savam.
EZA paziņo, ka būsterīši nav panaceja, jo imūnsistēma tos jau atpazīst un cilvēki nogurs no būsterošanas》 Reuters no tā saprot ka imūnsistēma nogurst nevus cilvēks 》 tālāk jau pārēkie apmaldās tulkojumā un nu jau arī tiek piesaukts ka negatīvi ietekmē imūnsistēmu, lai gan EZA to neteica.
AdHominem vai atklāta melošana nav izteiksmes veids, pianist.
Nu lūk pats pieteicies, aiz mēles nevilku, tagad skaidrs ko tāds mūždien uzvilcies 
DuMsh, kas dumsh. Kādi vēl piekariņi,papļūti un pianisti, tā uzvārdu locīšana tik parāda pāķu līmeni, argumentu ta nav.
Un starp citu mēs praktiski visi jau esam DNS datubāzē pat neesot datubāzē, kaisam paraugus pa labi un kreisi. Kalambūrs bet šādi jau tiek atrisināti noziegumi kaut meklētā DNS citur nekur neuzpeld.
Shiirs kā jau viszinis paspīdēja jomā kurā nerubī fišku ta ka nemaz, bet vispār nemaz. Uz serveriem kodi neglabājas, glabājas atsauktie sertifikāti un nē ar vārdu sertifikāts nav tas ko esi ar to sapratis. Švakcinācijas QR kods ir pašverificējošs arī bez servera.
Implantētas vakcīnas? Nē nu follijgalvas savā demagoģijā ir neparspējami un arvien vairāk atdalās no realitātes.
Paskrollē lejā pie tā ieraksta. Nezinu kā tos sociālo tīklu lietotājus labàk raksturot, pasaku vāceles, pāķi, bauri, follijgalvas, superinformētie alkaši...